NAJLEPSZE USUWANIE ŻELU Z PRZEDŁUŻONYCH PAZNOKCI W KRAKOWIE


time30min.
price50

Chcesz usunąć żel z przedłużonych paznokci? Przyjdź do Oasis

Przedłużanie paznokci wciąż są na liście trendów w manicure, a przedłużone paznokcie są nadal modne. Jedną z najbardziej popularnych metod przedłużania paznokci jest żel. Usuwanie żelu z płytki paznokciowej to szybki i prosty sposób aby przygotować nasze paznokcie do zmiany ich wyglądu.

Płyn do usuwania żelu jest zwykle wytwarzany na bazie acetonu. Producenci dodają perfumy i nawilżające składniki zapobiegające nadmiernemu wysuszeniu skóry i naturalnych paznokci. Ciecze na usuwanie żelu bez acetonu nie działają zbyt szybko i bezpiecznie. Aceton może być uważany za bezpieczny rozpuszczalnik stosowany w przemyśle do paznokci, jeśli jest używany w dobrym stanie.

Cena usunięcia paznokci żelu w Krakowie

Wysoko wykwalifikowany personel naszego salonu OASIS BEAUTY & SPA może pomóc Ci w bezpieczny sposób usunąć żel z paznokci przy użyciu najlepszej jakości preparatów. A wszystko to za a rozsądną cenę w Krakowie.

Aby poznać cenę usuwania żelu z paznokci przejdź tutaj. Aby zarezerwować wizytę, wystarczy kliknąć ten link lub zadzwonić do nas:

+48 (518) 739-012
+48 (12) 421-30- 14

Jeśli szukasz najszybszej metody usunięcia żelu z paznokci w Krakowie, odwiedź nas. Mistrzowie naszego salonu pokażą Ci, że usuwanie żelu jest bardzo bezpieczne.

Materiały nie uszkadzają naturalnych paznokci. Jeśli żel z przedłużonych paznokci nie zostanie usunięty, może to doprowadzić do nieprzyjemnych i nieodwracalnych konsekwencji. Takie jak suche, kruche i słabe paznokcie, deformacje płytki paznokciowej. Więc jeśli chcesz, aby Twoje paznokcie były zdrowe i dobrze wyglądały zarezerwuj wizytę w Oasis Beauty&Spa.

Może Cię również zainteresować:

Przedłużenie paznokci żelem