RevitaLash

W salonie OASIS BEAUTY & SPA dowiedzą się Państwo o produktach i zastosowaniu RevitaLash oraz otrzymają Państwo informacje na temat profilaktyki raka piersi. W naszym salonie mogą Państwo zakupić kosmetyki firmy Revitalash, ponieważ jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży.
Misją firmy Revitalash jest przekazywanie jak największej ilości wiedzy oraz poruszania tematu choroby, co pomoże w profilaktyce raka piersi i zwiększy jego wykrywalność we wczesnym stadium. Revitalash wspiera nasze klientki, siostry, mamy, babcie, przyjaciółki, swoją wiedzą, przypominamy o badaniach profilaktycznych i propagujmy zdrowy styl życia.
RevitaLash wspiera działalność ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń „Amazonki”. Promuje informacje na temat profilaktyki raka piersi oraz zdrowego stylu życia oraz współorganizuje ogólnopolską akcję „Zdrowy nawyk, zdrowe piersi.”

RevitaLash ADVANCED – to odżywka, stymulująca wzrost rzęs. Sprawia, że naturalne rzęsy stają się dłuższe, grubsze, mocniejsze i piękniejsze.
Efekty działania i bezpieczeństwo zostało potwierdzone przez 5 niezależnych instytutów badawczych. RevitaLash Advanced jest przetestowany dermatologicznie, oftalmologicznie, nie wywołuje alergii, nie powoduje podrażnień ani zmian w kolorze siatkówki. Nowa bardziej zaawansowana i gęsta formuła powoduje, że odżywka nie sączy się na powierzchnię oka i można ją bezpieczniej aplikować tuż u nasady rzęs. Testy kliniczne nie wykazują żadnego wpływu na ciśnienie wewnątrz gałkowe oka ani ostrość widzenia.
Odżywka sprawia, że rzęsy stają się spektakularnie dłuższe, grubsze i piękniejsze w rekordowym czasie. W niezależnych badaniach klinicznych 90% osób stwierdziło, że ich rzęsy wyglądają lepiej, a 97% badanych osób stwierdziło poprawę wyglądu swoich rzęs już w ciągu 3 tygodni zastosowania RevitaLash Advanced.

RevitaBrow ADVANCED pomaga odbudować rzadkie i uszkodzone brwi z powodu epilacji i procesów starzenia. RevitaBrow ADVANCED polecany jest również dla Pań, które mają makijaż permanentny brwi.
ReGenesis TM by RevitaLash – to wyjątkowo skuteczna trychologiczna linia preparatów do włosów i skóry głowy rozwijająca misję produktów marki RevitaLash. Linia ReGenesisTM by RevitaLash wykorzystuje znane molekuły doktora Brinkenhoffa chronione patentem technologii BioPeptin Complex!

RevitaLash Volumizing Mascara
Mascara od Revitalash – innowacyjny tusz do rzęs. Specjalna receptura produktu oraz zaprojektowana do niej szczoteczka maksymalizuje wygląd Twoich rzęs. Będą wyglądać one jeszcze pełniej i bardziej kusząco niż kiedykolwiek.

ReGenesis™ by RevitaLash Thickening Shampoo
Szampon z formułą o leczniczym działaniu na skórę głowy, zwiększający grubość włosów
Szampon pogrubiający włosy ReGenesisTM by RevitaLash – to coś więcej niż tylko środek myjący. Jego wyjątkowa, zwiększająca grubość włosów formuła o działaniu leczniczym na skórę głowy zawiera specjalistyczne składniki optymalizujące stan skóry głowy i wzmacniające włosy.
Jest to formuła oparta na ekstraktach roślinnych o działaniu wspomagającym utrzymanie optymalnego stanu skóry głowy, wzmacniającym naskórek włosa oraz zwiększającym grubość łodygi włosa. Pod wpływem tego działania włosy nabierają objętości, wyglądają na grubsze i lepiej się układają, dzięki czemu fryzura prezentuje się bardziej elegancko, a my zyskujemy młodszy i zdrowszy wygląd.

Zalety produktu:

 • Pogrubia włosy, dodając fryzurze objętości
 • Zapobiega łamliwości włosów
 • Odżywia włosy i skórę głowy
 • Nie zawiera podrażniających siarczanów, jest bezpieczny dla włosów po koloryzacji

ReGenesis™ by RevitaLash® Thickening Conditioner
Odżywka do spłukiwania, pogrubiająca o leczniczym działaniu na skórę głowy. Odżywka pogrubiająca włosy ReGenesis™ by RevitaLash to coś więcej niż tylko środek do pielęgnacji włosów. Jej wyjątkowa pogrubiająca włosy i działająca leczniczo na skórę głowy formuła zawiera specjalistyczne składniki optymalizujące stan skóry głowy, oczyszczające i wzmacniające włosy. Jest to formuła oparta na ekstraktach roślinnych o działaniu pozwalającym osiągnąć optymalny stan skóry głowy, wzmacniającym naskórek włosa oraz zwiększającym grubość łodygi włosa. Po jej zastosowaniu włosy zyskują na objętości, wyglądają na bardziej gęste i lepiej się układają, jakby nabrały życia.

Zalety produktu:

 • Pogrubia włosy, dodając im objętości
 • Zapobiega łamliwości włosów
 • Odżywia włosy i skórę głowy
 • Pielęgnuje i chroni naskórek włosa

ReGenesis™ by RevitaLash Micro-Targeting Spray
Stymulujący wzrost i zwiększający objętość włosów spray o ukierunkowanym działaniu. Zaawansowana dwufazowa formuła zawiera chroniony patentem BioPeptin Complex z wykorzystaniem technologii RevitaSomeTM
Jednym z kluczowych produktów linii ReGenesis™ by RevitaLash Hair Enhancing System przeznaczonej do poprawy kondycji włosów jest Mikro-spray o ukierunkowanym działaniu, którego zaawansowana formuła zawiera chroniony patentem BioPeptin Complex. Produkt ten został opracowany z myślą o stymulacji wzrostu włosów, zwiększeniu objętości fryzury i nadaniu włosom pięknego wyglądu. Jego wysoce zaawansowana dwufazowa formuła ochronna o lekkiej konsystencji zawiera chroniony patentem BioPeptin Complex zamknięty w nośniku uzyskanym z zastosowaniem technologii RevitaSome™ umożliwiającej dwufazowe działanie ze stopniowym uwalnianiem substancji aktywnych produktu. W połączeniu z niezbędnymi substancjami odżywczymi, wzmacniającymi peptydami oraz wykazującymi działanie ochronne ekstraktami roślinnymi Mikro-spray o ukierunkowanym działaniu stymuluje wzrost włosów, zapewnia lepsze nawilżenie, poprawę struktury i zwiększenie objętości włosów, nadając im zdrowszy i mocniejszy wygląd.

Zalety produktu:

 • Stymuluje wzrost włosów
 • Produkt przeznaczony do pielęgnacji rzadkich włosów
 • Zapobiega łamliwości włosów
 • Pogrubia włosy, dodając fryzurze objętości

ReGenesis™ by RevitaLash® Fast-Absorbing Foam jest jednym z produktów linii ReGenesis™ by RevitaLash Hair Enhancing. System przeznaczonej do poprawy kondycji włosów jest szybko wchłaniająca się pianka do włosów o zaawansowanej formule zawierającej chroniony patentem BioPeptin Complex stymulujący wzrost włosów. Produkt o działaniu zwiększającym objętość włosów i nadającym włosom piękny wygląd.
Formuła szybko wchłaniającej się pianki łączy w sobie chronioną patentem technologię BioPeptin Complex z siłą niezbędnych substancji odżywczych, wzmacniającym działaniem peptydów oraz ochronnym działaniem ekstraktów roślinnych. Ten łatwy w aplikacji produkt o lekkiej konsystencji stymuluje wzrost włosów, pomaga odbudować strukturę włosa, nadaje włosom połysk oraz dodaje im objętości, dzięki czemu wyglądają one na zdrowsze i bujniejsze.

Zalety produktu:

 • Stymuluje wzrost włosów
 • Produkt przeznaczony do pielęgnacji rzadkich włosów
 • Zapobiega łamliwości włosów
 • Pogrubia włosy, dodając fryzurze objętości