Travelers’ Choice 2020

Zdobienie paznokci naklejkami


time10 min.
price10

Zdobienie paznokci naklejkami?
Oczywiście takiej metody jak i wielu innych metod jest masa i jeszcze sporo nowych się pojawi to wszystko jest zależne od pomysłów pazurkomaniaczek jak i od techniki, która jak wiadomo ciągle pnie się do przodu i od mody oraz trendów.
Proste i szybkie zdobienie za pomocą wodnych naklejek. W salonie OASIS BEAUTY&SPA w Krakowie mamy do zaoferowania przy manicurze hybrydowym, żelowym, tytanowym bądź normalnym zdobienie paznokci ”naklejkami”.
Wiadomo, że każda z nas ma różne poglądy i zainteresowania oraz gust. Ozdobne naklejki na paznokcie to bardzo kolorowy i oryginalny sposób na zdobienia.
Nasze stylistki posiadają szeroką gamę kolorów, kształtów,znych rozmiarów na także różnych rozmiarów naklejek, które odpowiednio dopasują zarówno do dorosłych jak i naszych najmniejszych klientek. W salonie OASIS BEAUTY&SPA wykonujemy zdobienia naklejkami przy manicurze dziecięcym, które świetnie sprawdza się na takie okoliczności jak np. urodziny, ferie, wakacje, komunia św., a także w nagrodę od swojej mamy .
Serdecznie Zapraszamy.

Spa Salon Oasis Beauty&Spa w Krakowie