Malowanie zwykłym lakierem french


time20 min.
price30

Historia „French manicure” bierze swój początek w dalekim 1976 roku i pomimo swojej nazwy, nie we Francji, a w Stanach Zjednoczonych. Tworzenie tego najpopularniejszego i uniwersalnego stylu paznokci należy Jeffowi Pinku — założycielu produktów do manicure marki „ORLY”.

Najbardziej uniwersalnym jest wszystko naturalne.Naturalny różowy lub brzoskwiniowy kolor paznokcia i biała wolna krawędź idealnie współgrały ze wszystkimi ubraniami. Tak został wymyślony wariant pokrycia paznokci, które znamy dziś jako „french manicure” lub po prostu „french”. Granica, która oddziela białą wolną krawędź od podstawy paznokcia, nazywa się „linią uśmiechu”.
Najpierw swój wynalazek Jeff Pink nazwał „Natural Look” i nowy widok stylu paznokci natychmiast stał się popularny. Później przemianowal go na „French” manicure (tak jak w tym czasie wszystko, co było francuskie uznano było za najlepsze), prawdopodobnie myśląc, że „Natural Look”był zbyt prostą nazwą dla tego wspaniałego projektu.
Branża-nail tak aktywnie się rozwija, że z czasem francuski manicure w dużej mierze zmienił się. Obecnie profesjonaliści manicure i pedicure nie przestają zaskakiwać swoich klientów różnorodnością wykonania znanego „french”. Z pomocą specjalistów salonu OASIS BEAUTY & SPA w Krakowie można zrealizować najbardziej śmiałe i kreatywne pomysły „french manicure”. Powierzchnia paznokci może być dowolnego koloru:jak naturalnego różowego z białą końcówką, tak jak i z żywym soczystym kolorem i o różnych kształtach — trójkąt, uśmiech, a nawet zig zag! Dzięki różnorodności odmian tego rodzaju pokrycie paznokci nigdy ono nie wyjdzie z mody i pozostanie popularne zarówno wśród zwolenników konserwatywnego stylu, jak i tych, którzy lubią ekstrawaganckie „french” manicure.

Technologia pokrycia paznokci lakierem „french”w salonie Oasis:

  • szlifujemy płytki paznokci bafem (ścierając tylko błyszczącą warstwę);
  • odtłuszczamy powierzchnię paznokci;
  • pokrywamy je podstawową warstwą (podstawą);
  • nakładamy naturalny różowy / beżowy (lub, do wyboru klienta) lakier w dwóch warstwach;
  • rysujemy linię uśmiechu (preferowanym kolorem lakierem);
  • nakładamy warstwę końcową – „TOP”, która jest przeznaczona do ochrony warstwy kolorowej i dodatkowo daje paznokciom błyszczący połysk.

Cena pokrycia paznokci „french” w Krakowie.

W wyniku zabiegu pielęgnacji paznokci w salonie urody OASIS dostaniesz piękny manicure w przystępnej cenie od profesjonalistów. Cena pokrycia paznokci lakierem french i jakość wykonanego zabiegu w salonie urody ОАЅІЅ zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta.
Aby umówić się na wizytę do naszych specjalistów można już teraz, klikając tutaj lub kontaktując się z nami telefonicznie:
Tel. +48(518) 739-012;
Tel +48(12) 421-30 – 14.
Miasto Kraków, dzielnica Kazimierz, salon „OASIS”

Może was również zainteresować:
Manicure klasyczny