Travelers’ Choice 2020

Przedłużanie paznokci żelem french


time2.5h.
price180-200

W naszym salonie OASIS mamy do zaoferowania ”perełke” w stylizacji manicure. Perfekcyjna linia uśmiechu, brak widocznych jakichkolwiek defektów płytki paznokcia to znak rozpoznawczy doskonałych paznokci ”biznesowych”.

W OASIS BEAUTY&SPA zabieg przedlużania wykończony french, wygląda następująco:
paznokcie przedłużamy na formie bądź tipsie, dzięki czemu możemy wykonać stylizację tak, aby żel idealnie dopasował się do naturalnego kształtu płytki. Sprawi to , że nawet te krótkie, brzydkie, pofałdowane płytki będą wyglądać idealnie i naturalnie. Stylizacja french jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, ponieważ odrost po upływie czasu jest mało widoczny. Paznokcie wykonane w naszym salonie OASIS BEAUTY&SPA są naturalne i lekkie i subtelne a mimo tego przyciągają uwagę zarówno panów jak i pań. Odpowiednio przygotowujemy naturalną płytkę paznokcia, podkładamy formę lub tipsa nakładamy cieniutką warstwę żelu tworząc szkielet paznokcia, utwardzamy w lampie ok. Na wolnym brzegu paznokcia nakładamy cienką warstwę białego żelu french, od razu modelując linię uśmiechu, ponownie utwardzamy .

Kiedy biały żel zostanie utwardzony przechodzimy do cieniowania kamuflażu. Żel ten nakładamy od linii uśmiechu w stronę wału około paznokciowego tak, by stawał się coraz jaśniejszy, zanikał. Wtedy paznokcie będą wyglądały naturalnie i przy odroście nie będzie widoczna znacząca różnica między naturalną płytką paznokcia a żelem.Po utwardzeniu żelu , wypełniamy pozostałą część paznokcia tak by efekt końcowy był perfekcyjny i zadowalający. Na koniec nadajemy paznokciom odpowiedni kształt i nabłyszczamy. Nasze stylistki pracują tylko na najlepszych produktach, w naszym przypadku jest nią firma OPI.

Serdecznie zapraszamy do OASIS w Krakowie.

Spa Salon Oasis Beauty&Spa w Krakowie