Uzupełnienie hybrydy


time30 min.
price40

W naszym salonie OASIS BEAUTY&SPA mamy w swojej ofercie przy zabiegach manicure, zabieg uzupełniania hybrydy. Niestety w wielu salonach klientki są wprowadzane w błąd i słyszą od innych stylistek, iż nie da się uzupełnić hybrydy. Wynika to z stąd, iż stylistką wygodniej jest ściągnąć szybko acetonem lub frezarka hybrydę i mogą szybko nałożyć następną.

Jeśli nasze paznokcie są naturalnie słabe, łatwo się rozdwajają czy wręcz kruszą, nie ma sensu dodatkowo ich męczyć. Wprawdzie poprawnie ściągnięta hybryda nie powinna paznokcia znacząco naruszyć, lecz mimo wszystko, nie oszukujmy się, tak częste wystawianie na działanie płynu rozpuszczającego lakier nie jest obojętne dla naturalnie delikatnej płytki.

U nas w OASIS nasze stylistki chętnie podejmą się uzupełnienia hybrydy, same ja doradzą. Możemy zaproponować pani uzupełnianie nie koniecznie tym samym kolorem, rozumiemy to że kolor może się znudzić. Możemy zrobić jaśniejszy odcień lub jasny kolor by później łatwiej było nam pokryć poprzedni. Jeżeli klientka życzy sobie ten sam, problem uzupełniania maleje do zera. W naszym salonie OASIS proponujemy panią dlatego też ten zabieg, gdyż dla klientek, które robią hybrydę systematycznie jest nie tylko zdrowsze dla paznokcia, ale też usługa uzupełniania jest tańsza, gdyż wtedy nie pracujemy ze skórkami ani nie nakładamy bazy. Serdecznie zapraszamy do OASIS w Krakowie.