Rekontrucja wlosow Paul Mitchell Awapuh


time30 min.
price100-300

Awapuhi Wild Ginger

Najnowszą propozycją Paul Mitchell, jest luksusowa seria kosmetyków do włosów uwrażliwionych – Awapuhi Wild Ginger z kompleksem Kera-Triplex.

Dlaczego Kera-Triplex?

Jest to opatentowana cząstka keratyny, identyczna z keratyną w ludzkich włosach. Uwrażliwienie włosów jest ściśle związane z ubytkami keratyny i następuje m.in. w trakcie farbowania i zabiegów termicznych. Kosmetyki zawierające Kera-Triplex, uzupełniają ubytki keratyny, we wszystkich warstwach włosa.

Profesjonalny zabieg Kera-Triplex, to przeprowadzana w salonie fryzjerskim rekonstrukcja włosów, a także kosmetyki do codziennej pielęgnacji i stylizacji.

KERATRIPLEX™ TREATMENT

Ampułka wysokoskoncentrowanej proteiny keratynowej KeraTriplex™ wchłaniana jest przez włos, by odbudowywać i wypełniać uszkodzenia.

80% Redukcja łamliwości włosów!

35% Bardziej lśniące włosy!

67% Ochrona koloru!

KERATIN INTENSIVE TREATMENT™

Jest to skoncentrowana mieszanka proteinowa, która głęboko regeneruje włosy, intensywnie je nawilża i chroni przez uszkodzeniami.

MOISTURIZING LATHER SHAMPOO™

Ten niesamowity szampon zawiera mieszankę keratyny i protein, która odbudowuje i regeneruje włosy. Nowoczesna formuła, pozbawiona siarczanu, delikatnie nawilża włosy i chroni ich kolor.

KERATIN CREAM RINSE™

Zapewnia wzmocnienie i ochronę włosów. Dzięki zawartości kompleksu keratynowego, włosy są głęboko nawilżone, znacznie łatwiejsze do rozczesywania i emanują blaskiem.

TEXTURIZING SEA SPRAY™

Stosuj, by stworzyć konstruktywny nieład. Ten modelujący spray, zapewnia włosom zwiększoną objętość i gładkość w dotyku. Wyeksponuje także skręt Twoich włosów.

STYLING TREATMENT OIL™

Naturalny, ultra lekki olejek stylizujący, który zapobiega elektryzowaniu się włosów. Pomoże Ci stworzyć delikatne i jedwabiste w dotyku struktury.

FINISHING SPRAY™

Zapewnia elastyczne i naturalne utrwalenie. Chroni włosy przed wilgocią oraz promieniami słonecznymi. Pozostawia włosy gładkie i nadaje im dodatkowego połysku.

SHINE SPRAY™

Delikatna, lekka mgiełka nabłyszczająca, która zapewnia włosom niezwykle naturalne wykończenie i świetlisty blask.

HydroCream Whip™

Nawilżająca Pianka Wygładzająca

Długie utrwalenie i objętość z jedwabiście miękkim wykończeniem. Lekkie odżywki i naturalny wyciąg z Awapuhi eliminują puszenie się i regulują nawilżenie, pozostawiając zdrowo wyglądające włosy.

SPOSÓB UŻYCIA: Nanieś na wilgotne włosy poczynając od skóry głowy. Nadaj fryzurze naturalny wygląd lub zastosuj dyfuzor kształtując fale i loki, nadając objętości cienkim i prostym włosom.

HydroMist Blow-Out Spray™

Spray Nadający Objętość

Wysoko wydajny spray, po którym włosy wyglądają i czują się zdrowsze. Naturalne wyciągi z Awapuhi i miodu pomagają utrzymać właściwy bilans nawilżenia i eliminują puszenie włosów, podczas gdy lekkie składniki odżywcze chronią przed uszkodzeniem. Zapewnia długotrwałe wykończenie fryzury, odporne na działanie wilgoci. Chroni przeciw promieniami UV.

SPOSÓB UŻYCIA: Osusz ręcznikiem włosy i nanoś produkt u ich nasady. Spryskaj włosy po całej długości, aby uzyskać efekt objętości stylizuj suszarką i np. okrągłą szczotką.

ETAPY REKONSTRUKCJI KERATRIPLEX™

Pamiętaj kuracja powinna zostać przeprowadzona tylko i wyłącznie w profesjonalnym salonie fryzjerskim! Jest to gwarancją niepowtarzalnego efektu i stuprocentowej satysfakcji!

W przypadku bardzo uwrażliwionych włosów, polecamy zastosowanie Keratin Cream Rinse, jako ostatniego etapu kuracji!