Certyfikat - bezpieczna turystyka Małopolska
Travelers’ Choice 2020

Przedłużanie rzęs metodą objętościową


time180 min
price370

W salonie OASIS BEAUTY&SPA proponujemy Państwu zabieg objętościowo przedłużania rzęs.
Objętościowe przedłużanie rzęs pozwala uzyskać efekt maksymalnego zagęszczenia. To formuła i technika opracowana dla kobiet, które pragną mieć maksymalnie uwodzicielskie spojrzenie.

Zabieg maksymalnego zagęszczenia rzęs przeznaczony jest dla każdej kobiety. Jesteś wstanie uzyskać efekt nawet 8 krotnie gęstszy niż przy metodzie 1:1 zachowując bezpieczeństwo rzęs naturalnych. Najnowsze badania potwierdzają niezawodność metody i bezpieczeństwo nawet dla bardzo cienkich i delikatnych naturalnych rzęs.

Metoda objętościowa 2D/8D nie jest metodą obciążającą naturalne rzęsy. Poniżej przykłady analizy porównawczej rzęs metody objętościowej 0.07 w stosunku do klasycznej metody przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1.

  • 3 x 0.07 mm rzęsy – dają taką samą wagę jak – 1 x 0.12 mm rzęsa
  • 4 x 0.07 mm rzęsy – dają taką samą wagę jak – 1 x 0.15 mm rzęsa
  • 5 x 0.07 mm rzęsy – dają taką samą wagę jak – 1 x 0.18 mm rzęsa
  • 6 x 0.07 mm rzęsy – dają taką samą wagę jak – 1 x 0.21 mm rzęsa

itd.

Dlatego też jest to idealne rozwiązanie dla każdej kobiety. Niesamowite rozwiązanie dla osób, które mają bardzo rzadkie rzęsy a dzięki innowacyjnej technice osiągną efekt maksymalnego zagęszczenia.

Aplikacja opiera się na tworzeniu specjalistycznych wachlarzy poprzez odpowiednio wyprofilowane rzęsy. Precyzyjne doklejanie każdego wachlarza gwarantuje wyjątkową trwałość zabiegu. Ogromną jej zaletą jest to, że pozwala zapomnieć o istnieniu maskary. Pierwsze wykonanie zabiegu trwa około dwie godziny.

Doklejane rzęsy są wyjątkowo lekkie – wykonano je z poliestrowo-jedwabnych włókien. Ten niezwykle delikatny produkt daje poczucie komfortu i pewność, że aplikacja nie wpływa na kondycję rzęs naturalnych. Efekt uzyskany po zabiegu zawsze będzie naturalny. Takie rzęsy są wyjątkowo trwałe, lekkie i nie odkształcają się.

O metodzie Polki czytają w najbardziej prestiżowych magazynach kobiecych. Oglądają też sesje zdjęciowe, podczas których gwiazdy noszą rzęsy 8D. Dziesiątki recenzji, testów i prezentacji potwierdza jedną z najwyższych pozycji metody objętościowej w zakresie rozwiązań stylizacyjnych.

W salonie OASIS BEAUTY& SPA wykwalifikowany personel zajmie się daną usługą, tak aby Państwo byli usatysfakcjonowani. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty zabiegów.

Salon OASIS

Ваше сообщение было отправлено

Błąd podczas wysyłania wiadomości