Certyfikat - bezpieczna turystyka Małopolska
Travelers’ Choice 2020

Oczyszczenie manualne skóry twarzy w Krakowie


time75/90 min.
price250/300

Higieniczne oczyszczenie twarzy w Oasis Beauty & Spa

Masz wrażliwą, z nierównym kolorem skórę twarzy? Czy masz tłustą lub suchą skórę? Albo masz przebarwienia i trądzik? To musisz odwiedzieć nas. W Oasis Beauty & Spa oferujemy Ci higieniczne oczyszczanie twarzy i masaż medyczny. Zabieg wykonywany jest za pomocą specjalnego urządzenia do oczyszczenia twarzy, specjalnych produktów i technik masażu. Więc to jest oczyszczanie twarzy? Higieniczne oczyszczanie twarzy jest najlepszym sposobem walki z trądzikami, ponieważ pomaga oczyścić zablokowane pory, również pomaga pozbyć się zaskórników. Jest to niesamowity sposób oczyszczenia dla skóry tłustej.Niektóre rodzaje oczyszczania twarzy:
● próżniowe
● mechaniczne
● ultradźwiękowe
Aby Twoja skóra została wolna od trądzików i zabieg oczysczenia był maksymalnie skutecznym, ważne jest robić oczyszczanie twarzy w domu za pomocą zarośla, kramów i umycia twarzy. Ale musisz pamiętać, najlepszy środek do oczyszczenia nie zawiera mydła.

Ceny higienicznych czystek w Krakowie

Nasz salon, który znajduje się w samym sercu Krakowa oferuje najlepsze usługi,zawodowych specjalistów i najlepsze ceny które można dostać. Przyjdź na oczyszczenie twarzy teraz. Cennik oczyszczenia można znaleźć tutaj.

Rezerwuj terapeutyczne oczyszczenie twarzy już teraz w Oasis Beauty & Spa

Chcesz zdrową, piękną i czystą skórę twarzy bez plam i trądzików?Odwiedzenia nas w Oasis Beauty & Spa. Aby zarezerwować procedurę wystarczy przejść na ten link lub zadzwoić:
+48 (518) 739-012
+48 (12) 421-30- 14

Dlaczego potrzebne higieniczne oczyszczanie w Oasis Beauty & Spa

Pozytywnych efektów jest bardzo dużo. Niektórzy z nich:
● Działa na martwą skórę
● Kurz i tłuszcz podskórny zostaną usunięte z porów
● Usuwanie toksynów z komórek naskórka
● Powierzchnia skóry robi się gładką i czystą
● Skóra robi się młodą i elastyczną
Zapraszamy do najlepszego salonu urody w centrum Krakowa dla zabiegów terapeutycznych. Nasze profesjonalne kosmetyczki wykonają higieniczne oczyszczenia z najlepszymi produktami kosmetycznymi, które pomogą ci mieć skórę swoich marzeń przed długi termin. Procedura ta jest całkowicie bezpieczna i odbywa się w sterylnych warunkach ze sterylnymi narzędziami.

Może Cię również zainteresować:

Woskowanie i sugaring

Salon OASIS

Ваше сообщение было отправлено

Błąd podczas wysyłania wiadomości