Manicure klasyczny w Krakowie


time40 min
price50

 Manicure
W salonie urody Oasis Beauty & SPA w Krakowie oferujemy Państwu szeroki zakres usług manicure. Manicure klasyczny to jedna z najbardziej popularnych usług do pielęgnacji paznokci. Klasyczny manicure w naszym salonie,wykonywany jest przez wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. W rezultacie, każdy klient otrzymuje piękne,zadbane dłonie oraz paznkcie z oryginalną stylizacją.

Manicure klasyczny (cążkowy)-co to jest? Na czym polega?

Manicure klasyczny to tradycyjny zabieg, który przez długi czas była praktycznie jedynym zabiegiem do pielęgnacji paznokci. Popularność manicure klasycznego polega na tym,że jest ten zabieg prosty,odbywa się szybko i efektywnie.

Metodyka wykonywania manicure klasycznego(cążkowego) w salonie OASIS

Etapy klasycznego manicure krok po kroku:

  • Najpierw zawsze stosujemy środek antyseptyczny na dłonie klienta;
  • W przypadku pozostania na paznokciach starego pokrycia,usuwamy go za pomocą zmywacza firmy O.P.I;
  • Nadajemy paznokciom kształtu za pomocą pilnika do paznokci
  • Nakładamy witaminowy fluid do usuwania skórek,lub zanurzamy palce w specjalnej wannie z ciepłą wodą;
  • Usuwamy narośnięte na płytce naskórki za pomocą cążek.
  • Nakładamy odżywkę wzmacniającą do paznokci firmy O. P. I.
  • Po 5 min nakładamy olejek nawilżający wokół płytek paznokci i lekkimi ruchami wcieramy do całkowitego wchłonięcia.

Cena klasycznego manicure w Krakowie

Wspaniały wynik, profesjonalny personel, dogodna lokalizacja salonu w centrum Krakowa i przystępna cena klasycznego manicure – to wszystko znajdziecie w salonie urody Oasis Beauty & SPA.

Jeśli chcecie skorzystać z usług specjalistów naszego salonu urody, umówcie się na wizytę już teraz,jest to bardzo proste.Szybka rezerwacja na manicure klasyczny w Krakowie.Wystarczy tylko kliknąć oasiskrakow.booksy.net, lub zadzwonić:
Tel. +48(518) 739-012;
Tel +48(12) 421-30-14.
Miasto Kraków, dzielnica Kazimierz, salon «Oasis»

Czy manicure klasyczny jest bezpieczny dla zdrowia?

Klasyczny manicure w salonie Oasis jest wykonywany tylko przez wysoko wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem w branży nail manicure. Gabinet dla manicure wyposażony jest nowoczesnym sprzętem i komfortowymi meblami,ma to pozytywny wpływ na jakość i bezpiczeństwo wykonywanych zabiegów. Pracownicy salonu Oasis wykorzystują podczas zabiegów w zakresie pielęgnacji skóry i paznokci dłoń tylko profesjonalne, znane na całym świecie marki takie jak O. P. I i Organiq. Główną zaletą jest to,że nasz salon posiada różnego rodzaju przedsterylizacyjne i sterylizacyjne wyposażenia ( ultradzwiękowa myjka,UV sterylizator,kulkowy sterylizator i autoklaw ), co naszym zdaniem jest bardzo ważnym czynnikiem dla bezpicznego wykonywania wszystkich zabiegów w naszym salonie urody Oasis Beauty & SPA.

Przeciwwskazania do manicure klasycznego:

  • Cukrzyca;
  • Zakażenia grzybicze;
  • Uszkodzenie skóry w miejscu wykonywania zabiegu

Ile trawa manicure klasyczny?

Wykonywanie manicure klasycznego jest szybkie, bezpieczne i bezbolesne.Czas trwania zabiegu od 30min do 60min w zależniści od stanu skóry dłoni i paznokci klienta.Również czas zabiegu meże być zwiększony na życzenie klienta tak, aby zrobić manicure klasyczny z malowaniem lub stylizacją paznokci.

Specjaliści salonu urody Oasis Beauty & SPA w Krakowie spełnią wszystkie wymagania klientów aby stworzyć idelny mancure. Manicure klasyczny może być zakończony malowaniem lakierem,lub malowaniem french. Ponadto oferujemy Państwu szeroką gam nowoczesnych produktów do stylizacji paznokci.

Również mogą cię zainteresować:
Malowanie i stylizacja paznokci i dłoni