Travelers’ Choice 2020

Przedłużanie paznokci żelem w Krakowie


time150-160min
price200-220

Przyjdź i przedłuż swoje paznokcie w Oasis Beauty&Spa

Kobiety uwielbiają długie i zadbane paznokcie, ale nie u wszystkich mogą one rosnąć długie i mocne. Dziś, dzięki przedłużeniu metodą żelową paznokci, marzenia wielu kobiet się zisciły. Specjalny żel, który jest przeznaczony do zabiegu, utwardza się go pod wpływem promieniowania ultrafioletowego co prowadzi do utworzenia silnej warstwy. Płytki paznokci zwiększone na podstawie żelu wyglądają bardzo piękne, elegancko a przede wszystkim naturalnie. W przeciwieństwie do mieszanki akrylu, żel jest przyjazny dla zdrowia. Ta substancja (passesmoisture), nie wpływa na naturalną płytkę paznokcia, a w szczególności pozwala im oddychać pod pokryciem.

Więc jak przedłużyć paznokcie żelem?

W celu zwiększenia długości paznokci na bazie żelu, należy odwołać się przy pomocy specjalnych form.
Przygotowane wcześniej formy do przedłużenia paznokci są przykładane przez kosmetyczkę przy końcach płytki paznokciowej będąc ich tymczaswowym przedłużeniem. Następnie od góry za pomocą pędzla rozprowadana jest warstwa żelu. Kiedy żel stwardnieje, forma spod niego jest wyciągana, tak że widzimy pożądane przez nas przedłużenie.
Po rozbudowie płytki paznokciowej żelem, nasza kosmetyczka doradzi Ci przy wyborze pokrycia paznokci kolorem lub ewentualnych zdobień.

Cena przedłużania paznokci żelem w Krakowie w Oasis Beauty&Spa

Jeśli chcesz przedłużyć i poprawić swoje paznokcie, przekształcić je w bardziej urocze i estetyczne oraz ożywić płytkę paznokcia dając swym dłoniom absolutnie niepowtarzalny wygląd w dodatku to wszystko za rozsądną cenę. Odwiedź nas w Oasis Beauty&Spa! Znajdź cenę zabiegu.

Przyjdź do salonu Oasis Beauty&Spa i wykonaj przedłużanie paznokci

Zrób paznokcie Twoich marzeń klikając ten link lub zadzwoń:
+48 (518) 739-012
+48 (12) 421-30-14

Dlaczego żelowe przedłużanie paznokci w Oasis Beauty&Spa

Zalety przedłużania paznokci żelem jest kilka:

• efekt utrzymuje się przez dłuższy okres czasu
• paznokcie schną natychmiast pod lampą UV
• paznokcie wyglądają jak świeżo malowane cały czas
• żel jest najlepszą bazą do przedłużania paznokci

W Oasis Beauty&Spa nasze wykwalifikowane kosmetyczki pracują na jednych z najlepszych produktów. Indywidualnie dobiorą długość paznokci oraz zrobią odpowiednią stylizację w zależności od twoich upodobań. Wszystkie urządzenia w naszym salonie są bezpieczne i sterylne, dezynfekowane przed i po każdym przeprowadzonym zabiegu.
Przyjdź i wykonaj najlepsze przedłużenie paznokci żelem w Krakowie.

Może Cię również zainteresować:

PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI ŻELEM FRENCH

Spa Salon Oasis Beauty&Spa w Krakowie