Regulacja brwi w Krakowie 


Nie da się ukryć, że odpowiednio wyregulowane brwi sprawiają, że wygląd twarzy się zmienia, a rysy stają się bardziej wyraziste. Co istotne, dobrze i modnie wyregulowane brwi pozwalają także nieco uwydatnić oczy. Jest to zabieg, który nie zajmuje zbyt wiele czasu, a wpływa znacząco na poprawę urody. Warto jednak umówić się na regulację brwi do polecanego salonu kosmetycznego, dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twoje brwi będą idealnie równe. Gdzie warto wykonać ten zabieg, będąc z Krakowa lub okolic? Zapraszamy do przeczytania artykułu.

Regulacja brwi – na czym polega?

Regulacja brwi polega na nadaniu im nowego, bardziej estetycznego kształtu. Czynność ta odbywa się poprzez usunięcie nadmiaru włosów, ale także polega na domalowaniu partii brakujących włosków, by brwi prezentowały się estetyczniej. Nie da się ukryć, że wygląd i kształt łuku brwiowego wpływa na wyraz i wygląd twarzy. Profesjonalna kosmetyczka nie tylko wykona zabieg niezwykle precyzyjnie, ale także doradzi indywidualnie, w jaki sposób warto wyregulować brwi. Zbyt ostro zaznaczony łuk może sprawić, że twarz zyska surowy wygląd, natomiast w za bardzo rozlegle zaznaczonym łuku brwiowym twarz będzie wyglądać na stale zdziwioną.

Przygotowanie do zabiegu regulacji brwi

Co istotne, do zabiegu nie musisz w zasadzie się w ogóle przygotowywać. Warto jednak pozwolić brwiom przez około 2 lub 3 tygodnie swobodnie rosnąć, gdyż pomoże to precyzyjniej ocenić kosmetyczne łuk brwiowy. Sam zabieg trwa mniej więcej 10 minut. Kosmetyczka zaznacza na twarzy odpowiednie punkty przebiegu łuku brwiowego i dzięki temu dokonuje również regulacji brwi. Warto wiedzieć, że zaznaczenia te znikają po kilku godzinach, można je także przetrzeć środkami do zmywania makijażu.

Dlaczego warto udać się do kosmetyczki na regulację brwi?

Nie da się ukryć, że samodzielne usuwanie włosków może być nieco kłopotliwe. Zazwyczaj nie jesteś w stanie ocenić, czy rzeczywiście dobrze je usuwasz. Kształt brwi nie może być przypadkowy, ponieważ musi współgrać z rysami twarzy i eksponować to, co w spojrzeniu jest najlepsze. Profesjonalna kosmetyczka oceni i pokaże Ci, w jaki sposób wyregulowane brwi najlepiej będą prezentować się na Twojej twarzy. Co więcej, gabinety kosmetyczne wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt, który znacząco przyspiesza pracę, na przykład dysponują pęsetami automatycznymi, gdzie w warunkach domowych zwykle korzysta się wyłącznie z pęsety tradycyjnej.

Regulacja brwi w Krakowie – gdzie się wybrać?

Jeśli jesteś z Krakowa lub okolic, warto wybrać się do polecanego salonu kosmetycznego. Proponujemy wizytę w Salon Oasis, gdzie możesz zapisać się zarówno na regulację brwi, jak i ich hennowanie. Co istotne, usługi te skierowane są zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. W ofercie znajdziesz, między innymi: podstawową regulację brwi, przy wykorzystaniu pęsety, ale także wosku. W salonie kosmetycznym możesz też wykonać zabieg laminacji brwi. 

Regulacja brwi polega na usuwaniu nadmiaru włosków z łuku brwiowego po to, aby nadać mu odpowiedniego i estetycznego kształtu. Nie da się ukryć, że pięknie wyregulowane, ale też uzupełnione brwi wpływają pozytywnie na wygląd twarzy, poprawiają rysy, a także uwydatniają oczy. Warto korzystać z polecanych salonów kosmetycznych, takich jak Salon Oasis z Krakowa, dzięki temu masz pewność, że zabieg zostanie przeprowadzony profesjonalnie!