Manicure frezarkowy


time40 min
price50

 Manicure

BEZPIECZNY MANICURE FREZARKOWY W SALONIE OASIS BEAUTY &SPA

Ważnym elementem atrakcyjnego wizerunku każdej kobiety są zadbane dłonie i paznokcie. Za pomocą nowoczesnych technologii w branży manicure, każda kobieta może zadowolić się profesjonalną pielęgnacją paznokci i skóry rąk, tym samym podtrzymując je w idealnym stanie.Wśród długiej listy usług do pielęgnacji paznokci i skóry rąk w salonie Oasis Beauty & SPA, można wybrać manicure frezarkowy.
Głównym narzędziem do wykonywania tego zabiegu jest specjalne urządzenie do szlifowania z dużą ilością różnych frezów. Jest ono przeznaczone do szlifowania zrogowaciałej skóry wokół płytek paznokci i naskórka. Wszystkie frezy dobierane są indywidualnie w zależności od stanu i struktury skóry klienta. Jest to konieczne, aby nie uszkodzić skóry i przeprowadzić zabieg bezboleśnie.
Użycie frezów z różnych materiałów (naturalnego różowego kamienia lub metalowych z diamantowym pokryciem), poprawia jakość szlifowania zrogowaciałej warstwy skóry wokół paznokci. Profesjonalne frezy różnej wielkości i kształtu pozwalają bezboleśnie usuwać zrogowaciały naskórek w najbardziej niedostępnych miejscach. Dzięki profesjonalnemu doborowi i stosowaniu frezów przez naszych specjalistów,gwarantujemy jakość i bezpieczeństwo frezarkowego manicure.

Czy manicure frezarkowy jest bezpieczny dla zdrowia?

W salonie urody przy wykonywaniu wszystkich zabiegów używamy jednorazowe materiały (serwetki do manicure i pedicure, prześciradła do masażu, ręczniki fryzjerskie, bielizna dla klientów gabinetów masażu i depilacji,klapki dla pedicure i t.d).Profesjonalne robocze ubrania,buty,różnego rodzaju rękawicy i maseczki na twarz dla pracowników,środki dezenfikujące:dla skóry rąk, urządzeń, mebli i gabinetów uczynią Waszą wizytę do naszego salonu maksymalnie bezpieczną zaróno dla klientów jak i dla pracowników salonu.

Obowiązkowo przed rozpoczęciem każdego manicure pracownicy salonu Oasis nakładają środek antyseptyczny do skóry na dłonie klienta. Główną zaletą jest to,że nasz salon posiada różnego rodzaju przedsterylizacyjne i sterylizacyjne wyposażenia ( ultradzwiękowa myjka,UV sterylizator,kulkowy sterylizator i autoklaw ), co naszym zdaniem jest bardzo ważnym czynnikiem dla bezpicznego wykonywania wszystkich zabiegów w naszym salonie urody Oasis Beauty & SPA.Tak samo przed i po każdym zabiegu dezynfekujemy narzędia, frezy i miejsca pracy za pomocą nowoczesnych środków i urządzeń co gwarantuje naszym klientom pełne bezpieczeństwo dla zdrowia.

Przeciwwskazania do manicure frezarkowego:

 • Cukrzyca;
 • Zakażenia grzybicze;
 • Uszkodzenie skóry w miejscu wykonywania zabiegu

Technologia wykonywania manicure frezarkoweko krok po kroku:

 • Najpierw zawsze stosujemy środek antyseptyczny na dłonie klienta;
 • W przypadku pozostania na paznokciach starego pokrycia,usuwamy go za pomocą zmywacza firmy O.P.I;
 • Nadajemy paznokciom kształtu za pomocą pilnika do paznokci
 • Usuwamy naskórek za pomocą frezarki
 • Nakładamy odżywkę wzmacniającą do paznokci firmy O. P. I.
 • Po 5 min nakładamy olejek nawilżający wokół płytek paznokci i lekkimi ruchami wcieramy do całkowitego wchłonięcia.

Cena manicure frezarkowego w Oasis Beauty & SPA w Krakowie

Salon urody Oasis oferuje bezpieczny,najwyższej jakości manicure frezarkowy w Krakowie. Nasi pracownicy dadzą waszym paznokciom nieskazitelny wygląd szybko, bezboleśnie i skutecznie. Atrakcyjna cena na manicure frezarkowy w salonie OASIS zrobi ten zabieg dostępny dla wszystkich chętnych.
Jeśli chcecie, żeby Wasze paznokcie zawsze wyglądały wspaniale – umówcie się na wizytę do OASIS, klikając na link, lub telefonicznie:
Tel. +48(518) 739-012;
Tel +48(12) 421-30-14.
Miasto Kraków, dzielnica Kazimierz, salon OASIS

Cechy manicure frezarkowego w salonie OASIS:

Zabieg manicure frezarkowego w salonie urody Oasis – to świetna okazja, aby otrzymać bezpieczny, nowoczesny i modny manicure. Dziś ta metoda pielęgnacji paznokci jest jedną z najbardziej popularnych,dzięki dużej ilości zalet.

Zalety manicure frezarkowego:

 • Bezpieczeństwo manicure dla płytki paznokci i skóry dłoni
 • Delikatność metody, ze względu na brak ostrych narzędzi
 • Sterylność zabiegu, brak możliwości, aby doprowadzić infekcję do organizmu klienta
 • Po manicure frezarkowym skóra wokół paznokci rośnie wolniej, aniżeli po klasycznym, co pozwoli zmniejszyć częstotliwość powtarzania zabiegów
 • Dostępna cena

Rezultat manicure frezarkowego w salonie urody OASIS:

Uniwersalne, nowoczesne technologie pomagają zachować strukturę płytek paznokci i zapobiegają ich rozwarstwieniu się. Zdrowa, zadbana skóra dłoni będzie cieszyć Was przez długi czas. Nienaganny wygląd Waszych paznokci po manicure doda Wam więcej pewności siebie.

Jeśli chcecie mieć zadbane paznokcie,zróbcie manicure frezarkowy w OASIS Beauty & SPA . Nasi profesjonaliści pomogą każdemu klientowi uzyskać rewelacyjny wynik po zabiegu, tak jak jest to najlepszy salon urody w Krakowie

Specjaliści salonu urody Oasis Beauty & SPA w Krakowie spełnią wszystkie wymagania klientów aby stworzyć idelny mancure. Manicure klasyczny może być zakończony malowaniem lakierem, lub malowaniem french. Ponadto oferujemy Państwu szeroką gamę nowoczesnych produktów do stylizacji paznokci.

Również mogą cię zainteresować:
Pedicure frezarkowy