Zabieg Spokojne spojrzenie


time30 min.
price100

W naszym salonie OASIS BEAUTY&SPA mamy do zaoferowania zabieg na oczy »spokojne spojrzenie». Zabieg polega na wyciszeniu sińców wokół oczu jak i napięciu skóry, a także wyrównaniu jej kolorytu i pozbycia się wrażenia zmęczonych oczu.

W OASIS BEAUTY&SPA nasi kosmetolodzy wykonają ten zabieg profesjonalnie jednocześnie doradzając i proponując inne zabiegi, które dostosowują do państwa potrzeb i problemów skóry.
Cały zabieg zaczynamy od demakijażu na profesjonalnych kosmetykach firmy dottore.Następnie wykonywany jest peeling enzymatyczny, który swoją delikatną konsystencją pomoże usunąć nam wszystkie nieczystości skóry wokół oczu. Kolejnym etapem »spokojnego spojrzenia» jest nałożenie na obszar objęty zabiegiem kwasu migdałowego, który napnie i rozjaśni skórę. W OASIS BEAUTY&SPA posiadamy szeroką gamę kwasów, które dopasujemy do klientki jej problemów skórnych, a także do pory roku, gdyż niektórych kwasów nie można używać cały na rok i wystawiać skóry na słońce w obawie o stałe przebarwienia skóry.

Po neutralizacji kwasu, nakładane są algi na oczy, co pomoże silnie nawilżyć skórę i zniwelować wszelkie zaczerwienienia i podrażnienia, a także wyciszy skórę po zabiegu. W OASIS w Krakowie mamy do zaproponowania masaż zimnymi kulami. Masaż ten wykonywany jest również na zakończenie zabiegu »spokojne spojrzenie».
Zabieg ten jest bardzo przyjemny, relaksujący, a przede wszystkim pomaga skórze wokół oczu. Zabieg zaleca się w serii dla wzmocnienia i wydłużenia efektu.

Zapraszamy do OASIS BEAUTY&SPA w Krakowie.