Trwała ondulacja – hit czy kit?

Wiele kobiet marzy o pięknych i zmysłowych lokach albo falach, jednak nie chce narażać swoich włosów na zniszczenie spowodowane regularnym używaniem prostownicy czy lokówki. Na szczęście istnieje rozwiązanie, które pozwala na ich uzyskanie, bez szkodzenia strukturze włosa. To nowoczesna trwała ondulacja, zyskująca coraz większą popularność wśród klientek salonów urody. Sprawdź, na czym polega i czy warto po nią sięgnąć.

Na czym polega trwała ondulacja?

Trwała ondulacja włosów to zabieg wykonywany najczęściej przez fryzjera czy salon urody. Umożliwia uzyskanie loków lub fal bez użycia lokówki czy prostownicy. Daje on długotrwały efekt, który utrzymuje się nawet do kilku miesięcy. Obecnie stosowane techniki to:

  • nowoczesna trwała ondulacja na zimno preparatem o delikatnym działaniu, bez amoniaku – preparat nie narusza struktury włosa i zapewnia naturalny efekt loków,
  • nowoczesna trwała ondulacja hybrydowa, łącząca metodę na zimno, czyli preparat nakładany na włosy, aktywowany następnie pod wpływem ciepła,
  • chemiczna trwała, wykorzystująca silne chemicznie preparaty, mogące osłabiać strukturę włosa.

Wykonywanie zabiegu najczęściej łączy się także z innymi działaniami pielęgnacyjnymi, które mogą wpłynąć na poprawę wyglądu włosów.

Nowoczesna trwała ondulacja – piękne loki bez zniszczonych włosów

Dzięki nowoczesnym technikom trwała ondulacja stała się bezpiecznym i skutecznym zabiegiem dla włosów. W przeszłości, stosowanie chemicznych substancji prowadziło do znacznego uszkodzenia i osłabienia struktury włosa. Jednak dzięki postępom w dziedzinie kosmetologii i innowacyjnym metodom, jakie oferuje między innymi nasz salon urody, nowoczesna trwała ondulacja stała się bezpieczna i delikatna dla włosów, przez co bez obaw można ją stosować.

Profesjonalny salon urody w Krakowie – pozwól zadbać specjalistom o Twoje włosy we wszechstronny sposób

Jeśli marzysz o pięknych lokach lub falach, ale boisz się zniszczenia włosów, odwiedź nasz salon urody w Krakowie. Pomożemy Ci dobrać odpowiednią metodę nowoczesnej trwałej ondulacji dostosowaną do Twojego rodzaju włosów i stylu życia. Możemy także zaproponować inne zabiegi, dzięki którym Twoje włosy będą piękne i zdrowe. Profesjonalnie wykonana nowoczesna trwała ondulacja to zdecydowany hit, na który warto się zdecydować.