MASAŻ CZEKOLADĄ W KRAKOWIE


time60/90 min.
price170/220

Specjalny masaż czekoladowy w Oasis Beauty & Spa

Każdy lubi jeść czekoladę, bo jest smaczna, ale czy wiesz, że zawiera również dużo witaminów.Ostatnie badania wskazują, że czekolada jest dobra do usunięcia toksyn z organizmu. Dlatego profesjonaliści zaczęli używać czekoladę do masażu. To nie tylko masaż, ale w pewnym sensie,jest to aromaterapia czekoladowa. To co to masaż czekoladowy i jak go zrobić? Podczas masażu czekoladą wszystkie biologicznie aktywne punkty na ciele otwierają się.

Działanie czekolady jest naprawdę dobre przeciw sezonowych chorób, to jest tylko jedna z wielu zalet masażu czekoladowego. Również masaż czekoladowy może łagodzić bóle w kręgosłupie,redukować cellulit i rozluźniać mięśnie.

Ceny masażu czekoladowego w Krakowie

Oferujemy najlepszą terapię czekoladową,z zawodowymi specjalistami i niesamowita atmosferą po najlepszej cenie w
Krakowie. Aby zobaczyć cenę masażu czekoladowego kliknij tutaj.

Rezerwacja Masażu Czekoladą W Krakowie

Aby zarezerwować masaż czekoladowy kliknij tutaj lub zadzwoń do nas:

+48 (518) 739-012

+48 (12) 421-30- 14

Masaż czekoladowy w Oasis Beauty & Spa

W Oasis Beauty & Spa masaż czekoladowy wykonują tylko najlepsze specjlaiści w Krakowie. Ta słodka procedura masażu sprawi, że poczujesz się odmłodzony, szczęśliwy i zrelaksowany. A jeśli masz partnera, możesz zarezerwować pakiet spa dla par i cieszyć się tym niesamowitym przeżyciem razem. Dlaczego nie spędzić weekend w spa i zrelaksować się po stresującym tygodniu? Odprężający zapach czekolady, specjalna muzyka i profesjonalne ręce naszego terapeuty pomogą Ci poczuć fizyczne zdrowie i szczęście.

Spa Salon Oasis Beauty&Spa w Krakowie