Certyfikat - bezpieczna turystyka Małopolska
Travelers’ Choice 2020

Malowanie lakierem hybrydowym


time20 min
price60

 Manicure
Salon urody Oasis oferuje swoim klientom wysokiej jakości manicure z malowaniem lakierem hybrydowym znanej na całym świecie amerykańskiej firmy O. P. I.

Technologia pokrycia paznokci lakierem hybrydowym w SPA-salonie Oasis

Pokrycie paznokci lakierem hybrydowym w tej chwili jest jedną z najbardziej modnych i poszukiwanych usług do paznokci. Dzięki takiemu pokryciu Wasze paznokcie będą wyglądać przez długi czas idealnie i połysk utrzyma się przez około trzy tygodni. Tylko jest jedno ale ! Na pierwszy rzut oka wydaje się, co może być skomplikowanego w nakładaniu lakieru hybrydowego? Kupił, pomalował, wysuszył w lampie i gotowe. Jak się okazało, to właśnie profesjonalne wykonanie i ścisłe przestrzeganie technologii nakładania lakieru hybrydowego, mają fundamentalne znaczenie dla uzyskania wysokiej jakości rezultatów.
Wysoko wykwalifikowani mistrzowie estetyki paznokci salonu urody OASIS mają wieloletnie doświadczenie i wykonują malowanie lakierem hybrydowym na profesjonalnym poziomie.Pokrycie paznokci lakierem hybrydowym

Więc, co jest takiego specjalnego w technologii nakładania lakieru hybrydowego?

Przede wszystkim nadajemy kształt wolnemu brzegu paznokci, musi być on idealnie równym i gładkim. W przypadku rozwarstwienia płytki paznokcia, delikatnie wyrównujemy go za pomocą pilnika do naturalnych paznokci.

  • Paznokcie należy dokładnie odtłuścić specjalnym środkiem i ściągnąć górna warstwę rogową za pomocą baffa.Usuwamy z płytek paznokci tylko połysk, dla lepszego sprzęgu z lakierem hybrydowym, a jeśli tego nie zrobić, to pokrycie będzie łuszczyć się.
  • Po tym nakładany jest specjalny środek z odtłuszczoną PH formułą BOND ( dehydrator ).W niektórych przypadkach, mistrzowie używają bezkwasowy prajmer.
  • Nakładamy żel bazowy.Ta manipulacja jest jedną z podstawowych elementów techniki pracy z lakierem hybrydowym. Podstawowa warstwa żelu służy jako podstawa do lakieru hybrydowego. Jest ona odpowiedzialna za tworzenie cząsteczkowego związku między naturalną keratyną paznokcia i sztucznym żelowych materiałem. Przy tym podstawowa warstwa żelu chroni paznokcie przed wnikaniem barwiących pigmentów lakieru.

W technologii nanoszenia lakieru hybrydowego ważne jest, aby wszystkie materiały zostały naniesione cienką i równomierną warstwą, to oczywiście odnosi się do podstawowego żelu. Nabieramy na pędzelek niewielką ilość żelu i wcierającymi ruchami pokrywamy paznokcie zaczynając od wolnej krawędzi, ale nie zapominamy pokryć końcówki paznokci,po tym robimy kilka długich ruchów z góry na dół po całej długości. Dbamy,żeby żel nie trafił na skórę, naskórek i boczne poduszki paznokci.

  • Kolejnym etapem jest suszenie żelu bazowego. Mistrzowie salonu urody OASIS używają lakiery hybrydowe firmy O. P. I., odpowiednio stosują LED a nie UV lampy co znacznie oszczędza czas polimeryzacji żelu ( zamiast 1 minuty – 10 sekund ). Po wyschnięciu bazy, suchym pędzlem wyrównujemy dyspersyjną ( lepką ) warstwę, żeby kolorowy lakier hybrydowy nakładał się równomiernie i nie rozlewał się.
  • Następnie nakładamy dwie warstwy kolorowego lakieu hybrydowego. Przy tym każdą warstwę trzeba polimeryzować w lampie LED przez 30 sekund ( UV przez 2 minuty ).
  • Końcowym etapem technologii nakładania lakieru hybrydowego, będzie pokrycie finish-lakierem – TOP Coat. Nakłada się finish-żel trochę grubszą warstwą, niż kolorowy. Ostatnia warstwa musi być dobrze wysuszona,żeby pod czas zdejmowanie warstwy klejącej on nie utracił swój blask ( 30 sekund w lampie LED ). Po czym usuwa się dyspersyjna ( lepka ) warstwa specjalnym środkiem „Clencer” — to da hybrydowemu pokryciu błyszczący połysk.

Dzięki umiejętności doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów salonu urody Oasis pokrycię hybrydowe waszych paznokci będzie co najmniej przez 3 tygodnie wyglądać idealnie.

Cena pokrycia paznokci lakierem hybrydowym w Krakowie

Oferujemy klientom salonu urody Oasis wysokiej jakości usługi w zakresie tworzenia pięknych i wytrwałych pokryć paznokci lakierem hybrydowym. Wszystkie preparaty do stylizacji paznokci lakierem hybrydowym – od amerykańskiej firmy O. P. I., co dodatkowo gwarantuje najwyższą jakość. To wszystko w przystępnej cenie ! Cena pokrycia paznokci lakierem hybrydowym w naszym salonie urody Oasis jest najlepsza w Krakowie

Umówić się na wizytę do naszych specjalistów można już teraz, po prostu klikając tutaj lub kontaktując się z nami telefonicznie.
Tel. +48(518) 739-012;
Tel +48(12) 421-30-14.
Miasto Kraków, dzielnica Kazimierz, salon „Oasis”

Zalety pokrycia paznokci lakierem hybrydowym w salonie Oasis Beauty&Spa

Pokrycie paznokci lakierem hybrydowym — jest to świetna możliwość zakończyć każdego rodzaju manicure i gwarancją jego wytrzymałości przez minimum 3 tygodnie. Użycie lakieru hybrydowego do tworzenia profesjonalnego manicure ma dużo zalet:

  • szybkość polimeryzacji ( schnięcia ) w lampie LED
  • trwałość i wytrzymałość pokrycia ( przy przestrzeganiu technologii nakładania )
  • wzmocnienie paznokci ( dzięki lakieru hybrydowemu paznokcie wzmacniają się i rosną szybciej )
  • przystępna cena

Jako wynik procedury pielęgnacji paznokci w salonie urody Oasis, dostaniecie piękny manicure w przystępnej cenie.

Może was również zainteresować:
Ściągnięcie lakieru hybrydowego
Manicure klasyczny

Salon OASIS

Ваше сообщение было отправлено

Błąd podczas wysyłania wiadomości