Travelers’ Choice 2020

Pokrycie lakierem hybrydowym french w Krakowie


time30 min
price70

 Manicure Salon urody Oasis oferuje swoim klientom wysokiej jakości french manicure z malowaniem lakierem hybrydowym znanej na całym świecie amerykańskiej firmy O. P. I. French manicure jest uniwersalnym wariantem, który można nosić z każdym strojem i makijażem. French manicure pojawił się w świecie projektowania paznokci w 1976 roku w Hollywood podczas pokazu filmu projektanta Jeff Pink (twòrca firmy Orli), opracował uniwersalny projekt francuskiego manicure, który nadawał by się pod różne obrazy i stroje dla aktorek, które dość często musieli zmieniać się zgodnie ze scenariuszem.Idea ta otrzymała niespodziewany sukces i status „klasyki” w branży nail design.

Technologia pokrycia paznokci lakierem hybrydowym french w SPA-salonie Oasis

Pokrycie paznokci lakierem hybrydowym w tej chwili jest jedną z najbardziej modnych i poszukiwanych usług dla paznokci. Dzięki takiemu pokryciu Wasze paznokcie będą wyglądać przez długi czas idealnie z połyskiem, taki efekt utrzyma się przez około trzy tygodnie. Tylko jest jedno ale ! Na pierwszy rzut oka wydaje się, co może być skomplikowanego w nakładaniu lakieru hybrydowego? Kupił, pomalował, wysuszył w lampie i gotowe. Jak się okazało, to właśnie profesjonalne wykonanie i ścisłe przestrzeganie technologii nakładania lakieru hybrydowego, mają fundamentalne znaczenie dla uzyskania wysokiej jakości rezultatów. Wysoko wykwalifikowani mistrzowie estetyki paznokci salonu urody OASIS mają wieloletnie doświadczenie i wykonują malowanie lakierem hybrydowym french na profesjonalnym poziomie.

Więc, co jest takiego specjalnego w technologii nakładania żelu do paznokci french ?

Przede wszystkim nadajemy kształt brzegom paznokci, tak aby były idealnie równe i gładkie. W przypadku rozwarstwienia płytki paznokcia, delikatnie wyrównujemy go za pomocą pilnika do naturalnych paznokci.

 • Paznokcie należy dokładnie odtłuścić specjalnym środkiem i ściągnąć górna warstwę rogową za pomocą baffa.Usuwamy z płytek paznokci tylko połysk, dla lepszego sprzęgu z lakierem hybrydowym, a jeśli tego nie zrobimy, to pokrycie będzie łuszczyć się.
 • Po tym nakładany jest specjalny środek z odtłuszczoną PH formułą BOND ( dehydrator ).W niektórych przypadkach, kosmetyczki używają bezkwasowy prajmer.
 • Nakładamy żel bazowy.Ta manipulacja jest jedną z podstawowych elementów techniki pracy z lakierem hybrydowym. Podstawowa warstwa żelu służy jako podstawa do lakieru hybrydowego. Jest ona odpowiedzialna za tworzenie cząsteczkowego związku między naturalną keratyną paznokcia i sztucznym żelowych materiałem. Przy tym podstawowa warstwa żelu chroni paznokcie przed wnikaniem barwiących pigmentów lakieru.

W technologii nanoszenia lakieru hybrydowego ważne jest, aby wszystkie materiały zostały naniesione cienką i równomierną warstwą, to oczywiście odnosi się do podstawowego żelu. Nabieramy na pędzelek niewielką ilość żelu i wcierającymi ruchami pokrywamy paznokcie zaczynając od wolnej krawędzi, ale nie zapominamy pokryć końcówki paznokci,po tym robimy kilka długich ruchów z góry na dół po całej długości. Dbamy,żeby żel nie trafił na skórę, naskórek i boczne poduszki paznokci.

 • Kolejnym etapem jest suszenie żelu bazowego. Kosmetyczki salonu urody OASIS używają lakiery hybrydowe firmy O. P. I., odpowiednio stosują LED a nie UV lampy co znacznie oszczędza czas polimeryzacji żelu ( zamiast 1 minuty – 10 sekund ).
 • Następnie w zależności od wyboru klienta, nakładamy delikatnie różowy lub cielisty lakier hybrydowy w dwóch warstwach (wybierając maksymalnie naturalne kolory). Przy tym każdą warstwę trzeba polimeryzować w lampie LED przez 30 sekund ( UV przez 2 minuty ).
 • Najważniejszym etapem podczas wykonywania french manicure jest równa linia uśmiechu, bo właśnie ona dzieli przezroczysto –białą krawędź od podstawy płytek paznokci,które są w kolorze naturalnym. Linia uśmiechu jest rysowana specjalnym pędzlem w dwóch warstwach, przy tym dobrze pokrywając krawędź paznokci a następnie suszy się każdy z nich 30 sekund w lampie LED.
 • Końcowym etapem technologii nakładania lakieru hybrydowego, będzie pokrycie finish-lakierem – TOP Coat. Nakłada się finish-żel trochę grubszą warstwą, niż sam kolor. Ostatnia warstwa musi być dobrze wysuszona,żeby podczas zdejmowania warstwy klejącej nie utracić połysku ( 30 sekund w lampie LED ). Po czym usuwa się dyspersyjna ( lepka ) warstwa specjalnym środkiem „Clencer” — to da hybrydowemu pokryciu błyszczący połysk.

Dzięki umiejętności doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów salonu urody Oasis pokrycię hybrydowe waszych paznokci będzie co najmniej przez 3 tygodnie wyglądać idealnie.

Cena pokrycia paznokci lakierem hybrydowym french w Krakowie

Oferujemy klientom salonu urody Oasis wysokiej jakości usługi w zakresie tworzenia pięknych i rwałych pokryć paznokci lakierem hybrydowym. Wszystkie preparaty do stylizacji paznokci lakierem hybrydowym są od amerykańskiej firmy O. P. I., co dodatkowo gwarantuje najwyższą jakość. To wszystko w przystępnej cenie ! Cena pokrycia paznokci lakierem hybrydowym french w naszym salonie urody Oasis jest najlepsza w Krakowie Jeśli chcesz umówić się na wizytę do naszych specjalistów możesz już teraz, po prostu klikając tutaj lub kontaktując się z nami telefonicznie. Tel. +48(518) 739-012; Tel +48(12) 421-30-14. Miasto Kraków, dzielnica Kazimierz, salon „Oasis”

Zalety pokrycia paznokci lakierem hybrydowym french w salonie Oasis Beauty&Spa

Pokrycie paznokci żel-lakier french — to świetna okazja do zakończenia każdego rodzaju manicure i gwarancją jego trwałość na minimum 3 tygodnie. Korzystanie z żel-lakier do stworzenia profesjonalnego manicure posiada wiele zalet:

 • szybkość polimeryzacji ( schnięcia ) w lampie LED
 • trwałość i wytrzymałość pokrycia ( przy przestrzeganiu technologii nakładania )
 • wzmocnienie paznokci ( dzięki lakieru hybrydowemu paznokcie wzmacniają się i rosną szybciej )
 • przystępna cena

Jako efekt zabiegu pielęgnacji paznokci w salonie urody Oasis, dostaniecie piękny manicure w przystępnej cenie. W ostatnim czasie, oprócz znanego i ukochanego wszystkim kobietom klasycznego french manicure, styliści estetyki paznokci coraz częściej używają różne kolory, od bladych, do ekstrawagancko jasnych, tym samym za każdym razem robiąc french atrakcyjnym i niepowtarzalnym.

Może was również zainteresować:
Ściągnięcie lakieru hybrydowego
Manicure klasyczny

Spa Salon Oasis Beauty&Spa w Krakowie