Manicure japoński w Krakowie


time30 min
price50

 Manicure

Procedura manicure japońskiego w salonie urody OASIS

Doskonałą okazją, aby zadbać o zdrowie i wygląd swoich paznokci na dłoniach, stanie manicure japoński wykonany w salonie urody OASIS.
Manicure japoński – to starożytni wschodni zabieg, podczas którego uszkodzone i słabe paznokcie regenerują się, robią się bardziej mocnymi i elastycznymi. Jest to bezpieczny manicure, celem którego jest wzmocnienie i ochrona naturalnych paznokci przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych (płyny do mycia naczyń, proszki do prania i t.d.).

Manicure japoński posiada cztero wiekową historię. Na początku był on dostępny wyłącznie dla pań zwyższego społeczeństwa Japonii. Obróbka płytek paznokci specjalnymi naturalnymi materiałami, pozwala dostać naturalny połysk z różowym odcieniem, przypominającym blask perły. Oprucz wspaniałego wyglądu, japoński manicure pomaga wzmocnić i uzdrowić wasze paznokcie, uwalniając ich od łamliwości i rozwarstwienia.Osobliwość japońskiego manicure, polega na tym, że podczas wykonywania zabiegu nasi specjaliści nie używają metalowych narzędzi, a preparaty zawierają tylko naturalne składniki. W trakcie wykonywania zabiegu, paznokcie dostają wszystkie potrzebne składniki dla zdrowego wzrostu i uzyskują maksymalną ochronę.

Etapy wykonania manicure japońskiego krok po kroku:

 • Dezynfikujemy ręce klienta
 • Nadajemy kształtu paznokciam metodą opiłowania
 • Delikatnie usuwamy z płytek paznokci warstwę lipidową , przygotowując ich do lepszego wchłniania mineralnych i odżywczych składników.
 • Nakładamy witaminowy fluid do usuwania skórek
 • Po pięciu minut za pomocą drewnianej pałeczki odsuwamy naskórek z powierzchni paznokci
 • Nakładamy pastę do polerowania dla wyrównywania powierzchni paznokci, jednocześnie wzbogacamy ich minerałami i mikroelementami.
 • Nakładamy ochronną warstwę pudru do polerowania i hermetycznie „zamykamy” paznokcie.
 • Polirujemy powierzchnie płytek paznokci za pomocą skórzanego bafa do polerowania.

Cena manicure japońskiego w Krakowie

Manicure jaoński to jedna z najlepszych ofert do pielęgnacji naturalnych paznokci od salonu urody OASIS. Zabieg ten jest przeznaczony przede wszystkim do ochrony i poprawy struktury płytek paznokci, jest on wykonywany przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy korzystają tylko z naturalnych preparatów. Przystępna cena manicure japońskiego i profesjonalnie wykonany zabieg przez specjalistów salonu urody OASIS, napewno zadowolą każdego klienta.
Jeśli chcecie umówić się na wizytę do specjalistów wykonujących manicure japoński w salonie urody OASIS, kliknij tutaj,lub skontaktuj si z nami telefonicznie:
Tel. +48(518) 739-012;
Tel +48(12) 421-30-14.
Miasto Kraków, dzielnica Kazimierz, salon urody OASIS

Na czym polega manicure japoński?

Główne cele manicure japońskiego:

Regeneracja i uzdrowienie! Jednym z głównych zadań manicure japońskiego jest trwałe „zamykanie” paznokci. Od zwykłego polerowania bafem ona różni się tym, że powierzchnia paznokci nie tylko poleruje się, ale i tworzy się dodatkowa warsta ochronna. Przez powstałą warstwę ochronną wszystkie minerały i środki odżywcze specjalnej pasty do manicure japońskiego,nie zmyją się wodą i chemią gospodarczą przez kilka tygodni. Dzięki naturalnym składnikom pasty, paznokcie rosną szybciej,robią się mocniejsze i mają naturalny, zdrowy wygląd. Wszystkie składniki mają unikalną zdolność, głęboko wchłaniają się w paznokcie i ich korzeniową część, tym samym korzystnie wpływając na proces regeneracji.Wiadomo, że paznokcie często robią się kruche przez brak wilgoci,składniki pasty zachowują wilgoć w górnych warstwach paznokci, a lipidy zwiększają ich elastyczność. Również w skład pasty wchodzą parafina i wosk pszczeli, które dają dodatkową ochronę dla paznokcie.

Zalety manicure japońskiego:

 • Uniwersalność zabiegu (dla kobiet i mężczyzn)
 • Bezpieczeństwo (używane są tylko naturalne preparaty i materiały)
 • Jednoczesne rozwiązanie kilku problemów (łamliwość, suchość, rozwarstwienie paznokci).

Wynik „zamykania” paznokci po manicure japońskim:

 • Wzmocnienie płytek paznokci
 • Ochrona przed rozwarstwieniem i łamliwością paznokci
 • Naturalny połysk i kolor paznokci
 • Przyspieszenie wzrostu zdrowych paznokci już po kilku zabiegach.

Specyfiką manicure japońskiego jest rehabilitacja i pielęgnacja paznokci za pomocą wyłacznie naturalnych preparatów. Przez to procedura nie ma przeciwwskazań.Środki używane przez pracowników salon urody OASIS, wykluczają możliwość wystąpienia reakcji alergicznych, uszkodzenia paznokci lub skóry rąk,co dodatkowo robi zabieg bezpieczniejszym dla zdrowia.
Wysoko wykwalifikowani specjaliści SPA salunu OASIS zrobią płytki wszych paznokci praktycznie idealnymi, dzięki regularnemu wykonywaniu manicure japońskiego. Zabieg „zamykania” paznokci w naszym salonie trwa około 30 minut, po których wasze paznokcie zrobią się bardziej mocne i zdrowe. Paznokcie po takim zabiegu można śmiało ozdobić jakimkolwiek pokryciem, nie zadając żadnej szkody płytkom paznokci.

Wśród dużej różnorodności usług salonu urody OASIS może was również zainteresować:
Manicure brazylijski
Ciepła kąpiel parafinowa na dłonie + SPA peeling dłoni