Certyfikat - bezpieczna turystyka Małopolska
Travelers’ Choice 2020

Lifting rzęs + botoks


time45 min
price150 zł

Posiadamy w naszym salonie OASIS w Krakowie zabieg Lifting rzęs.

Lifting rzęs to alternatywa dla codziennego korzystania z maskary, czy innych specjalnych rzeczy.

Podkręcanie rzęs zalotką nie zawsze kończy się dobrze. Nieumiejętne korzystanie z tego przyrządu może skończyć się połamaniem lub wyrwaniem włosków. Często też zbyt mocne przyciśnięcie powoduje efekt „załamania”. A może Twoje „firanki” są tak oporne, że nawet pomimo korzystania z tej domowej metody i specjalistycznych tuszy, za chwilę są znów proste? Dobrym wyjściem w tej sytuacji może być Lifting (trwałe podkręcenie) rzęs. Trwała ondulacja do tej pory kojarzyła się głównie z włosami, jednak od jakiegoś czasu można ją wykonać także na rzęsach. Niesamowite jak różne techniki szybko się rozwijają. Na pewno ciekawi panie jak wygląda zabieg.

Nasza kosmetyczka najpierw oczyszcza dokładnie oczy ze wszelkich za nieczystości lub tuszu i porządnie odtłuszcza rzęsy. Następnie przykłada specjalny wałeczek z gąbki (dostępne są różne rozmiary w zależności od długości rzęs – im mniejszy wałek, tym ciaśniejszy skręt), który nasączony jest klejem. Do niego właśnie przyklejane są rzęsy. W OASIS możesz być spokojna o swoje rzęsy, nasza stylistka delikatnie i ostrożnie nałoży taki wałeczek, by nie połamały się rzęsy. Kolejny krok to smarowanie specjalnymi preparatami do ondulacji. Całość zabiegu trwa około 45 minut, a sam efekt utrzymuje się od 4 do 8 tygodni, tak naprawdę wszystko zależy od charakteru pracy i trybu życia klientki.
Po zabiegu można dodatkowo zainwestować w zabieg henny, aby wzmocnić efekt. Połączenie tych zabiegów sprawia, że codzienne malowanie oczu nie będzie konieczne. Podkręcone trwałą rzęsy można malować i stosować na nich preparaty do demakijażu, nie umniejszając efektu zabiegu.

Serdecznie zapraszamy do OASIS BEAUTY&SPA na zabieg trwałej na rzęsy.

Salon OASIS

Ваше сообщение было отправлено

Błąd podczas wysyłania wiadomości