Certyfikat - bezpieczna turystyka Małopolska
Travelers’ Choice 2020

Keratynowe prostowanie włosów Kraków


time75 – 150 min.
price300 – 500

KILKA SŁÓW O ZABIEGU KERATYNOWYM

CocoChoco Profesjonalna Kuracja Keratynowa to zaawansowana terapia, która przemieni nawet bardzo zniszczone włosy w proste, gładkie i lśniące. Terapia jest oparta na zastosowaniu keratyny jako głównego i najskuteczniejszego składnika, który jest podstawowym budulcem skóry, paznokci i włosów. Keratyna jako organiczna i naturalna substancja daje Twoim włosom szansę na regenerację i powrót do ich pierwotnego stanu – naturalnego i zdrowego wyglądu.

Keratynowe prostowanie włosów na świecie znane pod nazwą Brazylian Blow Out/ Brazilian Keratin Treatment (BKT) to zabieg, który ma na celu wyprostowanie, wygładzenie, odżywienie oraz pełną regenerację struktury włosa. Kobiety w Brazylii, które posiadają, ze względu na klimat, zniszczone, puszące się, mocno skręcone włosy, zapragnęły metody, która dogłębnie zregeneruje i przy okazji wyprostuje ich niesforne, narażone na wilgoć oraz działanie słońca, włosy. Taki właśnie rezultat daje zastosowanie kuracji CocoChoco. Keratynowa terapia COCOCHOCO oprócz efektu prostowania, zapewnia także odbudowę i odmłodzenie włosów, dzięki czemu stają się one zadbane, zdrowe błyszczące oraz o wiele podatniejsze i łatwiejsze w codziennej stylizacji.

Sama nazwa „keratynowe prostowanie włosów” wskazuje na to, że do tej terapii stosuje się keratynę, czyli substancję, z której zbudowane są włosy, a także skóra i paznokcie. Kuracja polega na ”wtłoczeniu” składnika przy użyciu wysokiej temperatury, tzn. dokładnym wprasowaniu keratyny do struktury włosa, tak aby wszelakie ubytki zostały wypełnione i uzupełnione keratynowym budulcem. Keratynowe prostowanie włosów nie wykorzystuje, więc chemicznych, szkodliwych substancji jak np. „trwała prostująca”. Produkty CocoChoco stworzone, są z naturalnych, bogatych składników, tak więc, zabieg nie zaburza i nie ingeruje szkodliwie w strukturę włosa, dzięki czemu kuracja nie niszczy struktury włosów, jak inne metody prostowania znane do tej pory.

PYTANIA I ODPOWIEDZI:

Keratynowe prostowanie włosów CocoChoco Proffesional: na czym polega zabieg?

We włosy wprasowuje się keratynę, która wnika w jego strukturę oraz otula każdy włos, dzięki czemu każdy z osobna zyskuje witalność i jest zregenerowany od wewnątrz. Włosy staja się odżywione, proste i gładkie.

Keratynowe prostowanie włosów CocoChoco Professional: dla kogo?

Zabieg można przeprowadzić w szczególności (w odróżnieniu od innych metod) na włosach FARBOWANYCH, ZNISZCZONYCH ZABIEGAMI CHEMICZNYMI, ROZJAŚNIANYCH. Prostowanie keratynowe włosów polecane jest osobom o włosach skłonnych do „puszenia się”, przesuszonych, sianowatych, zniszczonych, bezkształtnych, trudnych do ułożenia. Metoda keratynowa ma na celu również skrócenie czasu potrzebnego do modelowanie i codziennej stylizacji włosów.

Keratynowe prostowanie włosów CocoChoco Professional: jakie są efekty?

Dzięki zastosowaniu tej nowoczesnej i naturalnej metodzie niesforne włosy zostają ujarzmione, włosy są wygładzone, miękkie oraz znacznie prostsze. Keratynowe prostowanie włosów zapewnia im połysk sprawia, że wyglądają zdrowiej, lepiej się układają (nawet po deszczu lub warunkach wilgoci), co wpływa na skrócenie czasu poświęcanego codziennej stylizacji. Jeśli włosy były farbowane, keratynowe prostowanie włosów intensyfikuje kolor i przedłuża jego trwałość.

Prostowanie keratynowe włosów CocoChoco Professional: jak długo utrzymuje się efekt?

Efekty zabiegu utrzymują się od 3 nawet do 5 miesięcy – jednak w głównej mierze zależy to od typu i gęstości włosów. Włosy grube i kręcone mogą być mniej podatne na zabieg, natomiast najlepsze rezultaty wygładzenia uzyskuje się przy włosach cienkich, puszących się. Duży wpływ na trwałość zabiegu ma również odpowiednia pielęgnacja włosów: używanie szamponu bez soli (bez SLS), stosowanie keratynowych odżywek oraz masek bez sylikonów, ograniczenie produktów do stylizacji zawierających alkohol, który wysusza włosy.
Zabieg można powtarzać po około 4-5 tygodniach.

Keratynowe prostowanie włosów CocoChoco Professional: co po zabiegu?

Keratynowe prostowanie włosów odżywi, wzmocni oraz znacząco poprawi wygląd włosów.
Terapia, ma także na celu skrócenie czasu potrzebnego do modelowania/ stylizacji włosów. Prostowanie keratynowe włosów sprawia, że są one bardziej elastyczne i odporne na zmiany pogody, a przede wszystkim nie poddają się tak łatwo działaniu wilgoci. Włosy po ich ułożeniu zachowują efektowny wygląd przez dłuższy czas.
Podczas wykonania jednego zabiegu na średniej długości i gęstości włosach zużywa się średnio około 60 ml produktu keratynowego.
Butelka 1000 ml produktu starczy na wykonanie średnio 16 zabiegów.
Produkty CocoChoco Professional są więc bardzo wydajne.

ZALETY COCOCHOCO W PORÓWNANIU DO POZOSTAŁYCH KURACJI KERATYNOWYCH:

 • CocoChoco to NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI SKŁADNIKI ORGANICZNE
 • CocoChoco to NAJKORZYSTNIEJSZA CENA PRODUKTÓW KERATYNOWYCH NA RYNKU
 • CocoChoco Professional NIE ZAWIERA FORMALDEHYDU
 • CocoChoco Professional to zabieg DOGŁĘBNIE REGENERUJĄCY, a przy tym nie ingerujący inwazyjnie w strukturę włosa
 • CocoChoco Professional to zabieg, który WYKONUJE SIĘ W SPOSÓB PROSTY i ŁATWY (zabieg można wykonać w ciągu 1,5 do 3 h)
 • CocoChoco Proffesional to kuracja o DZIAŁANIU DŁUGOTRWAŁYM włosy, są gładkie i intensywnie zregenerowane na długi czas
 • CocoChoco to EKONOMICZNY I WYDAJNY SPOSÓB APLIKACJI

ZABIEG COCOCHOCO KROK PO KROKU: CZEGO POTRZEBUJEMY DO WYKONANIA ZABIEGU?

 • zestaw kosmetyków do keratynowego prostowania włosów
 • miseczka
 • pędzelek do aplikacji
 • rękawiczki ochronne
 • grzebyk
 • suszarka z chłodnym nawiewem
 • prostownica nagrzewająca się do 220-230 °C
 • pomieszczenie z dobrą wentylacją

SPOSÓB WYKONANIA ZABIEGU

UWAGA: W celu uzyskania prawidłowego i optymalnego efektu kuracji keratynowej należy ściśle trzymać się instrukcji opisanej poniżej:

 1. Włosy należy umyć dwukrotnie, używając do tego profesjonalnego OCZYSZCZAJĄCEGO SZAMPONU COCOCHOCO
 2. Obficie spłukujemy włosy wodą, a następnie osuszamy ręcznikiem, delikatnie je ugniatając
 3. Suszymy włosy przy użyciu suszarki nastawionej na średnią temperaturę nawiewu
 4. Przeczesujemy włosy bardzo dokładnie, upewniając się, że każde pasmo jest dokładnie rozczesane
 5. Przed aplikacją należy mocno potrząsnąć butelką preparatu w celu dokładnego rozmieszania produktu COCOCHOCO
 6. Dzielimy włosy na partie i nakładamy keratynę COCOCHOCO przy użyciu pędzelka- dokładnie partia po partii, ok. centymetr od ich cebulek
 7. Do zabiegu potrzebujemy od 50 do 80 ml keratyny – w zależności od długości i grubości włosów
 8. Tak nałożony produkt trzymamy na włosach około 20-30 minut
 9. Następnie suszymy włosy, używając suszarki nastawionej na średnią temperaturę nawiewu, prawie do ich całkowitego wyschnięcia
 10. Do zabiegu należy użyć CERAMICZNEGO żelazka fryzjerskiego (prostownicy) rozgrzanego do temperatury 230° C
 11. Prostujemy każde pasmo włosów kilkukrotnie- bardzo dokładnie, partia po partii (od 3-5 razy w zależności od efektu jaki chcemy uzyskać)
 12. Uwaga. Poinformujcie Państwo Klientkę, aby nie myła włosów przez okres od dwóch do trzech dni po wykonanej kuracji oraz, że w celu utrzymania optymalnego efektu zabiegu, powinna stosować pozostałe profesjonalne kosmetyki z gamy CocoChoco do codziennej pielęgnacji: Szampon bez soli SLS oraz Bezsilikonową Keratynową Odżywkę lub regeneracyjną Keratynową Maskę CocoChoco Professional.

W SKRÓCIE:

 • myjemy włosy szamponem oczyszczającym
 • suszymy
 • nakładamy treatment
 • suszymy prawie do wyschnięcia
 • prostujemy

JAK DBAĆ O WŁOSY PO ZABIEGU?

Kilka podstawowych zasad których należy przestrzegać:

 • należy nie myć włosów przez 2 do 3 dni
 • należy nie zaginać włosów, tzn. nie wiązać ich w kucyk, nie spinać klamerkami przez pierwsze dni
 • od czasu do czasu można prostować włosy prostownicą, szczególnie rano, kiedy w nocy podczas snu mogły się pozaginać
 • po wykonanym zabiegu nie powinno się korzystać przez kilka dni z sauny ani basenu

Po wykonanym zabiegu do mycia włosów Klientce potrzebny będzie szampon bez soli oznaczony na produktach jako SLS/SLES (który bardzo szybko wypłukuje keratynę z włosów). Włosy należy myć tak często jak jest to potrzebne. Po myciu włosów za każdym razem nakładamy odżywkę zawierającą w swoim składzie keratynę. Uwaga: Należy ograniczyć używanie inwazyjnych i wysuszających kosmetyków do układania włosów, szczególnie należy unikać tych zawierających alkohol.

FARBOWANIE / STRZYŻENIE

Nie powinno się farbować włosów przez 2 tygodnie po wykonanej kuracji. Należy pamiętać, aby po wykonanym zabiegu przy kolejnej wizycie w salonie uprzedzić Fryzjera, że taki zabieg był wykonany- tak aby włosy nie były myte szamponem zawierającym sól (SLS) oraz były traktowane odżywką/ maską z keratyną.
Zalecamy, aby obcinać włosy po wykonanej kuracji, a nie przed jej wykonaniem.

Prezentujemy zdjęcia wykonane po zabiegu keratynowym przez jedną z Naszych klientek.

Salon OASIS

Ваше сообщение было отправлено

Błąd podczas wysyłania wiadomości