Certyfikat - bezpieczna turystyka Małopolska
Travelers’ Choice 2020

Manicure japoński w Krakowie


time30 min
price60

REZERWACJA

 Manicure

Manicure japoński w salonie urody OASIS

Doskonałą okazją, aby zadbać o zdrowie i wygląd swoich paznokci u dłoni, jest manicure japoński wykonywany w salonie urody OASIS.
Manicure japoński to starożytni wschodni zabieg, podczas którego uszkodzone i słabe paznokcie regenerują się, robią się bardziej mocne i elastyczne. Jest to bezpieczny manicure, celem którego jest wzmocnienie i ochrona naturalnych paznokci przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych (płyny do mycia naczyń, proszki do prania itd.).

Manicure japoński posiada czterowiekową historię. Na początku był on dostępny wyłącznie dla pań z wyższych warstw społecznych Japonii. Obróbka płytek paznokci specjalnymi naturalnymi materiałami pozwala nadać naturalny połysk z różowym odcieniem, przypominającym blask perły. Oprócz wspaniałego wyglądu, japoński manicure pomaga wzmocnić i uzdrowić wasze paznokcie, uwalniając je od łamliwości i rozwarstwienia. Osobliwość japońskiego manicure, polega na tym, że podczas wykonywania zabiegu nasi specjaliści nie używają metalowych narzędzi, a preparaty zawierają tylko naturalne składniki. W trakcie wykonywania zabiegu paznokcie dostają wszystkie potrzebne składniki dla zdrowego wzrostu i uzyskują maksymalną ochronę.

Etapy wykonania manicure japońskiego krok po kroku:

 • Dezynfekujemy ręce klienta
 • Nadajemy kształtu paznokciom metodą opiłowania
 • Delikatnie usuwamy z płytek paznokci warstwę lipidową, przygotowując je do lepszego wchłaniania mineralnych i odżywczych składników.
 • Nakładamy witaminowy fluid do usuwania skórek
 • Po pięciu minut za pomocą drewnianej pałeczki odsuwamy naskórek z powierzchni paznokci
 • Nakładamy pastę do polerowania dla wyrównania powierzchni paznokci, jednocześnie wzbogacamy je minerałami i mikroelementami.
 • Nakładamy ochronną warstwę pudru do polerowania i hermetycznie „zamykamy” paznokcie.
 • Polerujemy powierzchnię płytek paznokci za pomocą skórzanego bafa do polerowania.

Cena manicure japońskiego w Krakowie

Manicure japoński to jedna z najlepszych naturalnych metod pielęgnacji paznokci od salonu urody OASIS. Zabieg ten jest przeznaczony przede wszystkim do ochrony i poprawy struktury płytek paznokci. Jest on wykonywany przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy korzystają tylko z naturalnych preparatów. Przystępna cena manicure japońskiego i profesjonalnie wykonany zabieg przez specjalistów salonu urody OASIS, na pewno zadowolą każdego klienta.
Jeśli chcecie umówić się na wizytę do specjalistów wykonujących manicure japoński w salonie urody OASIS, kliknij tutaj lub skontaktuj się z nami telefonicznie:
Tel. +48(518) 739-012;
Tel +48(12) 421-30-14.
Miasto Kraków, dzielnica Kazimierz, salon urody OASIS

Na czym polega manicure japoński?

Główne cele manicure japońskiego:

Regeneracja i uzdrowienie! Jednym z głównych zadań manicure japońskiego jest trwałe „zamykanie” paznokci. Od zwykłego polerowania bafem różni się tym, że powierzchnia paznokci nie tylko jest polerowana, ale i tworzy się dodatkowa warstwa ochronna. Przez powstałą warstwę ochronną wszystkie minerały i środki odżywcze specjalnej pasty do manicure japońskiego, nie zostaną zmyte przez wodę i chemię gospodarczą przez kilka tygodni. Dzięki naturalnym składnikom pasty paznokcie rosną szybciej, robią się mocniejsze i mają naturalny, zdrowy wygląd. Wszystkie składniki mają unikalną zdolność, głęboko wchłaniają się w paznokcie i ich korzeniową część, tym samym korzystnie wpływając na proces regeneracji. Wiadomo, że paznokcie często robią się kruche przez brak wilgoci. Składniki pasty zachowują wilgoć w górnych warstwach paznokci, a lipidy zwiększają ich elastyczność. W skład pasty wchodzi również parafina i wosk pszczeli, które dają dodatkową ochronę dla paznokci.

Zalety manicure japońskiego:

 • Uniwersalność zabiegu (dla kobiet i mężczyzn)
 • Bezpieczeństwo (używane są tylko naturalne preparaty i materiały)
 • Jednoczesne rozwiązanie kilku problemów (łamliwość, suchość, rozwarstwienie paznokci).

Wynik „zamykania” paznokci po zabiegu:

 • Wzmocnienie płytek paznokci
 • Ochrona przed rozwarstwieniem i łamliwością paznokci
 • Naturalny połysk i kolor paznokci
 • Przyspieszenie wzrostu zdrowych paznokci już po kilku zabiegach.

Specyfiką manicure japońskiego jest rehabilitacja i pielęgnacja paznokci za pomocą wyłącznie naturalnych preparatów. Przez to zabieg nie ma przeciwwskazań. Środki używane przez pracowników salon urody OASIS, wykluczają możliwość wystąpienia reakcji alergicznych, uszkodzenia paznokci lub skóry rąk, co dodatkowo sprawia, że zabieg jest bezpieczny dla zdrowia.
Wysoko wykwalifikowani specjaliści SPA salonu OASIS sprawią, że płytki waszych paznokci będą idealne, dzięki regularnemu wykonywaniu manicure japońskiego. Zabieg „zamykania” paznokci w naszym salonie trwa około 30 minut, po których wasze paznokcie zrobią się bardziej mocne i zdrowe. Paznokcie po takim zabiegu można śmiało ozdobić jakimkolwiek pokryciem, nie zadając żadnej szkody płytkom paznokci.

Wśród dużej różnorodności usług salonu urody OASIS może was również zainteresować:
Manicure brazylijski Kraków
Ciepła kąpiel parafinowa na dłonie Kraków
SPA peeling dłoni Kraków

Salon OASIS

Ваше сообщение было отправлено

Błąd podczas wysyłania wiadomości