Travelers’ Choice 2020

Ściągnięcie zwykłego lakieru w krakowie


time10 min.
price10

Zapraszamy do OASIS BEAUTY&SPA gdzie pomożemy Ci usunąć zwykły lakier z płytki paznokcia.

W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić współczesną kobietę, która choć raz w życiu nie przychodziła do dyspozycji specjalistów branży „nail” lub po prostu samodzielnie nie pokrywała swoje paznokcie lakierem do paznokci.

Mieć piękne i zadbane paznokcie, to nie tylko chwilowa moda, a raczej styl życia większości przedstawicieli żeńskiej połowy ludzkości. Kobiety mają możliwość zmienić swój wizerunek nie tylko za pomocą różnych strojów i makijażu, ale i zupełnie bez problemów zmienić kolor i styl swoich paznokci, od klasycznych, do ekstrawagancko jasnych. Wszystko wydawało się proste, gdyby nie jedno ale.

Przez częste wymiany pokrycia paznokcie stają się łamliwe, tracą naturalny połysk , żółkną i rozwartwiaja się. Znane firmy – producenci produktów do pielęgnacji i przedłużania paznokci, z każdym dniem, opracowują nowe i modernizują stare formuły lakierów, wzmacniaczy ( środków ochronnych) i oczywiście remówerów ( środki do usuwania lakieru z paznokci). Właśnie niskiej jakości środki do usuwania lakieru, które często zawierają aceton i nie zawierają odżywcze lub łagodzące substancje – najbardziej szkodzą paznokciom.
Dla prawidłowego i bezpiecznego stosowania lakierów, istnieją ochronne i wzmacniające środki, które chronią paznokcie nawet od najmniejszej szansy uszkodzenia. Jak by nie cieszył nas kolor i styl manicure, ale prędzej czy później, chcę się go zmienić i ściągamy lakier z powierzchni paznokci za pomocą specjalnych środków, często nie dając większego znaczenia jakości i składu preparatów. W rzeczywistości, to nie jest wysokiej jakości środki do usuwania lakieru, mogą skrzywdzić Twoje paznokci , tak jak aceton wchodzący w ich składu, ściąga i lakier, i warstwę ochronną wzmacniacza ,trafiając bezpośrednio na paznokcie.
Każda kobieta marzy, aby mieć piękne i zdrowe paznokcie i to marzenie łatwo może być rzeczywistością, po prostu trzeba zaufać profesjonalistom.

Ściągnięcie zwykłego lakieru

W cennikach salonów kosmetycznych wykonujących pielęgnację paznokci i manicure, konieczna jest usługa usuwania lakieru z paznokci i salon urody „OASIS” nie jest wyjątkiem. Wysoko wykwalifikowani specjaliści i starannie dobrane produkty znanych brendów – to 100% gwarancja wyniku, który zadowoli nawet najbardziej wymagających miłośników manicure.
Salon OASIS BEAUTY & SPA oferuje różne rodzaje manicure, a także usuwanie lakieru z płytek paznokci. Mistrzowie naszego salonu używają preparatów marki O. P. I.
Firma O. P. I. zajmuje około połowę światowego rynku wśród producentów środków, jak do profesjonalnego manicure i pedicure, tak i do domowej pielęgnacji skóry rąk, stóp i paznokci. Produkty marki O.P.I. popularne są wśród wielu gwiazd hollywoodu i zwykłych miłośników wysokiej jakości kosmetyków do pielęgnacji skóry i paznokci rąk i nóg.
Profesjonalne środki do usuwania lakieru firmy O. P. I. zapewnią Ci szybki i precyzyjny wynik, delikatnie usunąć lakier z powierzchni paznokci płytek nie czyniąc krzywdy ani skórze palców, ani właściwie paznokciam.
W zależności od pokrycia ( zwykły lakier, żel – lakier lub tytanowy), od paznokci ( naturalne, żelowe, tipsy) zależy wybór specjalisty. Istnieje szereg charakterystycznych różnic w wyborze: środki bez i z acetonem. Oprócz obecności acetonu, bardzo ważne znaczenie mają substancje pomocnicze: łagodzące, nawilżające i pełniące funkcję ochronną.

Jednym ze środków do usuwania lakieru z paznokci jest – O. P. I. Acetone-Free Polish Remover:

 • nie zawiera acetonu;
 • wzbogacony o ekstrakt z aloesu;
 • nie pozostawia biały nalot na paznokciach;
 • łagodna formuła preparatu zupełnie hypoalergiczna;
 • szybko i skutecznie usuwa lakier, nawet nałożony w kilku warstwach;
 • może być stosowany zarówno na naturalnych jak i sztucznych paznokciach.

Ściągnięcie zwykłego lakieru

O.P.I. ORIGINAL POLISH REMOVER to środek niebieskiego koloru,który w swoim składzie zawiera aceton, ale dzięki idealnemu połączeniu ze składnikami pomocniczymi, zalecany jest do stosowania na naturalnych paznokciach rąk i nóg i ma wiele zalet:

 • ma przyjemny zapach mięty;
 • usuwa lakier szybko i bez śladów;
 • zawiera wyciąg z aloesu do pielęgnacji paznokci i skóry.

Ściągnięcie zwykłego lakieru

O.P.I. Expert Touch Emalia Remover – profesjonalny płyn do usuwania lakieru w kolorze fioletowym:

 • posiada przyjemny zapach;
 • nie wysusza naskórek i paznokcie;
 • łatwo i szybko usuwa lakier z powierzchni płytek paznokci;
 • zawiera aceton, ale nie pozostawia śladów po zdjęciu lakieru;
 • stosuje się do usuwania żel – lakierów za pomocą folii lub profesjonalnych aplikatorów.

Ściągnięcie zwykłego lakieru

Wszystkie produkty „O.P.I.” –zaczynając od płynów do usuwania lakieru do produktów do SPA zabiegów do pielęgnacji skóry rąk i stóp, skierowane są zrobić tą pielęgnację przyjemną i maksymalnie skuteczną , w dosłownym sensie, dając klientowi piękno, młodość i zdrowie.

Cena na usługę ściągania lakieru w Krakowie

Cena na usługę ściągania lakieru w salonie OASIS absolutnie nie jestduża i nie jest porównywalna z tą szkodą, którą zadaje nieprofesjonalny „remuwer” paznokciom,skórze rąk i nóg. Zarezerwować wizytę do specjalistów salonu urody OASIS można klikając na link, lub kontaktując się z nami telefonicznie:
+48 518- 739-012;
+48(12) 421-30-14.
Miasto Kraków, dzielnica Kazimierz, salon OASIS

Może was również zainteresować:
Manicure klasyczny

Spa Salon Oasis Beauty&Spa w Krakowie