Zadbaj o estetyczną stylizację brwi i rzęs

Specjaliści z dziedziny kosmetyki stale udoskonalają techniki wykonywania stylizacji brwi bądź rzęs. Cel jest stale ten sam — regulacja nieestetycznych włosków oraz podkreślenie oka. Takie zabiegi skutecznie dodają blasku spojrzeniu i wizualnie uwydatniają rysy twarzy przy jednoczesnym jej wyszczupleniu. Poza tym pozwalają nam znacznie zaoszczędzić czas podczas robienia codziennego makijażu. Przeczytaj artykuł, w którym poznasz techniki polecane przez pracowników jednego z najpopularniejszych salonów urody w Krakowie.

Klasyczna regulacja brwi z henną

Najczęściej wykonywaną techniką w gabinetach kosmetycznych jest regulacja brwi za pomocą wosku lub/oraz pęsety. Nałożenie rozgrzanej substancji to sprawdzony sposób na nadanie im kształtu i efektywne pozbycie się najmniejszego owłosienia nawet na parę tygodni. Zwykle zabieg ten przeprowadza się wraz z nałożeniem henny. Niewiele osób wie, że ten barwnik to naturalny produkt stworzony w wyniku rozdrabniania liści rośliny o nazwie lawsonia bezbronna. Z tego względu jest zupełnie bezpieczny, a dzięki temu, że wnika w strukturę włosa, pogrubia go, jak również zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Stylizacja rzęs za pomocą henny

W zależności od tego, jakiego preparatu użyjemy, możemy także nałożyć hennę na rzęsy. Ma ona wówczas działanie wzmacniające i zagęszczające, przy czym nadaje włosom wyrazistego koloru. Warto zauważyć, że niektóre salony urody nie oferują tego typu usługi, dlatego, jeśli pochodzisz z Krakowa, na kompleksową regulację brwi wybierz się do Oasis Beauty & SPA.

Lifting i laminacja rzęs

Bezpieczne metody stylizacji rzęs polegają na ich uniesieniu oraz lekkim podkręceniu, aby te wyglądały na dłuższe. W tym przypadku najczęściej pomaga zabieg nazywany liftingiem. Z racji tego, że przynosi on trwałe i naturalne rezultaty, korzystają z niego Klienci w każdym wieku. Zaleca się wykonywanie go wraz z laminacją, do której wykorzystywana jest keratyna. Bardzo odżywcza substancja powoduje, że po jej zastosowaniu rzęsy robią się lśniące. Dodatkowo nałożenie odpowiedniego preparatu umożliwia nadanie włosom upragnionego kształtu.

Jeśli zależy Ci na pięknym wyglądzie bez nakładania dużej ilości kosmetyków — koniecznie wypróbuj opisane zabiegi w sprawdzonym salonie urody w Krakowie. W Oasis Beauty & SPA wykupisz także makijaż permanentny brwi pozwalający na optyczne zagęszczenie rzadkich włosów lub zatuszowanie ubytków.