Ściągnięcie lakieru hybrydowego


time30 min.
price30

 Manicure W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić współczesną kobietę, która choć raz w życiu nie przychodziła do dyspozycji specjalistów branży „nail” lub po prostu samodzielnie nie pokrywała swoje paznokcie lakierem do paznokci.

Mieć piękne i zadbane paznokcie, to nie tylko chwilowa moda, a raczej styl życia większości przedstawicieli żeńskiej połowy ludzkości. Kobiety mają możliwość zmienić swój wizerunek nie tylko za pomocą różnych strojów i makijażu, ale i zupełnie bez problemów zmienić kolor i styl swoich paznokci, od klasycznych, do ekstrawagancko jasnych. Wszystko wydawało się proste, gdyby nie jedno ale. Przez częste wymiany pokrycia paznokcie stają się łamliwe, tracą naturalny połysk , żółkną i rozwartwiaja się.

Znane firmy – producenci produktów do pielęgnacji i przedłużania paznokci, z każdym dniem, opracowują nowe i modernizują stare formuły lakierów, wzmacniaczy ( środków ochronnych) i oczywiście remówerów ( środki do usuwania lakieru z paznokci). Właśnie niskiej jakości środki do usuwania lakieru, które często zawierają aceton i nie zawierają odżywcze lub łagodzące substancje – najbardziej szkodzą paznokciom. Dla prawidłowego i bezpiecznego stosowania lakierów,lakierów hybrydowych istnieją ochronne i wzmacniające środki, które chronią paznokcie nawet od najmniejszej szansy uszkodzenia.Najbardziej trzeba zwrócić uwagę na ściąganie lakieru hybrydowego,ponieważ ta procedura różni się od ściągania zwykłego lakieru. Jak by nie cieszył nas kolor i styl manicure, ale prędzej czy później, chcę się go zmienić i ściągamy lakier z powierzchni paznokci za pomocą specjalnych środków, często nie dając większego znaczenia jakości i składu preparatów. W rzeczywistości, to nie jakościowe środki do usuwania lakieru, mogą skrzywdzić Twoje paznokci , tak jak aceton wchodzący w ich składu, ściąga i lakier, i warstwę ochronną wzmacniacza ,trafiając bezpośrednio na paznokcie. Każda kobieta marzy, aby mieć piękne i zdrowe paznokcie i to marzenie łatwo może być rzeczywistością, po prostu trzeba zaufać profesjonalistom. Ściągnięcie zwykłego lakieru W cennikach salonów kosmetycznych wykonujących pielęgnację paznokci i manicure, konieczna jest usługa usuwania lakieru hybrydowego z paznokci i salon urody „OASIS” nie jest wyjątkiem. Wysoko wykwalifikowani specjaliści i starannie dobrane produkty znanych brendów – to 100% gwarancja wyniku, który zadowoli nawet najbardziej wymagających miłośników manicure. Salon OASIS BEAUTY & SPA oferuje różne rodzaje manicure, a także usuwanie lakieru hybrydowego z płytek paznokci. Mistrzowie naszego salonu używają preparatów marki O. P. I. Firma O. P. I. zajmuje około połowę światowego rynku wśród producentów środków, jak do profesjonalnego manicure i pedicure, tak i do domowej pielęgnacji skóry rąk, stóp i paznokci. Produkty marki O.P.I. popularne są wśród wielu gwiazd hollywoodu i zwykłych miłośników wysokiej jakości kosmetyków do pielęgnacji skóry i paznokci rąk i nóg. Profesjonalne środki do usuwania lakieru firmy O. P. I. zapewnią Ci szybki i precyzyjny wynik, delikatnie usunąć lakier hybrydowy z powierzchni płytek paznokci,nie czyniąc krzywdy ani skórze palców, ani właściwie paznokciam. W zależności od pokrycia ( zwykły lakier, lakier hybrydowy lub tytanowy), od paznokci ( naturalne, żelowe, tipsy) zależy wybór środków do ściągania. Istnieje szereg charakterystycznych różnic w wyborze: środki bez i z acetonem. Oprócz obecności acetonu, bardzo ważne znaczenie mają substancje pomocnicze: łagodzące, nawilżające i pełniące funkcję ochronną. Jednym ze środków do usuwania lakieru hybrydowego z paznokci jest – O. P. I. Expert Touch Lacquer Remover — profesjonalny płyn fioletowego koloru:

 • ma przyjemny aromat;
 • nie wysusza naskórek i paznokci;
 • lekko i szybko usuwa pokrycie z płytek paznokci;
 • zawiera aceton,ale nie zostawia śladów po ściąganiu;
 • stosuje się do ściągania lakieru hybrydowego za pomocą folii lub profesjonalnych aplikatorów.
 • może być stosowany zarówno na naturalnych jak i sztucznych paznokciach.

O.P.I. ORIGINAL POLISH REMOVER to środek niebieskiego koloru,który w swoim składzie zawiera aceton, ale dzięki idealnemu połączeniu ze składnikami pomocniczymi, zalecany jest do stosowania na naturalnych paznokciach rąk i nóg i ma wiele zalet:

 • ma przyjemny zapach mięty;
 • usuwa lakier szybko i bez śladów;
 • zawiera wyciąg z aloesu do pielęgnacji paznokci i skóry.O.P.I. Expert Touch Emalia Remover – profesjonalny płyn do usuwania lakieru w kolorze fioletowym:
 • posiada przyjemny zapach;
 • nie wysusza naskórek i paznokcie;
 • łatwo i szybko usuwa lakier z powierzchni płytek paznokci;
 • zawiera aceton, ale nie pozostawia śladów po zdjęciu lakieru;
 • stosuje się do usuwania żel – lakierów za pomocą folii lub profesjonalnych aplikatorów.

Technologia ściągania lakieru hybrydowego w salonie urody „Oasis”

 • ściągamy warstwę TOP za pomocą pilnika do szlifowania paznokci lub frezą ceramiczną(to znacznie przyspieszy proces,tak jak remówer łatwiej i szybciej przeniknie węwnątrz pokrycia hybrydowego);
 • na naskórek i pod paznokci nanosimy masło,żeby zapobiec wysychaniu skóry;
 • nawilżamy płynem do ściągania lakieru hybrydowego secjalne aplikatory lub waciki i szczelnie zawijamy w folię lub bezpośrednio do aplikatora;
 • po 15 minutach,ściągamy aplikatory z paznokci i po kolei usuwamy delikatnymi ruchami wzdłuż wzrostu paznokcia resztki lakieru hybrydowego metalową łopatką lub puszerem;
 • ostatnim etapem ściągania będzie delikatne polerowanie paznokci miękim bafem,dla jeszcze bardziej delikatnego i dokładnego wyczyszczenia reszstek pokrycia TOP;
 • zmywamy resztki preparatów i nakładamy masło dla naskorka;
 • na życzenie klienta pokrywamy paznokci środkem wzmacniającym(za dodatkową opłatę).

Cała produkcja OPI, zaczynając od płynów do ściągania lakieru i kończąc produktami do rytuałów SPA dla pielęgnacji skóry rąk i nóg,skierowana jest na to,żeby zrobić zabieg przyjemnym i maksymalnie skutecznym,dając klientowi piękno,młodość i zdrowie.

Cena ściągania lakieru hybrydowego w Krakowie

Cena na usługę ściągania lakieru hybrydowego w salonie OASIS absolutnie nie jest duża.Dla stałych klientów naszego salonu,ściąganie lakieru hybrydowego przed malowaniem nowego – gratis. Zarezerwować wizytę do specjalistów salonu urody OASIS można klikając na link, lub kontaktując się z nami telefonicznie: +48 518-739-012; +48(12) 421-30-14.

Może was również zainteresować:
Ciepła kąpiel parafinowa na dłonie
Manicure Japoński
Manicure klasyczny