Certyfikat - bezpieczna turystyka Małopolska
Travelers’ Choice 2020

Manicure ekspres Kraków


time20 min
price40 zł

REZERWACJA

 Manicure

Manicure jako sztuka pielęgnacji i zdobienia paznokci,stale się rozwija, w konsekwencji pojawiają się nowe techniki i rodzaje. Jedną z nich jest manicure ekspres. Trochę z historii manicure. Pielęgnacja paznokci i ich koloryzacja mają swoją historię, której początek trudno znaleść. Przecież zestawy do manicure(robione ze złota ) były znalezione jeszcze w wykopaliskach Babilonu. Pierwsze zestawy do manicure pojawiły się we Francji za panowania Ludwika,a były one wykonane ze stali własnoręcznie przez lekarza króla. Razem z epokami zmieniał się i stosunek do pielęgnacji paznokci.Na przykład, malowanie paznokci mogły być przywilejem arystokratów a mogły być złym tonem i były tylko u kobiet lekkich obyczajów.Na szczęście dzisiaj stosunek do dekoracyjnego manicure jest adekwatny.W ostatnim czasie zrobił się popularny manicure ekspres.

Czym jest manicure ekspres?

Manicure ekspres – jest swojego rodzaju „ratunkiem” dla współczesnych kobiet,zanurzonych w rutynie codziennych spraw. Dzisiaj kobiety nie mają czasu spędzić nawet kilka godzin w salonie urody,zawsze znajdą się jakieś ważniejsze sprawy.Mimo to dla kobiet,które chcą w jak najkrótszym terminie uzyskać maksymalny efekt od wizyty do salonu urody, zawsze znajdzie się alternatwa.
Salon urody Oasis wśród szerokiego zakresu usług manicure, oferuje manicure ekspres.

woman

Ten manicure pojawił się niedawno,ale za to w krótkim czasie zrobił się popularny.Cechą tego rodzaju usługi do pielęgnacji paznokci jest krótki czas trwania, gdy czas zabiegu jest krótszy, ale przy tym na jakość to niema żadnego wpływu.Dlatego manicure ekspres będzie najlepszą okazją,ponieważ pielęgnacja paznokci jest tak samo ważna jak piękne ubranie lub makijaż.

Więc czym różni się ta technika od innych?

Po pierwsze to czas trwania.Oprócz tego manicure ekspres wyklucza używanie wanienki do kąpieli paznokci i obcinanie naskórka. Zamiast obcinania,naskórek odsuwa się za pomocą drewnianej pałeczki,oczyszczając powierzchni płytek paznokci. Także do tego typu manicure nie zawsze wchodzi malowanie lakierem,często po manicure ekspresowym na paznokcie nakłada się środek wzmacniający,który szybko wysycha i daję paznokciom połysk.

Wykonywanie manicure ekspres w salonie urody Oasis krok po kroku:

  • Nakłada się środek antyseptyczny na ręce klienta.
  • Z płytek paznokci usuwa się stare pokrycie (jeżeli jest obecne)
  • Nadaje kształt paznokciom za pomocą specjalnego pilnika
  • Odsuwa się naskórek za pomocą drewnianej pałeczki
  • Nakłada się bezbarwny środek wzmacniający
  • Po kilku minutach nakłada się olejek aromaterapeutyczny wokół płytek paznokci.
  • Podczas zabiegu nie używane są narzędzia, które moga uszkodzić płytki paznokci lub skórę, dlatego jest ten zabieg całkiem bezpieczny i niema żadnych przeiwwskazań

Cena manicure ekspres w Krakowie

Manicure ekspres wykonany przes specjalistów salonu Oasis – to nie tylko zaoszczędzanie cennego czasu ale i rewelacyjny rezultat a także rozsądnie wydane pieniądze. Przystępna cena na manicure ekspres w naszym salonie, zadowoli nawet najbardziej oszczędne gospodynie domowe. Chętnym, którzy chcą skorzystać z usługi manicure ekspres w naszym salonie urody Oasis wystarczy tylko kliknąć tutaj,lub skontaktować się z nami telefonicznie:
Tel. +48(518) 739-012;
Tel +48(12) 421-30-14.
Miasto Kraków, dzielnica Kazimierz, salon urody „Oasis”

Czas trwania manicure ekspres przez naszych specjalistów 15-20 minut.Jeśli chcecie zrobić stylizację po zabiegu pielęgnacji paznokci, szeroka gama różnego rodzaju pokryć i środków do stylizacji paznokci na pewno zachwycą wszystkich.

Również mogą cię zainteresować:
Pedicure express Kraków
Malowanie i stylizacja paznokci u dłoni Kraków

Salon OASIS

Ваше сообщение было отправлено

Błąd podczas wysyłania wiadomości