Certyfikat - bezpieczna turystyka Małopolska
Travelers’ Choice 2020

Pedicure express Kraków


time30min.
price70

REZERWACJA

 Manicure

Kobiece nogi z zadbanymi paznokciami i obcasami – to smak. Procedura pedicure lub udoskonalenie paznokci u stóp od dawna jest jednym z najbardziej niezbędnych zabiegów dla współczesnych kobiet. W ciepłym sezonie nogi wymagają kompleksowej pielęgnacji.
Pedicure to nie tylko wzór na paznokciach palców stóp, ale także cała gama zabiegów, które obejmują czyszczenie stóp, usuwanie odcisków, zrogowaciałych warstw naskórka i masaż stóp. Regularny pedicure nie tylko zapobiega pojawianiu się nowych problemów z paznokciami i skórą nóg, ale także pozwala pozbyć się już istniejących.

OASIS beauty and spa w Krakowie oferuje ekspresowy pedicure składający się z następujących kroków:

  • usuwanie lakieru do paznokci;
  • moczenie stóp w kąpieli z solą morską;
  • obróbka paznokci.
    Specjalny środek zmiękczający skórę nakłada się na naskórek, a następnie można go swobodnie odsunąć drewnianym patyczkiem. Cechą pedicure ekspresowego jest użycie specjalnych pilników do szlifowania płytki paznokcia i tkanki okołopaznokciowej.
  • Stosując krem i masaż, który poprawia krążenie krwi, a tym samym dopływ składników odżywczych do płytki paznokcia.

Zaletą pedicure ekspresowego jest to, że naskórek na paznokciach nie jest uszkodzony, a przy regularnym zabiegu staje się elastyczny, cieńszy i spowalnia jego wzrost.
Drugim plusem jest bezpieczeństwo pedicure ze względu na brak użycia narzędzi tnących.
Trzecią zaletą jest szybkość procedury.

Pedicure w lecie zaleca się wykonywać najlepiej dwa razy w miesiącu, ponieważ częste noszenie obuwia plażowego lub chodzenie boso prowadzi do szorstkości skóry. W sezonie zimowym nogi chronione są ciepłą odzieżą i butami, dzięki czemu można zmniejszyć liczbę wizyt w pokoju pedicure.
Stali klienci, którzy używają pedicure ekspresowego do pielęgnacji stóp, uważają to za sposób na relaks. Trzeba jednak liczyć się z tym, że w umysłach niektórych osób istnieje opinia, że pedicure to czysto kobieca zabawa w dekorowaniu paznokci. Ale gdy przynajmniej raz klienci wejdą do naszego salonu i rozpieszczą nogi ekspresowym pedicure, zaczynają zdawać sobie sprawę, że ta procedura jest symbolem szacunku dla ich ciała i źródłem dumy.

Salon BEAUTY & SPA OASIS w Krakowie korzysta z produktów do pielęgnacji stóp o nazwie GEHWOL i Footlogix oraz kremów
Footlogix Pediceuticals ® to pierwsza na świecie i jedyna linia produktów do pielęgnacji stóp. Zawiera innowacyjną technologię Dermal Infusion Technology®, która pozwala aktywnym składnikom wnikać szybciej i głębiej w problematyczne obszary, gwarantując rozwiązanie wszelkich problemów skórnych nóg (suchość, odciski, choroby grzybicze skóry i paznokci, nadmierne rogowacenie stóp itp.) I zapobieganie ich ponownemu pojawieniu się.
Wszystkie produkty Footlogix mają musową konsystencję, której nietłusta formuła jest bardzo łatwa w aplikacji i natychmiast się wchłania.
Po prostu aplikuj i gotowe!

Nie trzeba ich zmywać, są bezwonne, nie zawierają olejków syntetycznych, sztucznych aromatów, alkoholu i parabenów, są hipoalergiczne, bezpieczne dla wszystkich kategorii, w tym dla diabetyków, alergików, osób starszych, kobiet w ciąży i karmiących.
Produkty są wysoce skoncentrowane i wysoce skuteczne, co czyni je ekonomicznymi zarówno pod względem zużycia produktu, jak i czasu ekspozycji. Wygodny aplikator nie przepuszcza powietrza, zapobiega utlenianiu produktu, co wydłuża okres przydatności po otwarciu do 1 roku.
Ale najważniejsze jest to, że ta linia pozwala leczyć wszelkie problemy skórne nóg klientów w salonie i robić to nie tylko z gwarantowaną skutecznością, ale także z maksymalnym komfortem dla mistrza i klienta.
Linia jest reprezentowana zarówno przez profesjonalną linię, jak i produkty do pielęgnacji domowe

Salon OASIS

Ваше сообщение было отправлено

Błąd podczas wysyłania wiadomości