MASAŻ KLASYCZNY W KRAKOWIE


time60/90 min.
price170/230

Przyjdź na masaż klasyczny w Oasis Beauty & Spa

Jest to efektywny masaż profilaktyczny, który sprzyja poprawie stanu ogólnego organizmu, zapobiega chorobom i pomaga zachować zdolność do pracy.
Również klasyczny masaż pozytywnie wpływa na układ nerwowy, pomaga się zrelaksować, napełnia ciało energią i zwiększa jego odporność na stres.
Masaż klasyczny powinien zostać wykonany przez wykwalifikowanego masażystę, który zna wszystkie techniki. Podczas masażu klasycznego wykonują się techniki:głaskające, rozcierające, ugniatające, wibracje i oklepywania.Masaż trwa godzinę, zaczyna się od pleców, a następnie masowane są nogi i ręce.

Masaż zaleca się przy:

● Sztywności karku
● Ciężkiej prace lub treningach sportowych
● Dla poprawy przepływu krwi do mięśni
● Złym przepływie limfy
● Stresie, napięciu, zmęczeniu
● Problemach ze snem

Cena na masaż klasyczny w Oasis Beauty&Spa

W naszym salonie dostaniesz relaksujący i leczniczy masaż klasyczny w najbardziej dostępnej cenie w Krakowie. Żeby dowiedzić się cenę masażu klasycznego w Oasis Beauty & Spa kliknij link.

Żeby zarezerwować masaż kliknij ten link lub zadzwoń do nas:
+48(518) 739-012
+48(12) 421-30 – 14

Zalety Masażu Klasycznego

Masaż klasyzny pomaga się zrelaksować,pozbyć się stresu i napięcia mięśniowego. W naszym profesjonalnym salonie dostaniesz najlepszy masaż w Krakowie. Nasi certyfikowani specjaliści używają specjalne techniki do masażu,naturalny olej kokosowy a podczas masażu gra specjalna relaksująca muzyka. Nasz masażysta pomoże ci wyzdrowieć, pozbyć się napięcia mięśni i bezsenności.
Profesjonalne masażyści,świetna atmosfera,dostępna cena i lokalizacja w samym sercu Krakowa.To wszystko dla Ciebie! Jeśli potrzebujesz masażu, przyjdź do nas w Oasis Beauty & Spa i napewno zostaniesz zadowolony!

Może Cię również zainteresować:

Masaż sportowy

Spa Salon Oasis Beauty&Spa w Krakowie