Rozjaśnianie włosów


time1-1.5 h.
price150-350

Profesjonalne rozjaśnianie włosów w naszym salonie Oasis- posiadamy ogromny wybór palet kolorów wśród których na pewno znajdzie się ten który będzie odpowiadać Państwu.
W naszym salonie Oasis każde rozjaśnianie dopasowane jest do każdego klienta indywidualnie również jak i typu włosów. Nasi styliści służą pomocą dla każdej decyzji Państwa. Metody rozjaśnianie włosów jest dużo. Może być to rozjaśnianie odrostów oraz całości włosów, także oddzielnych pasm włosów lub końcówek.

Rozjaśnianie włosów nigdy nie wychodzi z mody, ponieważ po takim zabiegu włosy zawsze lśnią i wyglądają zdecydowanie żywiej.
Za pomocą rozświetlenia włosów również można dokonać wielu ciekawych efektów, a także farbowania. Do przykładu Ombre, które od dawna jest na pierwszym miejscu w modzie stylizacji lub wszystkim znana metoda Balejaż.

Posiadamy produkty specjalistyczne od firm Joico oraz Paul Mitchell, za pomocą których możemy profesjonalnie wykonać takie zabiegi.
Jeżeli Państwo będą mieli jakie kol wiek wątpliwość co do rozjaśniania włosów nasz profesjonalny personal Oasis zawsze służy pomocą.