Certyfikat - bezpieczna turystyka Małopolska
Travelers’ Choice 2020

Makijaż w Krakowie

makeup

1. Makijaż dzienny 60 min. 120 zł.
2. Makijaż wieczorowy 90 min. 150 zł.
3. Makijaż studniówkowy 90 min. 160 zł.
4. Makijaż sylwestrowy 90 min. 170 zł.
5. Makijaż ślubny 120 min. 200 zł.
6. Makijaż ślubny (próbny) każde następne 30 min + 30 zł. 60 min. 120 zł.
7. Sztuczne rzęsy, cena za kępkę 3 min. zł.
8. Sztuczne rzęsy na pasku, cena za obie powieki 10 min. 50 zł.
9. Dojazd do klienta – (dopłata do podstawowej ceny makijażu + 100 zł.)

WAŻNA INFORMACJA!
W cenniku podano maksymalny czas wykonania makijażu z uwzględnieniem wszystkich uwarunkowań fizjologicznych klienta, takich jak: nadmierne wydzielanie łez, znaczna asymetria brwi, oczu, ust, temperament klienta.

Na ostateczną cenę makijażu ma wpływ także to, czy chcesz dodatkowo wzbogacić swój makijaż i dopełnić go na przykład kępkami sztucznych rzęs.
Salon OASIS BEAUTY&SPA zastrzega sobie prawo do zmiany powyższych cen i czasu wykonywania zbiegów, w zależności od ich stopnia trudności i indywidualnych cech klienta.
Aby dowiedzieć się, jaka będzie ostateczną cena wybranego makijażu, prośmy zapytać wizażystkę bezpośrednio przed jego wykonaniem.

Przed rozpoczęciem zabiegu prosimy poinformować wizażystkę o wszelkich alergiach na preparaty kosmetyczne (w tym kosmetyki kolorowe).

Podczas wykonywania makijażu klient powinien znajdować się w pozycji siedzącej na specjalnym krześle, lub leżąc na fotelu i, czasami, z zamkniętymi oczami. Jeśli z jakiegoś powodu to może stać się problemem, to może Ci nie pasuje ten rodzaj usługi i lepiej powstrzymać się od jej wykonywania.

Salon OASIS

Ваше сообщение было отправлено

Błąd podczas wysyłania wiadomości