Aromaterapewtyczny masaż ciepłą świecą


time60-90 min.
price180-230

W salonie OASIS BEAUTY& SPA proponujemy Państwu zabieg masażu aromaterapeutycznego z naturalną ciepłą świecą.

Masaż aromaterapeutyczny to masaż, który ukoi nasze zmysły i nada skórze jedwabista gładkość oraz blask. Masaż świecą jest rodzajem masażu relaksacyjnego, który może być doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej nam osoby.

Zawarte bogactwo naturalnych olejków w świecy doskonale nawilży każdy rodzaj skóry oraz ukoi Wasze zmysły rozchodzącą się wonią aromatycznych zapachów.

MASAŻ ŚWIECĄ

Masaż świecą jest zabiegiem łączącym w sobie masaż, aromaterapię i ciepło płomienia świecy. Jego historia wywodzi się z krajów Orientu. W Polsce stosowany jest od niedawna, jednak staje się on coraz bardziej popularny. Masaż ten wykonywany jest ciepłym olejkiem ze świec, składających się całkowicie naturalnych wosków oraz aromatycznej mieszanki olejów eterycznych. Jest to świeca kosmetyczna, która po rozpuszczeniu przeistacza się w ciepły, aromatyczny olejek, który zostaje wmasowywany w ciało. Masaż świecą wykonywany jest na bazie masażu relaksacyjnego.

DLA KOGO DEDYKOWANY JEST ZABIEG

Masaż świecą jest przeznaczony dla osób, które żyją w stresie. Są zmęczone psychicznie oraz odczuwają wzmożone napięcie mięśniowe. Oprócz właściwości relaksacyjnych masaż świecą ma właściwości detoksykujące i antycellulitowe, zatem poleca się go osobom ze skórka pomarańczową.

CEL ZABIEGU
Celem masażu jest przywrócenie równowagi pomiędzy duszą a ciałem oraz rozładowanie codziennych napięć i stresów. Mieszanka tworząca świecę rozpieszcza skórę bogactwem witamin oraz składników regenerujących. Po masażu skóra jest optymalnie nawilżona, co zapewnia nam długotrwały, piękny, młody wygląd. Dzięki naturalnym składnikom skóra staje się bardziej elastyczna i jedwabiście gładka co wspomaga walkę z cellulitem i rozstępami.

CZĘSTOTLIWOŚĆ

Zabieg może być wykonywany okazjonalnie, bądź w serii raz lub dwa w tygodniu.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

Godzinę przed zabiegiem należy zjeść lekki posiłek. Przed masażem należy związać długie włosy i zdjąć całą biżuterię.

WSKAZANIA

  • zmęczenie i złe samopoczuciestrescellulit i rozstępyskóra sucha
  • zmęczona i odwodniona

PRZECIWWSKAZANIA

  • ciąża
  • zmiany nowotworowecukrzycastany zapalne i alergiczne skóry stany zakaźne skórynadciśnienieskaleczenia i ubytki

W salonie OASIS BEAUTY& SPA wykwalifikowany personel zajmie się daną usługą, tak aby Państwo byli usatysfakcjonowani. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty masaży.