OASIS BEAUTY & SPA na pokazie w Warszawie

IMG_0872

SALON OASIS BEAUTY & SPA i Ewa Pacuła

Niedawno w polskiej stolicy – Warszawie – już po raz kolejny z rzędu odbył się pokaz modnej odzieży i akcesoriów znanych polskich designerow, pod nazwą: III edycja Gali Gwiazd na Gwiazdkę. Pokaz swoją obecnością uświetniły ponad to popularne gwiazdy polskiego kina.

W wydarzeniu brali udział również specjaliści naszego salonu, OASIS BEAUTY & SPA zaproszeni przez organizatorów eventu. Do ich zadań należało przygotowanie gwiazd do pokazu poprzez dobranie i wykonanie odpowiedniego makijażu a także stylizacje fryzur. W naszych działaniach towarzyszył nam i wspierał nasz partner oferujący produkty do pielęgnacji włosów -Perfect Salon.

W Airport Hotel Okęcie w Warszawie, w miejscu gdzie odbył się owy pokaz można było spotkać tak znakomite osoby jak: Katarzyna Ankudowicz, Anna Oberc, Natalia Rybicka, Maria Niklinska, Magdalena Waligórska, Agnieszka W Osińska, Martyna Kliszewska, Anna Iberszer, Wioletta Kołakowska, Joanna Kurowska czy też Ewa Pacuła. Wszystkie gwiazdy prezentowały ostatnie kolekcje projektantów: Patryka Kryślaka, Michała Starosty oraz Pachnącej szafy. Całość dopełniły akcesoria Gabor.
Przyslowiową „wisienką na torcie” tego, można by rzec, święta mody i piekna, był gorący pokaz tańca w wykonaniu Anny Iberszer i jej partnera.

Nie obeszło się również bez bankietu, gdzie uczestnicy i zaproszeni goście mieli czas na prowadzenie rozmów, wymianę pomysłów oraz wykonanie pamiątkowego zdjęcia z wydarzenia.

IMG_0866

SALON OASIS BEAUTY & SPA i Anna Iberszer

IMG_0883

SALON OASIS BEAUTY & SPA i Magda Waligórska

IMG_0876

SALON OASIS BEAUTY & SPA i Maria Niklinska

IMG_0926

SALON OASIS BEAUTY & SPA i Martyna Kliszewska

IMG_0931

SALON OASIS BEAUTY & SPA i Joanna Kurowska

IMG_0962

SALON OASIS BEAUTY & SPA i Maria Niklinska

IMG_0950

Kasia Ankudowicz, Maria Niklinska, Magda Waligórska, Martyna Kliszewska, Anna Iberszer, Ewa Pacuła, Joanna Kurowska

IMG_0903