SILK w Krakowie


price240

SILK to zabiegi przeciwstarzeniu się. Błyskawicznie wygładzają zmarszczki, drobne linie i zwiotczenie skóry. SILK zapewnia gładką i jedwabistą skórę na specjalne okazje, dzięki specjalnie skomponowaną  mieszaniną aktywnych składników. Jedwab napina skórę i wypełnia zmarszczki, nie powodując przy tym podrażnienia.  

 Produkty do domowego stosowania linii SILK, przeznaczone są do przedłużenia efektu zabiegu z salonu kosmetycznego. Kiedy używa się ich regularnie, można zaobserwować do 35% zmniejszenia zmarszczek w ciągu 3 miesięcy.

Wiele zabiegów na zmarszczki robione w salonie kosmetycznym pozostawia u klienta twarz zaczerwienioną i podrażnioną. Zabieg SILK może być wykonywany przed specjalną okazją do natychmiastowych efektów wizualnych bez podrażnienia skóry wrażliwej, a nawet skóry naczyniowej. Delikatne włókna jedwabiu i proteiny wnikają w skórę i wzmacniają naturalną macierz kolagenu. Po  jednym zabiegu klienci widzą 80% zmniejszenia zmarszczek. Używane w połączeniu z SILK preparaty do domowego stosowania dają długotrwały efekt.

Wygładza zmarszczki i drobne linie, 
• Ujędrnia skórę,
• Odbudowuje i wzmacnia mechanizmy wewnętrzne wiązania komórek,
• Odmładza zmęczoną skórę i dostarcza witamin i antyoksydantów, 
• Przyspiesza i wzmacnia tworzenie nowych komórek,
• Zwiększa mikrocyrkulację i poprawia strukturę kolagenu i elastyny