Hot stone – masaż gorącymi bazaltowymi kamieniami w Krakowie


time30/60/90 min.
price120/180/240

Masaż gorącymi bazaltowymi kamieniami czeka na Ciebie w Oasis Beauty & Spa

W ostatnich latach terapia kamieniami czyli masaż kamieniami zrobił się bardzo popularny. Mówiąc o stoneterapii dużo osób zastanawiają się, co to masaż kamieniami. Tego typu procedury spa to leczenie gorącymi kamieniami, które polega na wykorzystaniu specjalnych kamieni naturalnych, takich jak kamienie bazaltowe. Masaż kamieniami polega na działaniu gorącycmi kamieniami na punkty chakry,które mieszczą się na kręgosłupie, aby je otworzyć i poprawić przepływ energii w organizmie. Uczucia, które klient może mieć w trakcie terapii nie są sennością, tylko uczuciem lekkości i pływania, które później, po zakończeniu masażu zamieniają się rozluźnieniem mięśni i dobrym samopoczuciem.

Ceny masażu bazaltowymi kamieniami w Krakowie

Nasi profesjonalni masażyści, którzy ciągle polepszają swoje umiejętności i wiedzę pomogą Ci poczuć wszystkie zalety masażu gorącymi kamieniami w atmosferze całkowitego relaksu i spokoju. W Oasis Beauty & Spa cena masażu gorącymi kamieniami jest najbardziej rozsądna dla takiej wspaniałej obsługi. Aby dowiedzieć się cene masażu kamieniami kliknij tutaj.

Rezerwacja terapji kamieniami w Krakowie

Aby skorzystać z masażu gorącymi kamieniami bazaltowymi kliknij ten link lub zadzwoń:

+48 (518) 739-012
+48 (12) 421-30- 14

Co da ci masaż kamieniami

Terapia kamieniami pochodzi z Azji, gdzie ludzie wierzyli w magiczną moc uzdrawiania magicznych kamieni. Chociaż są one dalekie od magicznych, ale prawdziwe kamienie mają działanie lecznicze na organizm człowieka. Korzyści terapii kamieniami:
• relaksacja ciała i umysłu
• odciążenie mięśni
• Zmniejszenie bólu kręgosłupa i uczucia ciężkości
• Leczenie bólu głowy, zmęczenia, bezsenności
• Leczy depresję i zmiany nastroju
• Poprawia metabolizm

W salonie Oasis Beauty & Spa nasz masażysta, pod relaksująca muzykę spa, użyje innowacyjnych technik masażu,żeby pomóc ci uzyskać wszystkie korzyści terapii kamieniami,zapomnieć o swoich problemach i połączyć się z naturą.

Spa Salon Oasis Beauty&Spa w Krakowie