Travelers’ Choice 2020

Regulacja brwi pincetą


time15 min.
price20

W salonie OASIS BEAUTY& SPA proponujemy Państwu zabieg depilacji brwi pęsetą.

Zmysłowe spojrzenie nie tylko zależy od pięknych oczu i długich rzęs. Dużą rolę odgrywają tu także brwi. W dawnych czasach nie przykładano dużej uwagi do kształtu brwi. Nikt też nie myślał, że kształt brwi może wpływać na rysy twarzy i zmieniać spojrzenie na bardziej uwodzicielskie. A jednak. Dziś każda dbająca o swój wygląd kobieta, tak jak o codziennym makijażu pamięta o wyregulowaniu brwi.

Jak wygląda regulacja brwi?

Depilacja pęsetą polega na ręcznym usuwaniu pojedynczych włosów, aż do uzyskania zamierzonego efektu.

Czy kształt twarzy ma znaczenie?

Kształt twarzy to podstawowe kryterium, którym się kierujemy w wyborze kształtu brwi. Do twarzy okrągłej idealne są brwi w kształcie lekkiego trójkąta. Osobom, które mają twarz trójkątną zaleca się tzw. jaskółki (brwi szerokie u nasady, cieńsze u podstaw). Proste łuki brwiowe to rozwiązanie dla osób z owalną twarzą. Dla twarzy kwadratowej kosmetyczki zalecają brwi, które zaczynają się grubą kreską, a kończą cienkimi niteczkami.

W salonie OASIS BEAUTY& SPA wykwalifikowany personel zajmie się daną usługą, tak aby Państwo byli usatysfakcjonowani. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty zabiegów.

Spa Salon Oasis Beauty&Spa w Krakowie