Travelers’ Choice 2020

Żelowanie naturalnej płytki paznokciowej


time90/100 min
price120/150

OASIS BEAUTY&SPA chce zaproponować panią kształtne i zadbane paznokcie, które są najpiękniejszą ozdobą kobiecych dłoni. Nie ma jednej, szybkiej recepty na to, aby były zawsze piękne, dlatego ważne jest dobranie właściwego programu pielęgnacyjnego, który przyniesie trwały efekt. Dla Pań, których natura nie obdarzyła mocnymi paznokciami lub styl życia nie pozwala utrzymać ich w dobrej kondycji np. praca w rękawiczkach, płynach do dezynfekcji, praca przy klawiaturze, przedszkolanki…najlepszą metodą może żelowe modelowanie paznokci na naturalnej płytce. Wykorzystując profesjonalne żele OPI, na których pracują nasze stylistki możemy wzmocnić i skorygować kształt paznokcia by wyglądał idealnie.

Kiedy stosujemy:

  • gdy Twoje paznokcie są kruche i łamliwe
  • jeśli obgryzasz paznokcie
  • chcesz mieć idealnie wymodelowane paznokcie
  • lubisz oryginalne i trwale zdobienia

Zabieg wzmacniający naturalną płytkę z użyciem żeli firmy OPI, elastycznych i mocnych.Naturalne żele w kolorze transparentnym lub mleczno – białym, mleczno_różowym. Pielęgnują i wzmacniają paznokcie nadając im piękny kształt i naturalnie wypielęgnowany wygląd na wiele tygodni.

Lakier nałożony na paznokcie pokryte żelem staje się wyjątkowo trwały. Nasze stylistki zaproponują Ci takie pomalowanie już na miejscu, byś mogła wykończyć je linią OPI, gdyż posiadamy pełną gamę kolorów również w zwykłych lakierach. Serdecznie zapraszamy do OASIS w Krakowie.

Spa Salon Oasis Beauty&Spa w Krakowie