Certyfikat - bezpieczna turystyka Małopolska
Travelers’ Choice 2020

Zabiegi medycyny estetycznej na twarz i ciało

Nowoczesne zabiegi wyszczuplające i ujędrniające ciało

Serdecznie zapraszamy na nowoczesne zabiegi ujędrniające ciało oraz poprawiające kondycję skóry. Nie tylko pomogą odzyskać gładkość i piękny wygląd brzucha czy ud, lecz także wspomogą redukcję cellulitu. Można u nas wykonać między innymi zabieg ultradźwiękowej liposukcji brzucha, talii czy pośladków, czyli bezinwazyjny zabieg usuwania tkanki tłuszczowej. Zabieg fal radiowych natomiast ma działanie liftingujące i służy modelowaniu sylwetki. Wykonujemy również karboksyterapię ciała, czyli usuwanie cellulitu dwutlenkiem węgla oraz zmniejszenie widoczności rozstępów tą samą metodą.

Młody wygląd dzięki karboksyterapii i terapii radiofalowej na twarz

Niektóre z oferowanych przez nas zabiegów służą zarówno modelowaniu sylwetki, jak i twarzy. Poszczególne procedury za zadanie mają zwiększenie elastyczności skóry oraz redukowanie zmarszczek. Polecamy między innymi karboksyterapię, która pomaga w przypadku cieni pod oczami, widocznych naczynek czy blizn. Z kolei terapia radiofalowa za zadanie ma redukcję zmarszczek i widocznego napięcia skóry oraz mięśni, a oprócz tego lifting twarzy, szyi i dekoltu.

Zabiegi wyszczuplające: Kraków

Przed Tobą ważne wydarzenie, jakim jest na przykład ślub? A może planujesz wyjazd na zagraniczne wakacje na rajskiej plaży? Chcesz wzmocnić efekt diety oraz intensywnych treningów, za pomocą których udało Ci się pięknie wyrzeźbić ciało? Masz problem z pozbyciem się tak zwanej oponki na brzuchu albo wałeczków w dolnej części pleców? Pozbądź się kompleksów w OASIS BEAUTY & SPA w Krakowie i odwiedź nas, by skorzystać z szerokiej oferty zabiegów wyszczuplających.

Profesjonalne i bezpieczne zabiegi odchudzające: Kraków

Niekiedy genetyczne predyspozycje uniemożliwiają nam osiągnięcie wymarzonej sylwetki, nawet pomimo treningów oraz odpowiedniej diety. Jeśli marzysz o tym, by mieć płaski brzuch, jędrne pośladki i szczuplejsze uda, odwiedź OASIS BEAUTY & SPA w Krakowie! Wykonujemy takie zabiegi odchudzające jak presoterapia (drenaż limfatyczny), liposukcja ultradźwiękowa, radiofale, karboksyterapia czy mezoterapia i biorewitalizacja. Zarezerwuj termin wizyty w Booksy lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Zapraszamy!

Salon OASIS

Ваше сообщение было отправлено

Błąd podczas wysyłania wiadomości