Strzyżenie włosów dla pań


time40 min.
price50-70

Włosy kobiety to jest ważny element naszego piękna. Dlatego szczególnie ważne jest aby były zadbane, a fryzura uwydatniała zalety i ukrywała mankamenty naszej urody.

Podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym a jednocześnie upiększającym jest strzyżenie. Jest to zabieg składający się z wielu czynności jakie fryzjer wykonuje na włosach klienta. Usuwa pewną ilość włosów wraz z nadaniem im pożądanej formy, wytycza zarys fryzury aby finalnie nadać jej  nowy kształt. Właściwe strzyżenie sprawia iż włosy są zdrowsze i mocniejsze, a stylizacja fryzury nie sprawia kłopotów.

Fryzjer w OASIS BEAUTY & SPA dobierze odpowiednią bryłę i fakturę fryzury, wykorzystując idealną dla Państwa włosów technikę strzyżenia uwzględniając kształt

twarzy i indywidualne predyspozycje.

Strzyżenie włosów dla pań Strzyżenie włosów dla pań Strzyżenie włosów dla pań
Strzyżenie włosów dla pań Strzyżenie włosów dla pań Strzyżenie włosów dla pań

Trend na fryzury

Strzyżenie poziomami i sekcjami doda dynamiki a oczekujemy właśnie lekko niedbałych zwiewnych fryzur, niezależnie czy dotyczy to długich czy krótkich włosów, swoboda i lekkość to dwie cechy nad którymi się skupimy. Grzywka to będzie hit sezonu. Prosta, skośna, zaokrąglona, klasyczna, zawadiacka nie ważne, ma jedynie pasować do twarzy. Wielki come back grzywki, zobaczycie ich mnóstwo.

Tak więc wśród fryzur, które będą na modne nie zabrakło najpopularniejszych wariantów, które kobiety wprost uwielbiają, w tym fryzury półdługie – cieniowane, z grzwką, bob, asymetryczne oraz długie proste włosy z grzywką.

Serdecznie zaprasamy w OASIS BEAUTY & SPA! Będzie pięknie!