Przedłużanie rzęs jedwabnych

W salonie OASIS BEAUTY& SPA proponujemy Panią zabieg przedłużania rzęs jedwabnych.

Jedwabne rzęsy są jednym z rodzajów sztucznych rzęs, dlatego też warto dowiedzieć się na ich temat trochę więcej. Jeszcze jakiś czas temu tego rodzaju akcesoriów używało się wyłącznie w celu uzyskania teatralnego wyglądu. Dziś oprócz bardzo wyrazistych stylizacji różne rodzaje sztucznych rzęs wykorzystywane są przez kobiety na co dzień. Możliwe jest to dzięki istnieniu wielu technik ich doczepiania, pozwalających osiągnąć odmienne rezultaty. Otóż zupełnie inny efekt osiągniemy, doczepiając gotowe paski rzęs, niż jakbyśmy zdecydowały się na przedłużanie rzęs metodą jeden do jeden, a więc do każdej rzęsy naturalnej przytwierdzana jest za pomocą specjalnego kleju rzęsa sztuczna. Drugie ze wskazanych rozwiązań da nam znacznie bardziej naturalnie wyglądający efekt niż pierwszy sposób. Różna jest także cena i trwałość obu opisanych zabiegów. Z tego względu warto jest rozważyć, czy nie lepiej będzie zdecydować się na kosztowniejsze rozwiązanie, by móc cieszyć się naprawdę dobrym efektem. Jednym z droższych akcesoriów stosowanych w tego rodzaju zabiegach są jedwabne rzęsy. Dowiedz się o nich więcej, by móc świadomie podjąć decyzję.

Jedwabne rzęsy

Rzęsy wykonane z protein jedwabiu posiadają szereg zalet, których pozbawione są rzęsy syntetyczne. Po pierwsze osiągany efekt jest bardzo naturalny i niezwykle trudno jest określić, które z włosków należą do nas, a które zostały przytwierdzone. Poza tym jedwabne rzęsy nie posiadają jednakowej grubości. Są one grubsze u nasady i cieńsze na końcach, podobnie jak naturalne rzęsy. Oprócz tego odpowiednio przytwierdzone nie obciążają naturalnych rzęs, przez co nie stają się one słabsze i podatniejsze na wypadanie.

Doklejanie rzęs jedwabnych odbywa się omawianą już metodą jeden do jeden, dlatego ich założenie pochłania około 3 godzin, jednak powtórny zabieg musimy powtórzyć dopiero po około 2-3 miesiącach. Jedwabne rzęsy są odpowiedzią na potrzeby współczesnych kobiet, które chcą wyglądać pięknie przez cały czas i prowadzą aktywny tryb życia. Świetnie bowiem sprawdzają się one nawet w najtrudniejszych warunkach.

W salonie OASIS BEAUTY& SPA wykwalifikowany personel zajmie się daną usługą, tak aby Państwo byli usatysfakcjonowani. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty zabiegów.