Manicure męski w Krakowie


time60 min.
price60

 Manicure

Dostań manicure dla mężczyzn w Oasis Beauty & Spa

Słowo „manicure” oznacza dbanie o ręce,a dbać o swoje dłonie mężczyźni muszą zarówno jak i kobiety. Dzisiaj zadbane dłonie i paznokcie dla mężczyzn ważne są tak samo, jak perfekcyjnie dopasowany krawat. Manicure męski, oczywiście, różni się od manicure damskiego.

Przedstawiciele wielu firm biznesowych już zrozumieli, że wygląd zadbanych dłoń i paznokci jest bardzo ważny w ich zawodzie.Manicure stopniowo uzyskuje status niezbędnych części wyglądu dla obu płci.

Jak wygląda pewny siebie mężczyzna dziś?Przystojnie ubrany,ładnie pachnie i oczewiście ma zadbane dłonie i paznokci.

Więc co to manicure męski i jakie go cechy?

Manicure dla mężczyzn ma kilka cech, którymi się róźni od manicure dla kobiet. Struktura paznokcia i aspekty psychologiczne wyjaśniają te cechy:

 • manicure męski trwa praktycznie zawsze troche dłużej,ponieważ płytki paznokci u mężczyzn są mocniejsze i grubsze;
 • pod czas zabiegu,nadajemy kształtu paznokciom rąk zgodnie formy palców;
 • sposób przeprowadzenia manicure męskiego dobieramy indywidualnie z uwzględnieniem cech struktury skóry i paznokci klienta;
 • specjalici mogą koszystać zarówno z klasycznych narzędzi do manicure,jak i używać frezów różnej wielkości i kształtu.

Czy manicure męski jest bezpieczny dla zdrowia?

W salonie urody przy wykonywaniu wszystkich zabiegów używamy jednorazowe materiały(serwetki do manicure i pedicure,prześciradła do masażu,ręczniki fryzjerskie,bielizna dla klientów gabinetów masażu i depilacji,klapki dla pedicure i t.d).Profesjonalne robocze ubrania,buty,różnego rodzaju rękawicy i maseczki na twarz dla pracowników,środki dezenfikujące:dla skóry rąk,urządzeń,meblów i gabinetów zrobią wizytę do naszego salonu maksymalnie bezpieczną zaróno dla klijentów jak i dla pracowników salonu.

Obowiązkowo przed rozpoczęciem każdego manicure pracowniki salonu Oasis nakładają środek antyseptyczny do skóry na dłonie klienta. Główną zaletą jest to,że nasz salon posiada różnego rodzaju przedsterylizacyjne i sterylizacyjne wyposażenia ( ultradzwiękowa myjka,UV sterylizator,kulkowy sterylizator i autoklaw ), co naszym zdaniem jest bardzo ważnym czynnikiem dla bezpicznego wykonywania wszystkich zabiegów w naszym salonie urody Oasis Beauty & SPA.Tak samo przed i po każdym zabiegu dezenfikujemy narzędia,frezy i miejsca pracy za pomocą nowoczesnych środków i urządzeń co gwarantuje naszym klientom pełne bezpieczeństwo dla zdrowia.

Przeciwwskazania do manicure męskiego:

 • Cukrzyca;
 • Zakażenia grzybicze;
 • Uszkodzenie skóry w miejscu wykonywania zabiegu

Przebieg zabiegu manicure męskiego krok po kroku:

 • Najpierw zawsze stosujemy środek antyseptyczny na dłonie klienta;
 • Za pomocą pilnika do manicure nadajemy kształt i odpowiednią długość paznokciom;
 • Odsuwamy naskórek za pomocą pushera;
 • Zanurzamy palce do specjalnej wanny z roztworem mydła lub nakładamy środek do zmiękczania naskórka;
 • Za pomocą cążek do manicure lub specjalnych frezów usuwamy naskórek;
 • Polerujemy płytki paznokci bafem i na życzenie klienta nanosimy bezbarwną ochronną odżywkę
 • Na skórę wokół płytek paznokci nanosimy olejek odżywczy

man manicure

Zalety manicure męskiego

 • Przede wszystkim to przestrzeganie higieny. W trakcie wykonywania manicure męskiego robimy szereg etapów, które zapewniają nieskazitelny wygląd skóry dłoń i paznokci.
 • Zadbane ręce mężczyzny,napewno docenią przedstawicielki płci pięknej.
 • Dobry manicure u mężczyzny – to oznaka wysokiego statusu społecznego i zamożności. Równe, zadbane paznokcie w współczesnym społeczeństwie – są częścią stylu ludzi biznesowych.

Ceny Manicure męskiego W Krakowie

W Oasis Beauty & Spa nasi wykwalifikowani specjaliści zarówno zadbają o paznokcie kobirt jak mężczyzn.Otrzymajcie zadowolenie od profesjonalnego manicure męskiego w naszym komfortowym salonie. Oferujemy wspaniałą atmosferę, najlepszych specjalistów, bezpieczne i sterylne usługi. Aby zobaczyć cenę manicure męskiego kliknij zaznaczony link.

Jak zarezerwować wizytę

Aby zarezerwować wizytę na manicure męski,po prostu kliknij tutaj lub skontaktuj się z nami telefonicznie:
+48 (518) 739-012
+48 (12) 421-30- 14

Dlaczego warto zrobić manicure dla mężczyzn w Oasis Beauty & Spa

Pragnienie mieć piękne,zadbane dłonie – normalne dla przedstawicieli płci silnej, jednak w warunkach domowych pielęgnacja paznokci dla większości z nich jest poważnym problemem.
Zwracając się do profesjonalistów salonu urody OASIS w Krakowie, można nie tylko zaoszczędzić czas, ale i uzyskać rewelacyjny wynik. Mistrzowie salonu umiejętnie i profesjonalnie przeprowadzą zabieg męskiego manicure, bezboleśnie i bezpiecznie.
Zrobimy wszystko żeby zostali państwo zadowoleni z jakości usługi manicure męskiego

Również mogą cię zainteresować:
Pedicure klasyczny męski