Certyfikat - bezpieczna turystyka Małopolska
Travelers’ Choice 2020

SPA manicure „Oasis” w Krakowie


time90 min
price120

 Manicure
Profesjonalny SPA-manicure i pielęgnacja skóry i paznokci rąk są jedną z propozycji naszego salonu urody w Krakowie, jest firmowy SPA-manicure „Oasis” do pielęgnacji rąk kobiet i mężczyzn.Celem SPA-manicure „Oasis” jest odnowienie i regeneracja skóry rąk. Taki zabieg szczególnie jest zalecany dla osób ze suchą skórą. SPA-manicure likwiduje zmęczenie, daje skórze elastyczność i zdrowy wygląd.

Do SPA pielęgnacji i tworzenia pięknego manicure używane są profesjonalne produkty marek OPI i ORGANIQUE.

My z miłością i troską o Was, drodzy klienci, stworzyli ten typ SPA pielgnacji,włączając do niej wszystko co jest potrzebne dla nienagannego stanu skóry i paznokci rąk, a mianowicie : manicure, oczyszczający peeling,parafinoterapię i oczywiście relaksujący masaż rąk.

Czy SPA manicure „OASIS” jest bezpieczny dla zdrowia?

W salonie urody przy wykonywaniu wszystkich zabiegów używamy jednorazowe materiały(serwetki do manicure i pedicure,prześciradła do masażu,ręczniki fryzjerskie,bielizna dla klientów gabinetów masażu i depilacji,klapki dla pedicure i t.d).Profesjonalne robocze ubrania,buty,różnego rodzaju rękawicy i maseczki na twarz dla pracowników,środki dezenfikujące:dla skóry rąk,urządzeń,meblów i gabinetów zrobią wizytę do naszego salonu maksymalnie bezpieczną zaróno dla klijentów jak i dla pracowników salonu.

Obowiązkowo przed rozpoczęciem każdego manicure pracowniki salonu Oasis nakładają środek antyseptyczny do skóry na dłonie klienta. Główną zaletą jest to,że nasz salon posiada różnego rodzaju przedsterylizacyjne i sterylizacyjne wyposażenia ( ultradzwiękowa myjka,UV sterylizator,kulkowy sterylizator i autoklaw ), co naszym zdaniem jest bardzo ważnym czynnikiem dla bezpicznego wykonywania wszystkich zabiegów w naszym salonie urody Oasis Beauty & SPA.Tak samo przed i po każdym zabiegu dezenfikujemy narzędia,frezy i miejsca pracy za pomocą nowoczesnych środków i urządzenie co gwarantuje naszym klientom pełne bezpieczeństwo dla zdrowia.

Opis techniki wykonywania SPA manicure „OASIS” krok po kroku:

 • przede wszystkim wykonujemy pełnowartościowy manicure ( klasyczny lub frezarkowy )
 • po tym robimy oczyszczający peeling dłoni
 • parafiniterapia po zakończeniu oczyszczającego peelingu,głęboko odżywia i zmiękcza skórę Waszych rączek
 • nakładamy nawilżający krem i wykonujemy relaksacyjny masaż, podczas którego jeszcze bardziej nawilżamy skórę składnikami kremu
 • następnie zbieramy serwetką resztki kremu, odtłuszczamy powierzchni płytek paznokci i nanosimy ochroną odżyekę

Miłym zakończeniem SPA-manicure, będzie picie herbaty. Zanurz się w świat relaksu dając swoim dłoniom SPA-manicure „Oasis”

Przeciwwskazania do SPA manicure „OASIS”:

 • Cukrzyca;
 • Zakażenia grzybicze;
 • Uszkodzenie skóry w miejscu wykonywania zabiegu

Cena SPA-manicure „Oasis” w Krakowie

Wykwalifikowani specjaliści zadbają o to, aby zabieg przebiegł maksymalnie komfortowo, w wyniku czego dostaniesz zdrowe paznokcie i aksamitną skórę rąk. Przytulna atmosfera, profesjonalność pracowników, przystępna cena Spa-manicure – są to jedne z wielu zalet naszego salonu urody OASIS w Krakowie.

Umów się na wizytę do specjalistów, klikając tutaj, lub kontaktując się z nami telefonicznie:
Tel. +48(518) 739-012;
Tel +48(12) 421-30-14.
Miasto Kraków, dzielnica Kazimierz, salon „Oasis”

Cechy SPA-manicure „Oasis”

Spa-manicure „Oasis” w naszym salonie urody – to świetna okazja,aby uzyskać wysokiej jakości pielęgnację paznokci i skóry rąk. Tą procedurę robią prawdziwi mistrzowie w swojej dziedzinie, którzy wiedzą wszystko o SPA pielęgnacji i przysłuchują się do każdego życzenia klienta.

Zalety SPA-manicure od salonu urody Oasis:

 • Kompleksowa SPA pielęgnacja paznokci i skóry rąk;
 • Skuteczne oczyszczanie skóry od zrogowaciałej warstwy za pomocą peelingu enzymatycznego ;
 • Nawilżanie i zmiękczanie skóry ;
 • Maksymalne nasycenie skóry naturalnymi składnikami co likwiduje jej suchość;

SPA-manicure od specjalistów salonu urody Oasis doskonale łagodzi zmęczenie, poprawia ogólny tonus organizmu, sprawi że wasze ręce staną się bardziej delikatniejssze, błyszczące, miękkie i nawilżone. Dla miłośników dekoracyjnego pokrycia paznokci, nasi specjaliści oferują szeroki wybór kolorów i materiałów do stylizacji paznokci od najbardziej konserwatywnych do ekstrawaganckich.

Również mogą cię zainteresować:
Brazylijski pedicure
Malowanie i stylizacja paznokci u dłoni

Salon OASIS

Ваше сообщение было отправлено

Błąd podczas wysyłania wiadomości