Travelers’ Choice 2020

Pedicure hybrydowy w Krakowie


time20 min.
price50 zł

Chcesz pedicure hybrydowy? Przyjdź do Oasis Beauty & Spa

Żyjemy w szybkim świecie, w którym czasu zawsze nie wystarcza. Chociaż nawet jak niema czasu, kobiety nadal muszą mieć piękne i czyste nogi i paznokcie. Aby pomóc kobietom spędzać mniej czasu w salonach stworzone były nowe produkty efekt od których trwa dłużej i po kilku tygodniach paznokcie nadal wyglądają jak nowe i lśniące.

Pedicure hybrydowy to nowa usługa na rynku kosmetycznym która jest teraz bardzo popularna. Więc co to pedicure hybrydowy i jak go zrobić? Procedura zaczyna się od badania stóp, podczas którego klient z kosmetyczką decydują, jak robić paznokcie i wybierają styl pedicure. Następnie kosmetyczka przygotowuje odświeżającą kąpiel stóp. Ciepła woda z aromatycznymi solami zmiękcza i wygładza skórę. Po całkowitym wyschnięciu kosmetyczka obcina paznokcie dając im piękny wygląd i usuwa kalusie za pomocą elektrycznego urządenia do pedicure. W zależności od klienta, skórki na paznokciach przesuwają się w dół lub obcinają się. Następnie nakłada się krem lub maska na stopy, oni odżywiają skórę tak, że skóra stóp staje się uwodniona, odżywiona, miękka i daje komfortowe uczucie. Na końcu kosmetyczka maluje paznokcie lakierem hybrydowym.

Ceny dla Pedicure Hybrydowego W Krakowie

W Oasis Beauty & Spa nasi wykwalifikowani specjaliści pomogą Ci wzmocnić słabe i Cienkie paznokcie i dostać długie,zdrowe paznokcie z pięknymi stopami jak u dziecka. Oferujemy Państwu komfortową i odprężającą atmosferę, najlepszych specjalistów, i bezpieczny,sterylny pedicure. Cena pedicure hybrydowego jest dostępna dla każdego. Po prostu kliknij link, aby zobaczyć nasze ceny.

Jak zarezerwować spotkanie w Oasis Beauty & Spa

Aby zarezerwować pedicure hybrydowy wystarczy kliknąć poniższy link lub zadzwonić do nas:

+48 (518) 739-012
+48 (12) 421-30- 14

Zalety Pedicure Hybrydowego

W Oasis Beauty & Spa pracuje profesjonalna, doświadczona i po prostu najlepsza kosmetyczka
z pierwszej klasy szkół pięknych. Naszi specjaliści zadbają o to, żeby Twoje stopy i paznokcie byli zdrowymi i pięknymi. W naszym salonie dostaniesz najlepszy pedicure pod czas którego stosujemy tylko najlepszych kosmetyków ,które nie uszkadzają paznokcie i skórę. Pomożemy Ci wybrać pedicure który będzie Ci odpowiadać najlepiej. Zapraszamy do salonu Oasis Beauty & SPA w centrum Krakowa.

Spa Salon Oasis Beauty&Spa w Krakowie