Manicure hybrydowy


time60 min.
price100

Manicure hybrydowy – co to jest?

Dzisiaj manicure hybrydowy jest jednym z nowszych i popularniejszych trendów do stylizacji paznokci, główną zaletą którego jest bezpieczeństwo dla paznokci i trwały efekt.
Manicure hybrydowy – to zdrowsza i tańsza alternatywa od paznokciami żelowych (nie niszczą płytki paznokci, kosztują nawet mniej niż nakładanie tipsów lub żelu), również ten zabieg jest mniej czasochłonny, idealnie pasuje na urlop czy wyjazd służbowy.

W salonie urody OASIS BEAUTY&SPA podczas zabiegu stosujemy tylko fachowe produkty znanej marki O.P.I. co dodatkowo gwarantuje najwyższej jakości wykonanie manicure hybrydowego.

Manicure hybrydowy-opinie, cechy :

Na dzień dzisiejszy , mamy sporą ilość opinii od nasiszych klientów o manicure hybrydowym, które są zawsze pozytywne.
Często słyszymy od nowych klientów, którzy wcześniej robili manicure hybrydowy, że nie wytrzymał nawet tygodnia.
Niestety manicure hybrydowy nie zawsze jest wykonywany profesjonalnie, a to naszym zdaniem jest bardzo ważne aby manicure hybrydowy był wykonany jak należy. Dlatego nasze kosmetyczki krok po kroku robił manicure hybrydowy według poniżej opisanych etapów, tak że efekt końcowy utrzymuję się na dłuższy czas 3-4 tygodnie.

Chcemy zauważyć, że manicure hybrydowy ma swoje wyjątkowe cechy:

 • Po pierwsze bardzo ważne jest aby odpowiednio przygotować płytkę paznokci. Szlifujemy powierzchnie bafem (pilnik), a później przecieramy specjalnym odtłuszczaczem, który nazywa się BOND(degidrator ) potrzebne jest to dla lepszego połączenia hybrydy z powierzchnią paznokci.
 • Kolejno nakładamy bazową warstwę hybrydy ( żel- lakieru ). Ten krok też jest ważnym czynnikiem przy wykonaniu manicure hybrydowego. Baza musi być nałożona cienką i równą warstwą, tak aby pokryła naturalną płytkę paznokci oraz aby dyła ochronę dla płytki paznokci od wchłaniania kolorowych pigmentów( cząsteczek ) hybrydy.
 • Również trzeba pamiętać o tym, żeby podczas nakładania każdej warstwy hybrydy ( żel-lakieru ) były pokryte wszystkie brzegi i końcówki paznokci w innym razie paznokcie mogą się odpryskiwać lub tworzyć niechciane defekty.

Czy jest manicure hybrydowy bezpieczny dla zdrowia?

Obowiązkowo przed rozpoczęciem manicure hybrydowego pracownicy salonu Oasis stosują środeki antyseptyczny na dłonie klienta. Główną zaletą jest to,że nasz salon posiada różnego rodzaju przedsterylizacyjne i sterylizacyjne wyposażenia ( ultradźwiękowa myjka,UV sterylizator,kulkowy sterylizator i autoklaw ), co naszym zdaniem jest bardzo ważnym czynnikiem dla bezpicznego wykonywania wszystkich zabiegów w naszym salonie urody Oasis Beauty & SPA.Tak samo przed i po każdym zabiegu deznfekujemy narzędzia i miejsca pracy za pomocą nowoczesnych środków i urządzeń co gwarantuje naszym klientom pełne bezpieczeństwo dla zdrowia. Dlatego manicure hybrydowego jest przeprowadzony bezpiecznie i przede wszystkim wykonany przy użyciu sterylnych narzędzi. Nasi stali i nowi klienci czują pełne bezpieczeństwo w trakcie przeprowadzanych zabiegów.

Przeciwwskazania do manicure hybrydowego:

 • Cukrzyca;
 • Zakażenia grzybicze;
 • Uszkodzenie skóry w miejscu wykonywania zabiegu.

Manicure hybrydowy- krok po kroku:

 • Najpierw zawsze stosujemy środek antyseptyczny na dłonie klienta;
 • W przypadku pozostania na paznokciach starego pokrycia,usuwamy go za pomocą zmywacza firmy O.P.I;
 • Nadajemy paznokciom kształt za pomocą pilnika do paznokci;
 • Nakładamy witaminowy fluid do usuwania skórek,lub zanurzamy palce w specjalne wanny z ciepłą wodą;
 • Usuwamy naskórki za pomocą ciążek.
 • Szlifujemy powierzchnie paznokci bafem (pilnik), a później przecieramy specjalnym odtłuszczaczem, który nazywa się BOND(degidrator ) potrzebne jest to dla lepszego połączenia hybrydy z powierzchnią paznokci.
 • Kolejno nakładamy bazową warstwę hybrydy ( żel- lakieru ).
 • Następnym krokiem będzie suszenie żelu bazowego. Mistrzowie salonu urody OASIS używają lakiery hybrydowe firmy O.P.I., odpowiednio stosują LED a nie UV lampy co znacznie oszczędza czas polimeryzacji hybrydy ( zamiast 1 minuty- 10 sekund).
 • Po nałożeniu i suszeniu bazowej warstwy , malujemy dwa razy kolorowym żel- lakierem,przy tym każdą warstwę trzeba polimerizować w LED lampie- 30 sekund (UV przez 2 minuty).
 • Końcuwym etapem będzie malowanie finisz- lakierem- TOP Coat. Ostatnia warstwa muszli być dobrze wysuszona. Po czym usuwamy dyspersyjną ( lepką) warstwę spśrodkiem ,, Clencer” – dzęki temu hybrydowe pokrycie nabywa błszczący połysk.

Cena manicure hybrudowego w Oasis Beauty & SPA w Krakowie:

Salon urody Oasis oferuje bezpieczny, najwyższej jakości manicure hybrydowy w Krakowie. Nasi pracownicy sprawią, że wasze paznokcie będą miały nieskazitelny wygląd.
Jeśli chcecie, żeby wasze paznokcie zawsze wyglądały wspaniale – umówcie się na wizytę do OASIS, klikając na link,lub telefonicznie:
Tel. +48(518) 739-012;
Tel +48(12) 421-30-14.
Miasto Kraków, dzielnica Kazimierz, salon OASIS

Specjaliści salonu urody Oasis Beauty&SPA w Krakowie spełnią wszystkie wymagania klientów aby stworzyć idealny manicure. Ponadto oferujemy szeroką gamę nowoczesnych produktów do stylizacji paznokci, którymi można urozmaicić manicure hybrydowy.

Wśród dużej różnorodności usług salonu urody OASIS może was również zainteresować: Manicure tytanowy