Manicure tytanowy


time120 min.
price120

Manicure tytanowy, co to jest?

Manicure tytanowy jest to metoda stylizacji paznokci, która zyskuje sobie coraz więcej zwolenniczek jako alternatywa dla innych popularnych zabiegów t.j., manicure hybrydowy, żelowy czy akrylowy. Choć w Polsce manicure tytanowy jest od niedawna, to w USA on jest od 1996r., i do dziś jest bardzo popularny.
Zabieg manicuru tytanowego jest bardzo przyjemny, gdyż nie ma oparów jak w przypadku akrylu. Najważniejsza różnica pomiędzy manicurem hybrydowym a tytanowym w tym co w manicure tytanowym nie używamy lampy UV.

Manicure tytanowy w Krakowie

Rewelacyjnym wyjątkiem możemy idealnie wykonywać frencz tytanowy zarówno głęboki jak i płytki w zależności od upodobania klientek. Dzięki niemu dłonie nie tylko się pięknie prezentują ale także poprawia się ich kondycja – paznokcie stają się zdrowsze dzięki nieinwazyjnemu sposobowi aplikacji oraz zawartych w preparatach składnikach odżywczych. W manicure tytanowym wykorzystuje się preparaty: bazę, podkłady (Gel Base) oraz kolorowe pudry, które błyskawicznie wysychają a przy ich utwardzaniu nie używamy lampy UV t.j., w przypadku innych technik stylizacji. Ponadto w preparatach, którymi wykonujemy manicure tytanowy, znajduje się wiele cennych składników odżywczych, które wpływają na kondycję paznokci, działają wzmacniająco na płytkę czy przeciwdziałając jej żółknięciu.

Witaminy A, E, D3, B5 oraz wapń wchodzą w skład produktów do tytanowej stylizacji sprawią, że ta metoda polecana jest również Panią o słabych paznokciach, których stan może się jeszcze nawet poprawić przy długofalowym stosowaniu tego zabiegu. I wreszcie w skład produktu wchodzi tytan, a dokładnie dwutlenek tytanu oraz polimer akrylowy,przez co ten tytanowy manicure charakteryzuje się niezwykłą trwałością (podaje się nawet, że do 6 tygodni). W składzie odnajdujemy także nadtlenek benzolu, substancję dezynfekującą dzięki, której nie musimy się obawiać sposobu aplikacji kolorowego pudru, czyli wkładania palców do pojemniczka z proszkiem wielokrotnego użytku. Dzięki bogatej kolorystyce, każda klientka znajdzie coś dla siebie.

Jaka cena na manicure tytanowy w Krakowie?

Na dziś Manicure tytanowy w salonach Krakowa może być w cenie od 100zł i więcej za jeden kolor do 150zł za frencz. Cena na ten zabieg jest taka różna w zależności od standardu salonu oraz od doświadczenia pracowników.
Cena na manicure tytanowy w salonie Oasis Beauty&Spa w jednym kolorze 100zł a frencz 120zł i w tej cenie krem dla rąk po zabiegu lub odżywczy olejek.

Manicure tytanowy – rezerwacja

Szybka rezerwacja na manicure tytanowy w Krakowie może być bardzo prosta, musisz tylko kliknąć oasiskrakow.booksy.net lub kontakt
W salonie Beauty&Spa nasze stylistki zaproponują Państwu nie tylko szeroką gamę kolorów ale również zdobienia w zakresie tytanu.
Manicure tytanowy – efekty:
– naturalna grubość paznokcia
– przyspieszony czas wykonania zabiegu (45min)
– bez utwardzania w lampie UV
– wzmocnienie naturalnej płytki paznokciowej
– tytanowa trwałość (od 4 do 6 tygodni)
– bomba witaminowa, już od pierwszego użycia odżywia naturalne paznokcie
– jest także możliwość uzupełnienia samego odrostu

Serdecznie zapraszamy do Oasis Beauty&Spa w Krakowie gdzie profesjonalnie wykonujemy manicure tytanowy na produktach amerykańskiej firmy SNS.