Certyfikat - bezpieczna turystyka Małopolska
Travelers’ Choice 2020

NAJLEPSZE USUWANIE ŻELU Z PRZEDŁUŻONYCH PAZNOKCI W KRAKOWIE


time30min.
price50

Salon piękności OASIS w Krakowie oferuje różne rodzaje żelowych paznokci, i ich usuwanie.

Przedłużanie paznokci wciąż są na liście trendów w manicure, a przedłużone paznokcie są nadal modne. Jedną z najbardziej popularnych metod przedłużania paznokci jest żel. Usuwanie żelu z płytki paznokciowej to szybki i prosty sposób aby przygotować nasze paznokcie do zmiany ich wyglądu.

Niewłaściwe usuwanie przedłużonych paznokci – jedna z najczęstszych przyczyn mitów o niebezpieczeństwach przedłużania paznokci. Nie wolno odrywać ani rozszczepiać sztucznych paznokci. Nie zaleca się używania narzędzi, które mogłyby przypadkowo usunąć wierzchnią warstwę naturalnego paznokcia .

Klasyczne żelowy paznokci usuwa się tylko piłowaniem. Zatem pierwsze kroki będą podobne – konieczne jest całkowite usunięcie długości i usunięcie górnej warstwy żelu. Co więcej, naszy kosmetyczki używają średnich frezów ściernych, stopniowo usuwając materiał z powierzchni paznokcia. Konieczna jest praca przy zbyt dużych prędkościach, wykonywanie lekkich, gwałtownych ruchów, aby uniknąć przegrzania płytki paznokcia. Gdy na paznokciach pozostanie cienka warstwa żelu, stosuje się pilnik o ziarnistości 180 i plik ścierny o wyższym stopniu ścieralności, a resztki materiału są delikatnie usuwane.

Pamiętaj, że przy prawidłowym usuwaniu żelowych paznokci naturalny paznokieć nie jest uszkodzony i nie pogarsza się. Rozumiejąc to i wiedząc, jak przeprowadzić procedurę usuwania paznokci, kosmetyczki naszego salonu pokażą klientom, że materiał nie szkodzi naturalnym paznokciom, pozostają takie same. Nieostrożne ściąganie prowadzi do nieprzyjemnych, a czasem nieodwracalnych konsekwencji.

Może Cię również zainteresować:

Przedłużenie paznokci żelem

Salon OASIS

Ваше сообщение было отправлено

Błąd podczas wysyłania wiadomości