Certyfikat - bezpieczna turystyka Małopolska
Travelers’ Choice 2020

MODELOWANIE WŁOSÓW PROSTOWNICĄ W KRAKOWIE


time30-60 min.
price70-130

Prostownica jest bardzo praktycznym instrumentem, kochanym przez wiele dziewczyn. W większości przypadków ją użwają tylko dla prostowania włosów.

Oczywiście jest to główny cel,nadać swoim włosam perfekcyjną gładkość i połysk, co robi ich idealnie prostymi i schludnymi.

Jednak możemy tworzyć mnóstwo róźnych stylizacji włosów przy użyciu prostownicy. Z wielką przyjemnością Salon Oasis Beauty & Spa w Krakowie może przedstawić Państwu opis niektórych najnowszych modeli.

Po pierwsze musimy przygotować włosy przed stworzeniem nietypowej i eleganckiej fryzury za pomocą prostownicy. Ten krok jest bardzo ważny.
Musimy umyć włosy szamponem i zastosować balsam przed rozpoczęciem procedury.
Następnie należy przygotować włosy przed suszeniem i stylizacją. Musimy nanieść piankę na włosy,żeby nadać im objętości. Następnie powinniśmy zastosować środek ochrony od ciepła wyprodukowany przez JOICO lub PAUL MITCHELL. Środki te zapewnią niezbędną ochronę i pielęgnację włosów.

Możemy zacząć modelowanie prostownicą po ukończeniu wszystkich tych prostych przygotowań. Mistrzowie salonu Oasis Beauty & Spa w Krakowie używają wyłącznie profesjonalnych prostownic, takich znanych marek jak PAUL MITCHELL, JOICO, Babyliss, GaMa. Z użyciem tych prostownic modelowanie będzie maksymalnie bezpieczne da Twoich włosów. Nasi stylizatorzy zrobią ci najlepsze w Krakowie modelowanie,objętość i proste włosy którego będą utrzymywać się długi czas.

Salon OASIS BEAUTY & SPA w Krakowie oferuje różne warianty stylizacji włosów za pomocą prostownicy.

Salon OASIS

Ваше сообщение было отправлено

Błąd podczas wysyłania wiadomości