Trwała ondulacja włosów


time1-2 h.
price100-300

Istotą kobiety jest to, że ​​bez względu na to, jak dobrze ona wygląda, często zostaje niezadowolona
ze swojego wyglądu …..
Ta większa część kobiet, które mają piękne loki, zawsze marzą o gładkich włosach a Ci, którzy z natury mają gładkie i równe – chcą loki.
We wszystkich czasach kobiety były zaradne we wszystkim, co dotyczy ich wyglądu oraz ondulacji włosów, która nie była również wyjątkiem.
Moda na loki jest stara jak świat , trzy tysiące lat temu fashionistki zakręcały włosy przy użyciu «lokówek» z gliny, które nawet dziś archeolodzy mogą znaleźć podczas wykopalisk.

ondulacja włosów
Na przykład Egipskie kobiety robiły trwałą ondulację włosów zimnym (na mokro) modelowaniem – kosmyki włosów nawijały na drewniane pałeczki i owijały je gliną, która po wysychaniu odpadała.
W kulturze greckiej, proste i niezadbane włosy oznaczały żałobę , w związku z tym najpopularniejszą fryzurą były warkocze swobodnie zwisające lub podniesione za pomocą taśmy.
Jasna rzecz , chodzi o młode dziewczyny. Takie dziewczyny były wyśmiane przez strażników moralności, którzy uważali takie fryzury największym grzechem.
Dla zakręcania włosów również wykorzystywane były rozgrzane metalowe rurki z kulkami na końcach, a następnie wcierały we włosy oliwę z oliwek , dla aromatu wkładały do fryzury torebki pachnące z ekstraktami rożnych kwiatków i tłuszczem zwierzęcym.
Ze źródeł historycznych wiadomo, że fale na włosach kobiety robiły przy użyciu gorących
kleszczy lub rozgrzanych, specjalnych pałeczek. Gotowe loki swobodnie spadały.
W średniowieczu był dość nietypowy i niebezpieczny sposób zakręcania włosów. Dla tej procedury potrzebne były tylko bardzo gorące metalowe rurki, przypominające nowoczesne śruby, ponieważ piękna fryzura w tamtych czasach była jedną z cech wyższych sfer.

ondulacja włosów
Świeckie Panie, które chciałyby mieć małe loki, zwykle nawijały włosy na gorące gwoździe, ale warto było trochę dłużej przytrzymać i loki natychmiast opadały.
Procedurę tę były bardzo szkodliwe dla włosów, bo po zabiegu robiły się twarde, suche i wyglądały jak nienaturalne.
Obecnie stosowanie takich zabiegów na włosach w poprzednich czasach wydawało by się niemożliwe.
Profesjonalizm i doświadczone fryzjera salonu OASIS Beauty&SPA w Krakowie zrealizuje wszystkie wasze marzenia. Salon OASIS Beauty&SPA w Krakowie oferuje dla Pań trwałą bioondulację włosów od znanej na rynku światowym w branży kosmetycznej firmy – Paul Mitchell.
Bioondulacja od Paul Mitchell, zapewnia: zachowanie koloru, połysk i elastyczność włosów
Po zabiegu włosy uzyskają: elastyczność, piękno,naturalność i wyglądają zdrowo. Wspaniała fryzura zachowuje się przez 3-6 miesięcy.

bioondulację włosów bioondulację włosów

Zalety Bioondulacji od Paul Mitchell:
-Nie niszczy struktury włosów
-Nie widać przejść między lokami a odrostami włosów
-Po końcu działania preparatu , nie ma potrzeby układania włosów, jak to było dotychczas.
Bioondulacja w salonie OASIS Beauty&SPA w Krakowie – to najbardziej delikatny sposób stylizacji włosów. W zależności od wykorzystywanych preparatów do stylizacji,
wasze loki mogą wyglądać za każdym razem tak samo jak po zabiegu u fryzjera.paul mitchell texture
Salon OASIS Beauty&SPA w Krakowie oferuje szeroką gamę produktów do pielęgnacji włosów w domu od firmy Joico i Paul Mitchell.