Pernamentne tuszowanie rzęs

W oasis beauty spa posiadamy zabieg pernamentnego tuszowania rzęs. Permanentne tuszowanie rzęs jest uzupełnieniem zabiegu przedłużania. Polega na nakładaniu na rzęsy specjalnej mascary, która utrzymuje się co najmniej trzy tygodnie.

W zależności od ilości warstw można uzyskać różny efekt – od delikatnego podkreślenia do znacznego pogrubienia i zagęszczenia. Dzięki temu nie trzeba codziennie wykonywać makijażu oczu, a rzęsy wyglądają bardzo efektownie. – Permanentne tuszowanie polega na pomalowaniu rzęs górnych i dolnych specjalnym preparatem, który można nosić tyle razy, ile tylko chcemy, aż uzyskamy pożądany efekt. Tusz na ktorym kosmetyczki z salonu oasis beauty spa pracuja jest wodoodporny, utrzymuje się w nienaruszonym stanie 3 tygodnie. Dzięki takiemu zabiegowi uzyskujemy efekt wydłużenia, pogrubienia i podkręcenia.

Metoda Permanent Mascara to innowacyjna metoda stylizacji rzęs.
Największym jej atutem jest krótki czas aplikacji, oraz wyraźny i spektakularny efekt. Trwałe tuszowanie wykonuje się na rzęsy w pozycji leżącej na zamkniętym oku. Trwałość zabiegu metodą PM wynosi ok. 3 tygodni. Po upływie tego okresu należy ją profesjonalnie zdjąć. Jeśli jest taka potrzeba PM można zaaplikować ponownie. Sugerowana cena zabiegu to od 80 – 160 zł.

Metoda PM w oasis beauty spa przeznaczona jest w szczególności dla Pań, które potrzebują odmienić wygląd swoich rzęs. Jest świetną alternatywą dla osób, które nie chcą zagęszczać i przedłużać rzęs, ale potrzebują bardzo wyrazistego wyglądu oka na różne okazje takie jak: ślub, sylwester, bal karnawałowy, bądź wyjazd, ale przede wszystkim na co dzień.

Metoda PM jest całkowicie bezpieczna. Mascara wykorzystywana do zabiegu PM jest łagodna, bezwonna i nie podrażnia oczu. Po zabiegu rzęsy są lekkie i wyglądają naturalnie, nie czuje się żadnego obciążenia rzęs naturalnych. Po aplikacji nie trzeba już tuszować rzęs. Mascara jest wodoodporna.

Zapraszamy do oasis beauty spa na zabieg pernaentnego tuszowania.