Travelers’ Choice 2020

Regulacja brwi, henna rzęsy i brwi

W salonie OASIS BEAUTY& SPA proponujemy Państwu zabieg henny brwi i rzęs z regulacją.

Henna komplet to zabieg łączący regulację i farbowanie brwi oraz rzęs. Sprawi on, że rysy twarzy będą podkreślone, a spojrzenie bardziej wyraziste. Poprawia oprawę oczu.

Co to jest henna?

Henna jest barwnikiem roślinnym, który pochodzi od pędów i liści lawsonii bezbronnej.

Henna brwi

To zabieg, w którym delikatnie farbowane są włoski. Musimy wybrać odpowiedni odcień. W salonie kosmetycznym na pewno otrzymamy poradę, jaki będzie pasował do naszej urody. Zaczynamy od odtłuszczenia brwi, następnie nakładana jest henna i pozostawiona na jakiś czas. Są dwa jej rodzaje: proszkowa i żelowa. Proszkowa to barwnik o większej mocy. Istotną rzeczą jest sprawdzenie, czy nie jesteśmy uczuleni na hennę.

Regulacja brwi

Odpowiednio wyregulowane brwi potrafią odmienić wygląd naszej twarzy. Możemy to zrobić za pomocą pęsety lub wosku. Bardzo ważne jest wyznaczenie kształtu brwi. Najlepiej powierzyć to zadanie w ręce doświadczonej kosmetyki, gdyż źle wyregulowane potrafią oszpecić naszą twarz.

Henna rzęs

Farbowanie rzęs również wymaga wykonania testu alergicznego. To zabieg, który sprawi, że rzęsy będą ciemne, dlatego jest szczególnie polecany dla kobiet, które mają jasną oprawę oczu. Niestety osłabia ona ich kondycję, dlatego nie powinno się jej robić częściej niż raz w miesiącu. Główną zaletą henny rzęs jest to, że nie musimy ich malować tuszem i pozostają piękne przez 24 godziny na dobę.

W salonie OASIS BEAUTY& SPA wykwalifikowany personel zajmie się daną usługą, tak aby Państwo byli usatysfakcjonowani. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty zabiegów.

Spa Salon Oasis Beauty&Spa w Krakowie