Voucher do SPA – idealny prezent na każdą okazję

Urodziny, rocznica, Dzień Matki, a nawet święta – okazji do obdarowania bliskich jest naprawdę wiele. Jednak co zrobić, kiedy nie masz pomysłu na prezent lub osoba, której chcesz sprawić przyjemność, ma wszystko? W takim przypadku dobrze pomyśleć o praktycznym aspekcie i podarować coś, co sprawdza się zawsze – voucher do SPA.

Konkretny zabieg czy voucher kwotowy – co wybrać?

Wybór odpowiedniej pielęgnacji lub sposobu na relaks uzależniony jest od preferencji osoby obdarowanej voucherem. Jeśli wiesz, czego potrzebuje, o czym marzy, a na co nie mogła do tej pory sobie pozwolić – wykupienie konkretnej usługi jest doskonałym pomysłem. Możesz wybrać z całej oferty salonu, aby mieć pewność, że sprawisz bliskim prawdziwą radość. Dostępne są zabiegi obejmują pielęgnację ciała, twarzy lub włosów, masaże, manicure oraz wiele innych. Jednak gdy nie masz pewności – bezpiecznym wyjściem jest bon na konkretną kwotę. Przy rezerwacji wizyty specjalista, po szczegółowym wywiadzie z Klientem, zaproponuje najlepsze zabiegi w kwocie podanej na voucherze.

Wyjątkowy dzień – wyjątkowa przyjemność

Są też okazje, które chcemy uczcić w wyjątkowy sposób. Obecnie coraz chętniej, w ramach wieczoru panieńskiego, panny młode wybierają ciszę i relaks w profesjonalnym salonie SPA. Stresujące przygotowywania do ślubu przyjemnie odreagować w spokojnej atmosferze z przyjaciółkami lub samodzielnie. Jeśli chcesz sprawić przyjemność siostrze lub przyjaciółce, zamiast hucznej imprezy sprezentuj jej odpoczynek oraz pełne naładowanie baterii.

Voucher dla par – wspólne kreowanie dobrych wspomnień

Voucher dla par to doskonały pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu, a także… bez okazji! Możesz podarować go znajomym, rodzicom, albo… sobie i swojej drugiej połówce. Czas spędzony na głębokim relaksie, a także romantyczna atmosfera sprawią, że wyjdziecie z salonu SPA wypoczęci i pełni pozytywnych emocji.

Prezent dla przyszłej mamy

Jeśli zdrowie ciężarnej na to pozwala, to od drugiego trymestru można pozwolić sobie na większość zabiegów relaksacyjnych czy masaży, co znacznie poprawia samopoczucie kobiety w tym wymagającym okresie. Voucher SPA na zabiegi to wspaniały prezent! Więcej szczegółów znajdziesz na naszej stronie internetowej lub kontaktując się z obsługą Salonu Oasis w Krakowie.