Travelers’ Choice 2020

Zdobienie paznokci folią


time10 min.
price10

W naszym salonie OASIS BEAUTY&SPA w Krakowie mamy w swojj ofercie zdobienie paznokci folią i brokatem.
Rodzajów folii jest coraz więcej.
Wyróżniamy folię transparentna, folię celofanowa, folię transferowa, folię hologramową.
Wzorów takich folii jest bardzo dużo, każdy pięknie się mieni a efekt jest niesamowity. W OASIS BEAUTY&SPA nasze stylistki pomogą dobrać Ci kolory i dopasują kształty folii do twojej urody, potrzeb i okazji.
Folię można stosować na manicure zarówno hybrydowy, żelowy jak i tytanowy. W OASIS BEAUTY&SPA używamy tylko profesjonalnych folii a lakiery i żele na których pracujemy są profesjonalnej firmy OPI.
W wyżej wymienionych technikach folię taką przyklejamy do warstwy
dyspersyjnej i pokrywamy profesjonalnym topem.
Metodę zdobienia folią możesz wykorzystać również przy manicurze zwykłym, gdzie używane są lakiery nie wymagające dosuszenia w lampie UV.
Folia jest bardzo cieniutka, z łatwością można w niej wycinać różne wzory i ozdabiać paznokcie.
Jeśli lubisz błyskotki to z pewnością zakochasz się w tych paznokciach. W zależności od ulubionej biżuterii możesz je ozdobić złotym lub srebrnym sreberkiem. Efekt takiej metody może być bardzo prestiżowy, wieczorny, elegancki, a także klasyczny. W świetle dziennym jak i sztucznym folie zmieniają barwy wywołując piękną grę kolorów, dając przy tym trójwymiarowy efekt. W OASIS posiadamy różne folie ze względu na jej sposób nakładania. Mamy folie z rolki, folie w paskach, a także folię do wycięcia. Wszystko dopasowane do naszych klientek i ich indywidualnych potrzeb i fantazji. Gorąco polecamy tą metodę i nie tylko. Następnym hitem tego sezonu są metody zdobienia paznokci brokatem.
Nakładanie brokatu na paznokcie Jest to bardzo czasochłonną metodą ozdabiania paznokci i wymagająca bardzo dużej precyzji. Jednak nasze stylistki chętnie podejmą się tego wyzwania. W OASIS mamy do zaoferowania brokaty o szerokiej gamie kolorów, a także o różnych kształtach i konsystencji. Dopasujemy je do Ciebie i twoich potrzeb. Metoda zdobienia paznokci brokatem jest bardzo orginalna i bardzo ładnie się prezentuje. Może być wykonana bardzo delikatnie np. na jednym z pazonkci lub tylko ich części, a może być obsypany obficie i bardzo widocznie np. przy okazji studniówki, wesela czy sylwestra. Serdecznie zapraszamy do OASIS BEAUTY&SPA w Krakowie, gdzie wykonujemy te oto usługi.

Spa Salon Oasis Beauty&Spa w Krakowie