Certyfikat - bezpieczna turystyka Małopolska
Travelers’ Choice 2020

BRAZYLIJSKI PEDICURE w Oasis Beauty&Spa


time90min.
price170

Chcesz brazylijski Pedicure? Przyjdź do salonu Oasis Beauty&Spa w Krakowie.

Brazylijski pedicure jest jedną z wielu usług, który wykonujemy w naszym salonie. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się co to jest brazylijski pedicure? Jest to kolejny krok w branży zabiegów dla stóp. Brazylijski pedicure jest bezpieczny, sterylny i odżywczy dla paznokci i skóry stóp.
Brazylijski pedicure ma wiele zalet i jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry. Brazylijski pedicure nie ma ryzyka uszkodzenia skóry. Ten pedicure nawilża suchą skórę i goi mikro urazy i zmniejsza stan zapalny.
Brazylijski pedicure wzmacnia i odbudowuje płytkę paznokcia. Jest wykonany na profesjonalnym poziomie, dzięki zaawansowanej technologii emulsji i naturalnych składników. To zwiększa jakość delikatnej, zdrowej i higienicznej pielęgnacji stóp.

Więc jak się robi brazylijski pedicure?

Po pierwsze, kosmetyczka odsuwa naskórek za pomocą specjalnej, pomarańczowej pałeczki, a następnie nakładane są na stopy skarpetki z kwasami owocowymi, które są trzymane na stopach przez ok. 10 min. Kolejno piłujemy naskórek i szlifujemy stopy i paznokcie zaś na samym końcu malujemy paznokcie. Paznokcie są pomalowane w taki sposób, że wokół nich, wszystko jest czyszczone i wygląda idealnie.

Cena Brazylijskiego Pedicure w Krakowie w Oasis Beauty&Spa

Wysoko wykwalifikowany personel naszego salonu OASIS Beauty&Spa pomoże uzyskać najlepszy brazylijski pedicure o jakim marzysz, korzystając z produktów najwyższej jakości. A wszystko to za rozsądną cenę wśród brazylijskich metod pedicure dostępnych w Krakowie. Aby poznać ceny idą tutaj.

Rezerwuj brazylijski Pedicure już teraz w Oasis Beauty&Spa

Aby zarezerwować zabieg prostu kliknij ten link lub zadzwoń:
+48 (518) 739-012
+48 (12) 421-30-14

Zalety metody Brazylijskiego Pedicure w Oasis Beauty&Spa.

Kosmetyczka w Oasis Beauty&Spa w Krakowie wykona brazylijski pedicure tak, że zmieni Twoje paznokcie w dzieło sztuki.
Zabieg brazylijskiego pedicure pozostawi na stopach odżywioną miękką, skórę. Czubki paznokci pozostaną idealnie białe i zadbane dzięki naturalnej kompozycji składników roślinnych, takich jak olej z drzewa herbacianego, alantoina, oczaru wirginijskiego, wapnia, keratyny, zmiękczającego polimeru.
Olejek z drzewa herbacianego zabija bakterie i grzyby oraz posiada własności antyseptyczne. Alantoina jest naturalnym nawilżaczem dla skóry, która usuwa martwe komórki naskórka z powierzchni. Oczar wirginijski jest naturalnym środkiem uspokajającym. Wapń wzmacnia paznokcie. Keratyna przywraca strukturę płytki paznokci oraz poprawia ich jakość. Zmiękczając naskórek i zrogowacenia. Polimer jest naturalnym klejem roślinnym, który posiada właściwości lecznicze wypełniając uszkodzenia na stopach i wokół paznokci.
Przyjdź do Oasis Beauty&Spa i zapisz się na zabieg u naszych specjalistów. W naszym salonie jest przygotowany profesjonalny sprzęt (autoklaw, ultra dźwiękowa myjka, ultrafioletowy i gran-ulowy sterylizator) , który jest bezpieczny i nadaje urządzeniu maksymalnej sterylności.

Może Cię również zainteresować:

Brazylijski manicure

Salon OASIS

Ваше сообщение было отправлено

Błąd podczas wysyłania wiadomości