Travelers’ Choice 2020

Keratynowe Prostowanie Włosów


time1-1.5 h.
price200-400

KILKA SŁÓW O ZABIEGU KERATYNOWYM

CocoChoco Profesjonalna Kuracja Keratynowa to zaawansowana terapia, która przemieni nawet bardzo zniszczone włosy w proste, gładkie i lśniące. Terapia jest oparta na zastosowaniu keratyny jako głównego i najskuteczniejszego składnika, który jest podstawowym budulcem skóry, paznokci i włosów. Keratyna jako organiczna i naturalna substancja daje Twoim włosom sznasę do powrotu do ich pierwotnego stanu- naturalnego i zdrowego wyglądu.

Keratynowe Prostowanie Włosów
– na świecie znane pod nazwą Brazylian Blow Out/ Brazilian Keratin Treatment (BKT) to zabieg, który ma na celu wyprostowanie, wygładzenie, odżywienie oraz pełną regenerację struktury włosa. Kobiety w Brazylii, które posiadają, ze względu na klimat, zniszczone, puszące, mocno skręcone włosy, zapragnęły metody, która dogłębnie zregeneruje i przy okazji wyprostuje ich niesforne, narażone na wilgoć oraz działanie słońca, włosy. Taki właśnie rezultat daje zastosowanie kuracji CocoChoco- keratynowa terapia COCOCHOCO oprócz efektu prostowania, zapewnia także odbudowę i odmłodzenie włosów- dzięki czemu stają się one zadbane, zdrowe błyszczące oraz o wiele podatniejsze i łatwiejsze w codziennej stylizacji.
Sama nazwa „keratynowe prostowanie włosów” wskazuje na to, że do tej terapii stosuje się keratyn ę- substancję, z której zbudowane są włosy, a także skóra i paznokcie. Kuracja polega na ”wtłoczeniu” składnika przy użyciu wysokiej temperatury- tzn. dokładnym wprasowaniu keratyny do struktury włosa, tak aby wszelakie ubytki zostały wypełnione i uzupełnione keratynowym budulcem. Keratynowe prostowanie włosów nie wykorzystuje, więc chemicznych, szkodliwych substancji jak np. „trwała prostująca”. Produkty CocoChoco stworzone, są z naturalnych, bogatych składników, tak więc, zabieg nie zaburza i nie ingeruje szkodliwie w strukturę włosa, dzięki czemu kuracja nie niszczy struktury włosów, jak inne metody prostowania znane do tej pory.

PYTANIA I ODPOWIEDZI:

Keratynowe prostowanie włosów

CocoChoco Proffesional: na czym polega zabieg?
We włosy wprasowuje się keratynę, która wnika w jego strukturę oraz otula każdy włos, dzięki czemu każdy z osobna zyskuje witalność i jest zregenerowany od wewnątrz. Włosy staja się odżywione, proste i gładkie.

Keratynowe prostowanie włosów

CocoChoco Professional: dla kogo?
Zabieg można przeprowadzić w szczególności (w odróżnieniu od innych metod) na włosach FARBOWANYCH, ZNISZCZONYCH ZABIEGAMI CHEMICZNYMI, ROZJAŚNIANYCH. Keratynowe prostowanie włosów polecane jest osobom o włosach skłonnych do „puszenia się”, przesuszonych, sianowatych, zniszczonych, bezkształtnych, trudnych do ułożenia. Metoda keratynowa ma na celu również skrócenie czasu potrzebnego do modelowanie i codziennej stylizacji włosów.

Keratynowe prostowanie włosów

Keratynowe prostowanie włosów CocoChoco Professional: jakie są efekty?
Dzięki zastosowaniu tej nowoczesnej i naturalnej metodzie niesforne włosy zostają ujarzmione, włosy są wygładzone, miękkie oraz znacznie prostsze. Keratynowe prostowanie włosów zapewnia im połysk sprawia, że wyglądają zdrowiej, lepiej się układają (nawet po deszczu lub warunkach wilgoci), co wpływa na skrócenie czasu poświęcanego codziennej stylizacji. Jeśli włosy były farbowane, keratynowe prostowanie włosów intensyfikuje kolor i przedłuża jego trwałość.

Keratynowe prostowanie włosów CocoChoco Professional: jak długo utrzymuje się efekt?
Efekty zabiegu utrzymują się od 3 nawet do 5 miesięcy – jednak w głównej mierze zależy to od typu i gęstości włosów. Włosy grube i kręcone mogą być mniej podatne na zabieg, natomiast najlepsze rezultaty wygładzenia uzyskuje się przy włosach cienkich, puszących się. Duży wpływ na trwałość zabiegu ma również odpowiednia pielęgnacja włosów: używanie szamponu bez soli (bez SLS), stosowanie keratynowych odżywek oraz masek bez sylikonów, organiczenie produktów do stylizacji zawierających alkohol, który wysusza włosy.
Keratynowe prostowanie włosów można powtarzać po około 4-5 tygodniach.

Keratynowe prostowanie włosów CocoChoco Professional: co po zabiegu?

Keratynowe prostowanie włosów odżywi, wzmocni oraz znacząco poprawi wygląd włosów.
Terapia, ma także na celu skrócenie czasu potrzebnego do modelowania/ stylizacji włosów. Keratynowe prostowanie włosów sprawia, że włosy są elastyczne i odporne na zmiany pogody,a przede wszystkim nie poddają się tak łatwo działaniu wilgoci. Włosy po ich ułożeniu zachowują efektowny wygląd przez dłuższy czas.
Zużycie produktu keratynowego to średnio około 60 ml na wykonanie jednego zabiegu na średniej długości / średniej gęstości włosach.
Butelka 1000 ml produktu starczy na wykonanie średnio 16 zabiegów.
Produkty CocoChoco Professional, są więc bardzo wydajne i ekonomiczne w użyciu.
ZALETY COCOCHOCO WŚRÓD POZOSTAŁYCH KURACJI KERATYNOWYCH:

 • CocoChoco to NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI SKŁADNIKI ORGANICZNE
 • CocoChoco to NAJKORZYSNIEJSZA CENA PRODUKTÓW KERATYNOWYCH NA RYNKU
 • CocoChoco Professional NIE ZAWIERA FORMALDEHYDU
 • CocoChoco Professional to zabieg DOGŁĘBNIE REGENERUJĄCY, a przy tym nie ingerujący inwazyjnie w strukturę włosa
 • CocoChoco Professional to zabieg, który WYKONUJE SIĘ W SPOSÓB PROSTY i ŁATWY (zabieg można wykonać w ciągu 1,5 do 3 h)
 • CocoChoco Proffesional to kuracja o DZIAŁANIU DŁUGOTRWAŁYM włosy, są gładkie i intenstwnie zregenerowane na długi czas
 • CocoChoco to EKONOMICZNY I WYDAJNY SPOSÓB APLIKACJI

ZABEG COCOCHOCO KROK PO KROKU: DO WYKONANIA ZABIEGU POTRZEBUJEMY

 • zestaw kosmetyków do keratynowego prostowania włosów
 • miseczka
 • pędzelek do aplikacji
 • rękawiczki ochronne
 • grzebyk
 • suszarka z chłodnym nawiewem
 • prostownica nagrzewająca się do 220-230 °C
 • pomieszczenie z dobrą wentylacją

SPOSÓB WYKONANIA ZABIEGU
UWAGA: W celu uzyskania prawidłowego i optymalnego efektu kuracji keratynowej należy śiśle trzymać się instrukcji opisanej poniżej:

 1. Włosy należy umyć dwukrotnie, używając do tego profesjonalnego OCZYSZCZAJĄCEGO SZAMPONU COCOCHOCO
 2. Obficie spłukujemy włosy wodą, a następnie osuszamy ręcznikiem, delikatnie je ugniatając
 3. Suszymy włosy przy użyciu suszarki nastawionej na średnią temperaturę nawiewu
 4. Przeczesujemy włosy bardzo dokładnie, upewniając się, że każde pasmo jest dokładnie rozczesane
 5. Przed aplikacją alezy mocno potrząśnąć butelką preparatu, w celu dokładnego rozmieszania produktu COCOCHOCO
 6. dzielimy włosy na partie i nakładamy keratynę COCOCHOCO przy użyciu pędzelka- dokładnie partia po partii, ok. centymetr od ich cebulek
 7. Do zabiegu potrzebujemy od 50 do 80 ml keratyny- w zależności o długości i grubości włosów
 8. Tak nałożony produkt trzymamy na włosach około 20- 30 minut
 9. Nastepnie suszymy włosy używając suszarki nastawionej na średnią temperaturę nawiewu, prawie do ich całkowietego wyschnięcia
 10. Do zabiegu należy użyć CERAMICZNEGO żelazka fryzjerskiego (prostownicy) rozgrzanego do temperatury 230° C
 11. Prostujemy każde pasmo włosów kilkukrotnie- bardzo dokładnie, partia po partii (od 3-5 razy w zależności od efektu jaki chcemy uzyskać)
 12. Uwaga. Poinformujcie Państwo Klientkę, aby nie myła włosów przez okres od dwóch do trzech dni po wykonanej kuracji oraz, że w celu utrzymania optymalnego efektu zabiegu, powinna stosować pozostałe profesjonalne kosmetyki z gamy CocoChoco do codziennej pielęgnacji: Szampon bez soli SLS oraz Bezsilikonową Keratynową Odżywkę lub regeneracyjną Keratynową Maskę CocoChoco Professional.

W SKRÓCIE:

 • myjemy włosy szamponem oczyszczającym
 • suszymy
 • nakładamy treatment
 • suszymy prawie do wyschnięcia
 • prostujemy

JAK DBAĆ O WŁOSY PO ZABIEGU
Kilka podstawowych zasad których nalezy przestrzegać:

 • nalezy nie myć włosów przez od 2 do 3 dni
 • należy nie zaginamy włosów, tz. nie wiązać ich w kucyk, nie spinać klamerkami prze okres pierwszych dni
 • od czasu do czasu mozna podprostować włosy prostownicą, szczególnie rano, kiedy w nocy podczas snu mogły się pozaginnać
 • po wykonanej kuracji naklezy nie korzystać kilka dni z sauny ani basenu

Po wykonanym zabiegu do mycia włosów Klientce potrzebny będzie szampon bez soli oznaczony na produktach jako SLS/SLES (który bardzo szybko wypłukuje keratynę z włosów). Włosy należy myć tak często jak jest to potrzebne. Po myciu włosów za każdym razem nakładamy odżywkę zawierającą w swoim składzie keratynę. Uwaga: Należy ograniczyć używanie inwazyjnych i wysuszających kosmetyków do układania włosów, szczególnie należy unikać tych zawierających alkohol.

FARBOWANIE / STRZYŻENIE
Nie powinno się farbować włosów przez 2 tygodnie po wykonanej kuracji. Należy pamiętać, aby po wykonanym zabiegu przy kolejnej wizycie w salonie uprzedzić Fryzjera, że taki zabieg był wykonany- tak aby włosy nie były myte szamponem zawierającym sól (SLS) oraz były traktowane odżywką/ maską z keratyną.
Zalecamy aby obcinać włosy po wykonanej kuracji, a nie przed jej wykonaniem.

Prezentujemy zdjęcia wykonane po zabiegu keratynowym przez jedną z Naszych klientek.

Spa Salon Oasis Beauty&Spa w Krakowie

Ваше сообщение было отправлено

Błąd podczas wysyłania wiadomości